Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

EatTheRich

Membru
O singura data mi-ai bagat nava la 3 noaptea insa mi-a scos-o roger. in rest nu ai avut sanse, singurul om care a avut sansa a fost Lucian L. El mi-a luat oras.
Cand s-a dus trupa bebyca,rezz,telemea,dorian si rogyk atunci pierdeam la greu deoarece mai stateam doar asa pt grepolis score si de 4fun.. dupa care am renuntat.

Ia verifica grepostats junior. Si Gucci, Lix a zis din start, daca ei termina primii, cedeaza la Wild. Toata lumea in afara de New Hope si Gradinita vede asta ca pe un ''razboi'' cand nu este cazul. Lix i-a zis direct si clar lui Sweet Girll, este o intrecere amicala.
 

DeletedUser15336

Guest
Ia verifica grepostats junior. Si Gucci, Lix a zis din start, daca ei termina primii, cedeaza la Wild. Toata lumea in afara de New Hope si Gradinita vede asta ca pe un ''razboi'' cand nu este cazul. Lix i-a zis direct si clar lui Sweet Girll, este o intrecere amicala.
Asta a zis doar asa de ochii lumii . eu cred ca new hope vor face 2-3 minuni si wild la fel si dupa vor urma negocieri intre ei ....
 

DeletedUser13641

Guest
Ai tupeul sa vorbesti de Rogyk ?

Am spus-o de multe ori, de nu era Lucica pe front cu rogyk ala va batea de unul singur, de nu era Sadex pe granita din N, erati scosi de acolo in cateva zile.
Da ma ca eu eram mascota acolo,stateam si aplaudam..Voi imi dadeati mie nave,si tot navele mele mele ajungeau in porturile voastre..24 cu tw..vai de tine..

Ba inteleg frustararea voastra,eu unul personal,nu am ce sa ii reprosez lui rogyk a jucat impecabil,si cu mine pe granita pe partea cu angels-ul,dar tot l-am prins la cotitura de cateva ori

Daca iesea vreun jucator adevarat,politimisoara,costi si raul sau altii care chiar sunt jucatorii in adevaratul sens al cuvantul din cei care au luptat impotriva noastra in m45,ba taceam si imi vedeam de ale mele,dar comenteaza petardele si fantomele,
Gucci taci si mergi mai departe,pana sa imi tii mie lectii de cuvant si onoare,joaca tati cu un cont al tau,si nu iti mai schimba nick-name-ul
 

DeletedUser13641

Guest
Daca jucam cu tw 24 din 24 adriane,poate nu mai pierdeam alea 3 orase ca nu a sunat alarma..Deci..unde e logica?
 

DeletedUser15336

Guest
Gucci taci si mergi mai departe,pana sa imi tii mie lectii de cuvant si onoare,joaca tati cu un cont al tau,si nu iti mai schimba nick-name-ul

Nu ti-am dat nici o lectie de cuvant si onoare, sti ca esti loial aliantei de care aparti. Eu am zis cu totul altceva, am spus ca te dadeai mare si tare si pierdeteati orase pana sa faceti pactul cu wild fangs.
 

DeletedUser15497

Guest
Da ma ca eu eram mascota acolo,stateam si aplaudam..Voi imi dadeati mie nave,si tot navele mele mele ajungeau in porturile voastre..24 cu tw..vai de tine..

Ba inteleg frustararea voastra,eu unul personal,nu am ce sa ii reprosez lui rogyk a jucat impecabil,si cu mine pe granita pe partea cu angels-ul,dar tot l-am prins la cotitura de cateva ori

Daca iesea vreun jucator adevarat,politimisoara,costi si raul sau altii care chiar sunt jucatorii in adevaratul sens al cuvantul din cei care au luptat impotriva noastra in m45,ba taceam si imi vedeam de ale mele,dar comenteaza petardele si fantomele,
Gucci taci si mergi mai departe,pana sa imi tii mie lectii de cuvant si onoare,joaca tati cu un cont al tau,si nu iti mai schimba nick-name-ul
uite unde era jucatorul ca isi baga vacanta cand nu mai aveau jucatori cu ce sa il sustina,uite unde e profesorul ,juca pe toate orase pe spatele colegilor ,cerandule permanente ))), pai acei colegi merita sa comenteze ca aia au jucat, nu tu dormind stiind ca ti se baga sprijine, aia sunt jucatori ce sau implicat nu tu uite unde era maiestrul ,ca atunci cand a dat de greu era in stare sa faca pacte si cu aliantele dupa o alta lume)))mai taci dracu nu te mai lauda,laudate cand faci cv pe spinarea ta, laudate cand vei invata sa te aperi singur pe propia experienta.domnule(maestru ) pana at joc de glesne maestre.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Pai daca inca era Yakuza , Hopeul nu mai era.. plecarea celor din Yakuza si formarea Hopeului au resuscitat alianta aia.
??? Care alianța ? Yakuza nu a făcut compromisuri-adevaratii lideri. Au plecat,au dat drum liber celor care au devenit Hope. Aceștia,cinste lor,au făcut pacte si cred ca vor câștiga lumea. Nu contează cum,in dragoste si război este permis orice-asta se afirma mereu.
Si o părere personală,Wild a încercat sa stea cu fundul in doua luntri : Angels si Hope care erau inamici. Acum s-ar putea sa culeagă ce au semănat.
Mulțumesc pt.observatie vizavi de cum am scris No comenr(n-o coment).Mea culpa,viteza si neatenție. De admirat ca observi ambalajul,nu conținutul !
Si dacă am respectat o alianța pe lumea asta a fost A.O.G.Cu ei m-am confruntat,respect oamenilor din spatele monitorului,respect jucătorilor jucatori !
 

DeletedUser12202

Guest
Iuli,Cucubau minte ????? imposibil !.eu sunt cea care....fabulează ! El este tabu !
 

DeletedUser16696

Guest
vezi inca un argument ca esti o persoana cu 10000 de caractere 100000de fete si 100000 personalitati , draga mea la inceput tineai cu Wild , dupa imi spuneai mie sa te iau in Wild sa distrugi Hope ul acum ti cu Hope lauzi Aog maine spurci Aog ti nu nu stiu care alianta :))))) .
 

DeletedUser16696

Guest
asa mi sa luat de din astia care sunt dupa cum bate vantul ....
 

DeletedUser12202

Guest
Daca tot dai lectii..incearca sa scrii corect..nu e nimic mai aiurea decat sa folosim expresii imprumutate..e No..nu n-o...no , in acest caz inseamna nu..dar ma rog..
Asa abați atenția de la conținut ??? Voi scrie corect acum : 35-40 ani,colonel sau general in armata romană.NO COMENT !Ma așteptam la coment vizavi de conținut,dar mulțumesc pt.corectie.Si o mică observatie,dacă tot suntem aici,folosește corect semnele de punctuație.
 

DeletedUser12202

Guest
vezi inca un argument ca esti o persoana cu 10000 de caractere 100000de fete si 100000 personalitati , draga mea la inceput tineai cu Wild , dupa imi spuneai mie sa te iau in Wild sa distrugi Hope ul acum ti cu Hope lauzi Aog maine spurci Aog ti nu nu stiu care alianta :))))) .
Admir memoria selectiva.Te rog postează mesajul unde îți ceream sa vin in Wild,pe lumea asta.Sa postez si eu unde îți cereai scuze ? Las-o moarta. Sunt un jucător f.incomod,dar sunt corect. Si acum vei ajunge la vorba mea : Hope va câștiga lumea. Laud jucătorii buni,din orice alianța,laud caracterul.Politimisoara,Costi,RAUL,Aditza,etc.Despre ce vorbim ? Ca...cam mi se pare ca Iuli si Cucubau au o mică...controversa !
 

DeletedUser12202

Guest
Si Iuli,învață sa înțelegi ce se scrie,ce se spune,înțelege conținutul oricărei postări.Unii nu doar discuta discuții !Din postarea de mai sus mi-ai demonstrat o data in plus cât ești de superficial,de fapt....la ce sa ma aștept ??? Oricum,va doresc tuturor numai bine si spor .
 

DeletedUser12202

Guest
Si pt.prima data de când joc Grepo,voi rade in hohote de fraierii lumii !
 

andreyy92

Membru activ
Mai mult decat castigatul lumii, ramane impresia pe care o lasi in urma :)
smiley_emoticons_oh-no2.gif
 

saca 24

Stie Tot
ce de scandaaaaal pe aici :D imi place :))))
care va bagati pe serverul asta nou?sa stiu daca intru acum sau peste cateva zile, dupa ce se termina protectia,ca sa va terorizez cu fake.uri.
bine,nu pe toti.doar cunostintele vechi si ,prietenoase" cu mine. :D sper ca nu jucati cu alte nick.uri,nu?cum au facut altii pe naxos..
nu de alta,dar vreau sa stiu exact in cine dau si pe cine nu las sa doarma noaptea.
o zi superba sa aveti! :)
 
Sus