Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16581

Guest
mai dobitocule de 2 ori am stat in vacanta cred ca odata 24 ore cand eram la "ciclu " si odata vro 10-15 zile dupa ce a sters grepo ca sa imi rezolv cu documentele .. in rest am fost la fel de activ ca si restul ce permanente visezi noob cred ca mihaela avea cv la mn si pe alea 2-3 orase ce erau la permanent in lista de pe forum cum de altfel si tu aveai in rest m am sustinut singur baiete uiti ca tu aveai 20 orase si eu aveam 50 normal sa ma sustin singur . si da boss nu regret o clipa ca am eliminat mai bine din jucatorii de la tn din ally ca eu nu joc cu dormeze .... si ai fost unul care ma pupa de m am oparit la fund cand nu mai va dadea asedii grepo , ca voi nu erati in stare sa va acaparati internele si nici pe ceferistul nu il ascultati (nu tu restul ) .
Ba cand am fost in vacanta a 2 tura va rugati de mine sa intru ca nu mai joaca nimeni erati peste 50% in vacanta sau pe galben-rosu .
Pe actiuni da va puneam pe tn, vali ,deea sa dati alarme sau circulare cu nave intrate /sparte pt ca nu aveam timp noobete sa le fac singur pe toate uiti ca eram cu cate 3-4 tinte in planificator si mesaje la greu si eram si la munca cand erau actiunile , uiti ? :)))
Am sters e fix problema mea am avut motivele mele , contul meu bani mei timpul meu si da cu mag si bloogs am zis da dati afara (eram vacanta ) ca asa mi ati prezentat voi lucrurile noob , dupa ce am vorbit cu oameni normal sa nu mai fiu de acord pt ca nu mai aveati dreptate .
Cu caracterul e la fel fix problema mea cine nu ma inghite sa inghite in sec , sunt foarte multumit cu cea ce sunt , cine sunt si ce am .
 

DeletedUser8148

Guest
Mai bila ))))))) nici acuma nu te-ai maturizat m-am cacat pe mine nu stiu cine a scris mai sus cica esti pe ciclu =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ai de ....
 

saca 24

Stie Tot
Lumeee lumeee!Anunt important!Vand bilete la teatrul de comedie,aici pe forumul lumii zakros :)))In rolurile principale..eehh.
Dati cu share pe facebook,pe toate retelele de socializare,puneti afise pe stalpii din oras si pe panourile publicitare :))
Pretul unui bilet e de 2500 de gold.Haideti,nu va zgarciti.

Dar stati asa!Oferta incredibila!Daca veniti la spectacol cu inca o prietena de.a dumneavoastra,pretul e de 1000 de gold si ,,una scurta"din partea ei.Profitati acum :)) :D

ps:nu ma bagati in seama.eu jucator mic si noob.caldura e de vina,imi topeste si ultimul neuron ramas in viata ;)
 

DeletedUser8148

Guest
Legat de cea ce zici ca a dat trei sfert din New w afara, a luat ce era activ si restul a bagat la interne, jos palaria pentru decizia si tupeul care l-a avut atunci cand a desfintat New W, daca nu facea el aia,Grepo se batea la minuni acuma si era in M54 peste Wild
Voi mergeti prea mult pe prietenie si tovarasie, inteleg e un joc si vreti sa va distrati/ relaxati dar uitati ca sunt jucatori/ aliante care vor sa si castige lumea si sa urce in top, cu dormeze pe langa tine nu poti sa faci asta si in New W era plin de ei iar in fata celor din Grepo si method nu poti sa stai cu asemenea oameni....
Nu il cunosc foarte bine pe ball, am vazut ca are crizele lui dar decizia de a desfinta New W si a lua doar cativa membri activi a fost cea care a echilibrat frontul de pe M44-M54 si pot spune ca a dus Wild Flang's unde e acuma.
E greu sa joci cu dormeze pe langa tine cand cauti topul, vrei sa te relaxezi intra intr-o alianta fantoma si iti faci de cap acolo dar nu intra intr-una care are pretentii la catigarea unei lumi si sa incurci jocul altora, probabil daca fiecare alianta ar avea cate un lider care sa i-a o decizie asa de mare cred ca nu ar mai exista doar 1-2 aliante care se bat la minuni ci 4-5.
Spun din propria experienta, Savoia era o familie numeroasa formata din 4-5 aliante dar care era plina de dormeze si s-a vazut cum a disparut, nave incasate de la 6-7 ore pe sistem de cucerire care e de 6 ore......jucatori care erau in nucleu cu zid 25 si turn s.a.m.d

Mai bine te lipsesti de astfel de jucatori si scapi de ei chit ca iti pui toata alianta in cap.
Sper sa nu se simta jigniti baietii din New W dar la inceput de lume pareati ca doar un grup restrans din familia voastra avea chef de joc, restul au intrat doar la misto chiar daca aveau ceva luni/ani de grepo dar cand nu ai chef......nu joci nimica.


rez fara suparare nu mai comenta daca nu stii
nu a dat dormeze din nw a dat foarte multi jucatori care erau destul de activi si din cauza asta s-au lasat multi jucatori buni
problema a fost in felu urmator
sa lasat ceferistu de joc comandantu din nwo
si sa votat pe wazap un nou comandant
a nuj cum a ajuns 7ball comandant dar a venit comandant la noi cand a intrat alianta sa numit nwo dupa o actiune nereusita , a dat jumatate de alianta afara si a schimbat numele aliantei wf 3 a iesit din alianta si sa dus in wf1 =)))))))))))))))
e mai complicat in fine sper sa castige new hope lumea , sincer merita , adevaru e ca si o mare parte din wf merita , doar ca sunt fel si fel de caractere pe acolo dar si jucatori care au tot respectu meu
 

DeletedUser16406

Guest
ce patetici sunteti, si acum va certati pe aici ? :)))))))) eu am renuntat de mult si voi inca va certati, patetic
 

DeletedUser16406

Guest
Las pe "aia buni" sa joace, pe asii grepolisului.
Multi considera grepolisul ca si viata reala :))
asa il considearm si eu cand jucam, ca jucam intens... eu cand joc, joc intens.

Ma certam cu familia sau cu iubita ca suna alarma la ore tarzii gen 3-4 ... ala nu e joc
 

DeletedUser16581

Guest
rez fara suparare nu mai comenta daca nu stii
nu a dat dormeze din nw a dat foarte multi jucatori care erau destul de activi si din cauza asta s-au lasat multi jucatori buni
problema a fost in felu urmator
sa lasat ceferistu de joc comandantu din nwo
si sa votat pe wazap un nou comandant
a nuj cum a ajuns 7ball comandant dar a venit comandant la noi cand a intrat alianta sa numit nwo dupa o actiune nereusita , a dat jumatate de alianta afara si a schimbat numele aliantei wf 3 a iesit din alianta si sa dus in wf1 =)))))))))))))))
e mai complicat in fine sper sa castige new hope lumea , sincer merita , adevaru e ca si o mare parte din wf merita , doar ca sunt fel si fel de caractere pe acolo dar si jucatori care au tot respectu meu
ce mincinos de 2 lei esti baa :))))
in primul rand tu ai iesit din ally New order asa .
1. nu ai fost de acord ca New order sa Devina academie Wild .
2. sanke ca l am eliminat pe Alllex care distinsul era pe galben pierduse deja vro 10 orase in fata grepo si tu vreai sa il mai astept .
3. da posibil sa fi eliminat si pe uni care meritau sa continue sau meritau sa incerc sa ii mut in spate sa incerc sa fac sa cedeze orase s.a dar era prea multa bataie de cat si intre timp tot pierdeam orase . Asa noob cu eliminarea celor 10-20 stiam o treaba stiam ca minimalizez asediile stiam ca grepo o sa incerce sa dea in aia care ei i am eliminat si noi intre timp ne stabilizam granita faceam schimburile de orase pe granita si in plus ne alegeam si noi Wild cu ceva orase
1. grepo erau putini nu aveau cultura pt toti aia care i am eliminat .
2. orasele alea jucatori aia oricum pierdeau orasele mai devreme sau mai tarziu .
3. ne am minimalizat asediile ( asediile destabilizeaza orice alianta )
4. o parte din orase au ajuns si la noi .
5. au ramas jucatori care aveau o alarma faceau cat de cat fata pe granita aia .
Sunete iti dau lectii de strategie grepolis .
tu chiar crezi ca daca ai multi jucatori faci treaba ?? cati ai mai multi cu atat ai mai multe batai de cat si mai multe dormeze . Cat ai mai putini jucatori pe o anumita granita cu atat faci mai buna treaba .
Si rez nu stiu daca asta a fost punctul cheie pt Wild in fata grepo ci mai degraba cand Wild a colonizat peste noapte vro 100-200 orase in granita 44-54 in functie de activitatea fiecaruia . Eu stiam asa trebuia sa tin razboiele cat mai departe de 54 in 44/55 era razboi de uzura pierdeam castigam orase insa Grepo ce faceau (smechera strategia ) colonizau toate stancile intr o sapt aveau 10k orasele si in felul asta ne izolau chiar daca eram noi activi in 20-30 minute aveau baiwti de toate si ne ardeau inainte de bonus (asa am pierdut si eu orasul ) asa ca a trebuit sa le stopam colonizarile sa nu mai poata inainta catre 54 cum colonizand noi inaintea lor toate stancile si asa i am blocat in44 dupa am vazut colonizau intre voi .. ...
Si normal ca dupa ce am facut curatenie in new order era cv normal sa ma intorc in alianta mare eram intemeietor , si domnule noob indiferent de oricare academie Wild era vorba deciziile era luate la comun ,nu precum sugerezi tu ca am eliminat dupa am lasat balta sau de izbeliste din contra am lasat lideri de la voi din New order acolo ca va cunosteati intre voi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8148

Guest
ahaha bila imi da lecti de strategie :)))) ce strategie sa dau inceput nou :)))?
nu imi pasa de strategia ta :))) nu vreau sa pun poze cum dadeai globale si iti injurai propri colegii , membri aliantei tale :)))
eu nu sunt strateg eu joc grepolis sa ma distrez :p
tu ai trait grepolisu nu ai jucat :) strategule :)))
 

saca 24

Stie Tot
Ce liniste.i pe.aici . Nu lasati forumul asta sa moara,ca e pacat :))E legendar:)))
Apropos,cum fac s.ajung si eu moderator aici?Atentie,a nu se confunda cu admin ;)
Nu de alta,dar garantez ca o sa duc forumul asta extern la alt nivel :)))))))) :D:D

Macar moderator sa fiu si eu,daca,ca si jucator sunt praf :)) Sau noob, dupa spusele cuiva :D :))))
 
Sus