Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16759

Guest
In loc sa imi citeszi postarile si sa comentezi, ai face bine sa spui cum ai incasat nava...de la gGodric :)
 

andreyy92

Membru activ
dupa o betie buna de ziua lui, asa a luat o:))
daca era on nu era stare sa ii bage godric nava din 20 de incercari
 

DeletedUser16687

Guest
In loc sa imi citeszi postarile si sa comentezi, ai face bine sa spui cum ai incasat nava...de la gGodric :)
Tu cand ai invata si altceva in afara de fake-uri si circuri pe extern atunci sa ma tragi pe mine la raspundere....la cat de beat eram a fost chiar fraier ca nu mi-a bagat decat o nava
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Gucci pe wapp ma pupa in cur,imi mananca carnatul ii injura pe demosari si aici se da prieten cu ei=))))) si cu fake-urile este un nimic m-a amenintat de atatea ori ca ma ia la fake-uri pe delos sau pe farsala cand jucam acolo si nu am vazut nimic doar gurita de el=)))) gucci esti bun la comentat si la vorbit cu copile de 13-14 =)))))
 

DeletedUser16184

Guest
Sa nu mai zic ca e un disperat care da laba la poze date de niste fete =))))
 

Atașamente

  • Screenshot_20181218-125649_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20181218-125649_WhatsApp.jpg
    507,3 KB · Vizualizări: 23

DeletedUser16759

Guest
Tu cand ai invata si altceva in afara de fake-uri si circuri pe extern atunci sa ma tragi pe mine la raspundere....la cat de beat eram a fost chiar fraier ca nu mi-a bagat decat o nava
smiley_emoticons_saufen.gif
Eu nu vad nici un circ momentan :) Si nici fake, a stai, poate de la betie ti se trage.. Fa o vizita pe la medic.
 

DeletedUser16759

Guest
Sa nu mai zic ca e un disperat care da laba la poze date de niste fete =))))
Morrrrrrr, pe pozele alea inseli pe dreapta cu stanga si pe stanga cu dreapta ?Cred ca pastrezi orice poza sa ai material.. ca daor esti patron la clubul Goblin din Constanta cum ziceai.. insa patron doar in vise :(:(:(:eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser16184

Guest
=))))))) au ramas pe conv cu tine=)))) doar gucci poate insela asa
 

DeletedUser16759

Guest
Ti-am aflat si eu numarul :)) esti cam tare in gura :)) si nici nu stiai pana acum ce numar am.
HaHaHa
e938ae27a4
 

DeletedUser16184

Guest
Hahahahahahaha ti-ai luat alta cartela cat de catel esti=)))))) toata lumea stie ca esti gucci si ca ala e nr tau si acum iti iei o alta cartela si-mi dai mesaj =)))) pleaca ba de aici catelule =))))
 

DeletedUser16184

Guest
Cat de frustat poti deveni ca sa faci asta =))))))))))))) te duce mintea dar nu indeajuns sa minti =))))
 

DeletedUser16759

Guest
"Prietene" asculta si tu un vivaldi sa iti mai relaxe creierul ca prea tensionat esti .. nu de alta dar iti vreau binele .. sa nu faci AVC {Accident vascular celebral}.

 

DeletedUser16184

Guest
N-am nicio treaba sunt mai sanatos decat ai fost tu la nastere :)
 

DeletedUser16759

Guest
Sau..
Posibil sa nu iti placa ca deh, celor ca tine le plac "manelele" ... Dani mocanu

 

DeletedUser16759

Guest
Te astept pe harta.....aaaa....scuze tu intri doar cand esti chemat sa dai fake.uri :))))) jucatorul lui peste prajit
Nu nu , de cate ori am intrat sa va dau fake-uri ?
Uite cum facem daca vrei sa ma vezi pe harta... eu vin pe delos, tu vi pe farsala si jucam 1 vs 1 , ce spui ?
 

NoobFromRo

Stie Tot
Nu nu , de cate ori am intrat sa va dau fake-uri ?
Uite cum facem daca vrei sa ma vezi pe harta... eu vin pe delos, tu vi pe farsala si jucam 1 vs 1 , ce spui ?
:))))))))ce-i faci pe farsala?:))
Asa mi-ai zis si mie si azi noapte si ti-am spart 3 nave:))
Din care la prima eram cu iubita si nu puteam intra dar mnah:)) tu ataci cu cate 5 usoare:))))(o mica paranteza aici vezi ca dupa ora 00.00 e bonus de noapte:)) asta in caz ca nu stiai
Si in timpul asta unitatile aparatorului(eu in acest caz) isi dubleaza valoarea de aparare
Mai bine taci dreq din gura ca te faci de ras:))
 

DeletedUser16687

Guest
:))))))))ce-i faci pe farsala?:))
Asa mi-ai zis si mie si azi noapte si ti-am spart 3 nave:))
Din care la prima eram cu iubita si nu puteam intra dar mnah:)) tu ataci cu cate 5 usoare:))))(o mica paranteza aici vezi ca dupa ora 00.00 e bonus de noapte:)) asta in caz ca nu stiai
Si in timpul asta unitatile aparatorului(eu in acest caz) isi dubleaza valoarea de aparare
Mai bine taci dreq din gura ca te faci de ras:))
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Cred ca vrei sa spui ca iti citea maicata o poveste de adormit copiii
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus