Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

saca 24

Stie Tot
Nu ti-ai zis dreptul,ci doar parerea.Dreptul in schimb, e cu totul altceva,alta mancare de peste . Citeste Constitutia ;)
Sa nu incerce nimeni aici pe forum sa-mi dea peste nas fiindca nu-s ultimu' neadertalian din Romanica noastra draga.Ok?
Cat despre grepo,s-a dus demult ,odata cu ,,noua generatie''
 

DeletedUser16696

Guest
vro 35-40 si e Colonel sau General in Armata Romana :)

SI SUNT DE ACCORD DACA DUCI LUMEA PANA LA CAPAT ESTI UN INVINGATOR SI MERITI SI O RECOMPENSA IN CAZUL ASTA O CORONITA :)
 

saca 24

Stie Tot
Nu conteaza cine e sau ce e :) Viata de zi cu zi e una,iar ca jucator de grepo e alta ;) Eu nu pup pe nimeni ;)
 

saca 24

Stie Tot
n-am zis ca nu ar fi jucator bun.eu am zis de postarea lui despre minuni si coronite.e parerea mea si mi-o mentin :)
 

saca 24

Stie Tot
Ce concluzii tragem din discutiile de mai sus?Imi place sa va starnesc,sa scot orgoliul ala prostesc si superficial din voi.Imi place sa vad cum reactionati la un comentariu ca al meu,intentionat scris.Drept dovada, reactiile anterioare.Mai lasati fratlor grepolisul,luati o pauza .Ajungeti sa confundati virtualul cu realitatea.

Si o zic odata pentru totdeauna:

Jucatorii adevarati is aia vechi,care nu jucau cu dublaje pe cont,nici cu multicont si nici nu pompau bani la greu.

Bafta la coronite! :))))
 

DeletedUser12202

Guest
Când vei câștiga ceva lume cu alianță ta vei face ce vrei tu,dar până atunci ciocul mic și joc de glezne ,că va dăm dă grepolisu in cap .cat timp noi câștigăm lumea o sa facem ce dorim .toți merita coronițe doar pentru faptul că au jucat până la final ,fara ei nu putem face minunile .ești prea mic sa cobor la nivelul tau de petarda .
Nu stiu cine ma pune sa mai bantui pe aici,dar....ce e mult e mult !!!!Asa ar putea-eventual sa vorbeasca adevaratii lideri de alianta,cei vechi,nu cei poleiti cu...gold !Este un roman : Ciocoii vechi si noi,mi-ai amintit de el. Ati alocat,intr-adevar timp,ati avut strategii si nervi tari,respect,ati rezistat in prima faza,respect,dar...nu a FOST numai atat !
Respecta-te,respecta alianta din care faci parte,respecta colegii de Grepo !Dai cu el in cap cui iti permite,daca iti permite,daca iti permiti.Maica,mai sa cred ca l-ati...monopolizat !Puilor,fara gold,sunteti fii ploii,nu stiti juca fara el,nu va stiti descurca si reface fara el(aci sunteti clar inferiori,dar nu se pune,goldul e la putere,nicicand nu va fi lume fara gold pe banda,probabil vor mai aparea f.f.multe facilitati,ca de...e plina lumea de fraieri,de ce sa nu profitam de ei ?).O coronita nu confera calitate unui jucator,nu coronita il face,el o face - daca o vrea.Unii o vor si ar face orice pt.ea,unii se multumesc sa joace,sa joace bine,f.bine si sa se bucure de joc.
 

DeletedUser11818

Guest
toate ca toate nu toți jucătorii suntem goldiști
în 8 ani de zile de când joc grepolis nu am folosit căpitanul pentru atacuri/sprijine
nu am băgat niciodată gold în eventuri de ex.
o singură dată am cumpărat gold de 25 de lei de curând când am primit ofertă 100%
nici sfetnici nu am folosit cu excepția administratorului
Și totuși mai sunt mulți ca mine și încadrați în categoria "goldiști"
 

saca 24

Stie Tot
toate ca toate nu toți jucătorii suntem goldiști
în 8 ani de zile de când joc grepolis nu am folosit căpitanul pentru atacuri/sprijine
nu am băgat niciodată gold în eventuri de ex.
o singură dată am cumpărat gold de 25 de lei de curând când am primit ofertă 100%
nici sfetnici nu am folosit cu excepția administratorului
Și totuși mai sunt mulți ca mine și încadrați în categoria "goldiști"
pe corinth prin 2015,ai jucat cu gold?:))) :D intreb,nu judec :) n-am treaba
 

DeletedUser12202

Guest
vro 35-40 si e Colonel sau General in Armata Romana :)

SI SUNT DE ACCORD DACA DUCI LUMEA PANA LA CAPAT ESTI UN INVINGATOR SI MERITI SI O RECOMPENSA IN CAZUL ASTA O CORONITA :)
35-40 de ani si e colonel sau general in armata romană ?????? N-o coment ! Mai gândiți ce postați ! Si da,ești învingător,dar cu ce preț ? Dincolo de coronița,este respectul pe care il impui. Sunt alinte respectate in timp-indiferent de....performante,sunt alinte care.....doar câștiga lumi.
 

DeletedUser12202

Guest
Apropo,cine vor termina primii misiunile ? Wild sau...Hope ?
Ceva păreri,pariuri ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Nu confunda Hope cu Yacuza ! Adevărații Yacuza au plecat de mult-li s-a aplecat de lumea asta. Si te auzi ce spui? Aveați pact cu Hope,pact cu Angels,Hope si Angels dușmani.In ecuația asta cine este...curva ?. Hope nu mai face slush ??? Își permit sa viseze sa facă minunile in fata voastră,indiferent de înțelegeri ? M-a bucur dacă este așa,Cucubau va da lecție de caracter,cuvânt respectat,onoare. Si gata,am terminat cu postările si comentariile.
 

DeletedUser12202

Guest
Ai șters ??? Nu m-a mir,asta este cel mai ușor,asta știi face cel mai bine. Nu a mai fost nici un fraier sa te convingă sa revii? Si,ca sa înțelegi,Wild,nu ești tu,sunt toți !
 
Sus