Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16184

Guest
Cand este de laudat este de laudat si la voi au fost cazuri si la noi greseli apar oricand :)
Felicitari
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

*cosminiq98

Membru activ
http://prntscr.com/lsozko
Atacul a fost sambata dimineata...deci, dupa o noapte petrecuta in club vineri, am stiut sa-mi pazesc spatele
P.S. Nu stiu cum de am trupe sa imi permit sa tin si permanent pe orasele mele, dar sa bag si pe cuceririle voastre...iar voi, nici o sageata de pe m54 nu puteti blinda
 
Ultima editare:

DeletedUser16759

Guest
Nu stiu de ce veniti si ziceti de ce isi tin permanent...
Voi nu puteti tine permanent ? aveti n orase... atat timp cat joaca corect fara fake-uri, nu stiu de ce ii scoti ochii ca aer permanent.. sincer
 

*cosminiq98

Membru activ
Anndrei, eu pe timp de zi stau cu maxim 1k, pe care, la majoritatea navelor voastre trimise, le feresc si joc cu ce am in zona
P.S. Ati fost aproape cu actiunea din seara asta
 

DeletedUser16184

Guest
Baietii cum se face ca noi spargem 50k+ bireme cand voi bagati o nava si voi nu sunteti in stare sa spargeti 2 asedii pe moral 100?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Cand zic sa nu radeti de legendary nu ma ascultati
FORTAAAAAA LEGENDARY!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser16184

Guest
Apropo caponel vezi ca sunt iara langa tine si au trecut 2 zile de cand sunt si ti-am prins si trupe si nici macar nu incercati o nava urat din partea voastra...ma plictisesc cu voi
 

DeletedUser16785

Guest
Am aruncat un ochi pe grepolife am vazut 5 multiconturi.... astea asa de care stiu eu :))))
 

DeletedUser16184

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
doamne ajuta la ticket
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
am fost banat pe data de 10 pentru o chestie de pe 1 decembrie dupa 9 zile ma banase iar 6 ore
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Bai bilaaaaaaaa trimite tot wildfangs-ul sa-i ajute ca manners ala e mort in cada,doar trebuie sa-ti aperi femeia ce naiba
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus