Spam

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15072

Guest
Nu se termina lumea aici si te asigur ca demos nu va castiga lumea asta niciodata nici noi nici voi
 

DeletedUser6689

Guest
o_Oo_OAici erai palmat Capone?ce user ai sa vin langa tine.....noi doi ne intelegem bine....:cool:;)
 

DeletedUser15072

Guest
Tu vrei ca iara sa piarda orase si sa le cedeze la colegi?=))) asta e capone un latrau si cand o suge fuge si comenteaza
 

DeletedUser15072

Guest
Fa mi si tu placerea si hai sa ne batem la moral 100% daca esti atat de zmeu :)))

Ps. Contul ala nu cred ca mai iese din vacanta!
Daca esti jucator cum pretinzi nu luai nave in fata lui indiferent de moral si eu m-am aparat de navele lui vick care e sageata :)
 

Gymus

Membru activ
Zidarulee...vezi ca modifica astia jocu special pentru tine...te lasa sa ridici zidul la 45
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
OOO... abia astept.
 

Gymus

Membru activ
Un oras am si eu cu zid 25+turn si gata.. zidar... sper sa raman doar cu zidul ala , sa nu fiu nevoit sa ridic la orase ca isi dau unii stergere. Am mai patit pe jutkas , in 3 luni am stat numai de ridicat orasele. E aiurea .
 

DeletedUser16775

Guest
Zidarulee...vezi ca modifica astia jocu special pentru tine...te lasa sa ridici zidul la 45
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


Tu vorbesti ma frana , dupa ce ti-a cedat RalDeea inainte sa activeze vacanta tie un oras si unul Deei , tu ai facut zid 25 si ti-ai bagat trupe si ea a adus 2500 bireme , auzi la el zidarul
 

DeletedUser16687

Guest
Tu vorbesti ma frana , dupa ce ti-a cedat RalDeea inainte sa activeze vacanta tie un oras si unul Deei , tu ai facut zid 25 si ti-ai bagat trupe si ea a adus 2500 bireme , auzi la el zidarul
Bai frana de mana...eram singur cu un oras izolat, normal ca am ridicat zidul...dar sa ai 10 orase in zona si stai cu 400 de rapide si zid 25, asta se numeste cu adevarat zidar, inclusiv marele vostru lider bravenight sta in 55 cu zid 25 si 600 rapide asa ca ce sa ma mai mire la voi
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Vreti sa va aduc aminte ca dadeati mesaje la astia ai mei prin alianta si plangeati ca va spargeam full-urile de atac terestru :))))) ala a fost un oras care m-a ajutat sa deblochez vreo 3 sloturi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15072

Guest
Este ceva obisnuit la ei ca pe o insula albastra si cu orase de ale lor prin zona sa stea cu zid=)))
 

*cosminiq98

Membru activ
Iar problema ca stam cu deff pe orase care ar fi? Ca avem deff sa ne permitem sa-l tinem blocat si sa cucerim, in acelasi timp, orase de la voi? Deja avantajul vostru incepe sa se reduca incet dar sigur.
 

DeletedUser16184

Guest
Te ineci ca tiganul la mal=))))mare greseala ca nu mi-ati luat toate orasele ca sa pierd sloturile=))))) nu uita ca jum din permanentul legendarilor e de la voi din alianta si se pot sustine 4-5-6 nave =))))) niste banari nu face ca legendary sa cada dasta suntem o alianta cade unul sare restul :) hatz hatz mai suflati nasul mucosule
 

DeletedUser16184

Guest
Repet si repet de n ori daca este nevoie daca legendary nu castiga demos nici atat,castiga OT sau Crazy :)
 

DeletedUser16184

Guest
Decat sorta poligon de tragere mai bine=))))
Apropo ce orase luati voi?=)))) de la banati si inactivi?=))))) in locul vostru nu ma laudam cu asta
 

Gymus

Membru activ
Nu mai arunca cu namol ca umblam la admini , stiu de ce ai luat permanent... stiu pe ce cont ai intrat :)))
 

DeletedUser16184

Guest
Eu ma joc gogule acum n-am niciun ban nu stiu de ce permanent zici tu :)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus