Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16581

Guest
Demos+Squad vs Restul..
si restul ?

hmmmm si restul cum au pacte oare..... :) cam in toate aliantele top 15 sunt jucatori de valoare :)

Lupii sunt puternici pe lumea asta vad ca si liut09 sunt cu ei, ma asteptam sa il vad in Demos :) cum de altfel si pe saarky in Gost s.a , cum de altfel credeam ca Demos au pact cu Lupii ... cine stie ce o mai fi pe lumea asta ....
 

DeletedUser16581

Guest
Demos & Squad Vs Restul Hartii
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


Asteptam sa mai faca baietii niste pacte si cu alte aliante dupa alte lumi

Mu1e Capone !!!!
 

DeletedUser16581

Guest
Sunt pe lumea asta intrat de vro saptamana ,dar joc simplu doar cu iubita , cine stie poate ma prinde flama si o sa joc aici dar fara alianta fara stres fara ' teluri ' ... pe alta lume daca se deschide si o sa imi permita timpul posibil sa intru cu grup si desigur sa incerc sa ne batem pt castigarea lumi :)
 

DeletedUser12126

Guest
Sunt pe lumea asta intrat de vro saptamana ,dar joc simplu doar cu iubita , cine stie poate ma prinde flama si o sa joc aici dar fara alianta fara stres fara ' teluri ' ... pe alta lume daca se deschide si o sa imi permita timpul posibil sa intru cu grup si desigur sa incerc sa ne batem pt castigarea lumi :)
Am jucat cu tine pe zakros, la inceput, aia a fost ultima mea lume cu asediu, dupa m-am mutat pe revolta. Acum mi s-a facut dor de asediu si daca se deschide o lume mi-ar placea sa intru iar intr-o alianta de-a ta.
 

DeletedUser16510

Guest
Pe delos....daca te uiti la clasament tu esti dormeza :)))

Clasamentul ala nu conteaza,nu cred ca ai jucat pe maraton,sparta sa vezi cate puncte avea.Recomand sa intri pe grepolife si sa vezi ce clasament avea pe acele 2 lumi.....nu contează ,recuperează el pe lumea asta,nu este bay
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16458

Guest
Am fost,acum incepem cu pregatirea fizica!

Inca nu sunt sigur daca ''traiesti'' pe delos.
Agpadi am nik-ul...au intrat colegii mai devreme de cat trebuia si eram in vacanta cu contul asta....numai bine, o sa am coronita pe doua conturi :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus