Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gymus

Membru activ
Si cu 10 banati cumva nu va luam orase si nu va spargem asediile cu moral 100?orice ati face nu aveti nicio sansa,singura sansa este cearta intre noi in rest 0 barat
Ma gandesc si eu ca ne spargeti asediile cu Lupii si cu Ghost in spate... da intreaba un prieten , ati fost la gretar si ati facut hotspot ?
 

DeletedUser16689

Guest
Cat o sa fiu pe primul loc sa nu va aud ca numai puteti de buni...mai ales `Capone dormeza`
 

DeletedUser16689

Guest
Da ma paturile ii invat pe astia din demos cum se joaca:)))
 

Gymus

Membru activ
Voi ati invatat tot cotetarii sa prinda tupeu,... te injura sau te ameninta la politie direct tata... ca acum nu se merita pt o palma sa faci puscarie.
 

DeletedUser16689

Guest
Da duceti-va tata la politie ce crezi ca iti face ceva??habar nu aveti,vb sa nu dormiti:):):)
 

DeletedUser16581

Guest
La luptatori nu ma iesti pe primul loc*

Si o intrebare , pe ce loc erai daca nu aveai simturile x4 ? Intreab pentru un prieten.
Jucator bun e ala care e in top la aparatori si pleaca de pe o lume fara oras pierdut desi a stat pe o granita . eu asa vad treburile
 

DeletedUser16184

Guest
Iulica nu ai sa vezi jucator care sta pe granita sa nu piarda oras,la un moment dat te lasa puterile si daca bagi permanent ii egal cu 0 granita
 

Gymus

Membru activ
Jucator bun e ala care e in top la aparatori si pleaca de pe o lume fara oras pierdut desi a stat pe o granita . eu asa vad treburile
Poti sa rezisti astazi pe granita 1 an + daca tot primesti fake ? Crezi ca poti sau capitulezi la un moment dat ? In ziua de azi fake-urile is la putere .
 

DeletedUser16581

Guest
nici eu nu am pierdut pe naxos :) si fake uri cu 1000 app zilnic, ma rupea alde gucci ca e de fata aici si kinjiru*
 

DeletedUser16581

Guest
Poti sa rezisti astazi pe granita 1 an + daca tot primesti fake ? Crezi ca poti sau capitulezi la un moment dat ? In ziua de azi fake-urile is la putere .
e foarte simplu cu fake urile gymus pe timp de noapte scoti alarma de pe tel setezi alarma pc la 2-4 minute si dormi linistit si intri odata la 2 ore eu asa faceam .
 

DeletedUser16184

Guest
Unii cand iau fake deja baga permanent in opinia mea acela ii anti joc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus