Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

saca 24

Stie Tot
Nu mai fiti rautaciosi.:)))Adminii si moderatorii sunt in vacanta/concediu,ca deh,e vara,,la mare la soare",cum zicea in melodia aia veche de prin 2000 :))))Mai vreti si forum acum.Multumiti.va cu asta!Ehaaa,vreti cam multe:))
Si va rog frumos sa.i lasati si pe cei din grepo player council in pace.Lasati.i sa mediteze,sa gandeasca,sa faca ce e mai bine pentru comunitatea grepolisului.:)))
Am zis! :D

Dumnezeu sa ne ajute!:)))))))))
ps:nu ma bagati in seama
 

DeletedUser3337

Guest
am revenit cam dupa 2 ani si am aflat ca sa schimbat calculul punctelor de batalie
o bataie de joc cu 33 de manti am rupt cam 1000 terestru si primesc 300 puncte :eek:o_O:confused:
ce sa zic urat foarte urat nu stiu cum se calculeaza dar iesi pe baguba rau de tot =))
 

gina16

Membru
am revenit cam dupa 2 ani si am aflat ca sa schimbat calculul punctelor de batalie
o bataie de joc cu 33 de manti am rupt cam 1000 terestru si primesc 300 puncte :eek:o_O:confused:
ce sa zic urat foarte urat nu stiu cum se calculeaza dar iesi pe baguba rau de tot =))

Primesti asa. Doar dacă ai rupt trupele terestre ale vrunui coleg de al tau .sau aliat
O zi minunata!
 

DeletedUser16581

Guest
Primesti asa. Doar dacă ai rupt trupele terestre ale vrunui coleg de al tau .sau aliat
O zi minunata!

Hei Gino am auzit ca ai sters pe zakros (asa mia scris Amalia pe wapp ) ...pacat ....oricum ai tot respectul meu la cum ai facut fata singura impotriva atator aliante si in ciuda divergentelor dintre voi ar trebui si ei sa recunoasca ca esti un adversar de respectat .

Te astept alaturi de mine (7bal ) desigur daca vrei pe o lume viitoare - cel putin eu si miha cred ca v om intra pe o lume viitoare cu asediu si desigur si ceva prieteni dragi ,loiali ... nu cu Wild ..gasim noi un nume de alianta . Si m as bucura sa lupt impotriva unora din actualul Wild .
 

stamatecostica

Membru activ
ce final tragic ,oare ar trebui sa plangem ?
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
.
 

DeletedUser16510

Guest
Asta va fi sfârșitul?Se vor muta pe extern?Vedem in următorul episod:)
 

gina16

Membru
Hei Gino am auzit ca ai sters pe zakros (asa mia scris Amalia pe wapp ) ...pacat ....oricum ai tot respectul meu la cum ai facut fata singura impotriva atator aliante si in ciuda divergentelor dintre voi ar trebui si ei sa recunoasca ca esti un adversar de respectat .

Te astept alaturi de mine (7bal ) desigur daca vrei pe o lume viitoare - cel putin eu si miha cred ca v om intra pe o lume viitoare cu asediu si desigur si ceva prieteni dragi ,loiali ... nu cu Wild ..gasim noi un nume de alianta . Si m as bucura sa lupt impotriva unora din actualul Wild .

Sall da am sters .deja nu mai avea rostul sa joc cu trei colegi
Singurul lucru care a umplut paharul ca sigur mai jucam câteva săptămâni
A fost cand la banat pe rogy pentru mine asta a umplut paharul si am decis cu ceilalți ștergerea..
Ps.de jucat nu stiu posibil sa ma retrag pe serv cu revolta cu vechii prieteni . Acum nu se stie vom vedea....
 

DeletedUser16648

Guest
Sall da am sters .deja nu mai avea rostul sa joc cu trei colegi
Singurul lucru care a umplut paharul ca sigur mai jucam câteva săptămâni
A fost cand la banat pe rogy pentru mine asta a umplut paharul si am decis cu ceilalți ștergerea..
Ps.de jucat nu stiu posibil sa ma retrag pe serv cu revolta cu vechii prieteni . Acum nu se stie vom vedea....

O dovada in plus ca voi ati fost cei care ati jucat corect ... iar noi am fost cei cu marsavii ! Ma inclin !
 

andreyy92

Membru activ
Hei Gino am auzit ca ai sters pe zakros (asa mia scris Amalia pe wapp ) ...pacat ....oricum ai tot respectul meu la cum ai facut fata singura impotriva atator aliante si in ciuda divergentelor dintre voi ar trebui si ei sa recunoasca ca esti un adversar de respectat .

Te astept alaturi de mine (7bal ) desigur daca vrei pe o lume viitoare - cel putin eu si miha cred ca v om intra pe o lume viitoare cu asediu si desigur si ceva prieteni dragi ,loiali ... nu cu Wild ..gasim noi un nume de alianta . Si m as bucura sa lupt impotriva unora din actualul Wild .
ce draguuuttt...
sa stii ca ne pare bine tuturor ca a venit si acum alaturi de tine:)
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser12126

Guest
Sall da am sters .deja nu mai avea rostul sa joc cu trei colegi
Singurul lucru care a umplut paharul ca sigur mai jucam câteva săptămâni
A fost cand la banat pe rogy pentru mine asta a umplut paharul si am decis cu ceilalți ștergerea..
Ps.de jucat nu stiu posibil sa ma retrag pe serv cu revolta cu vechii prieteni . Acum nu se stie vom vedea....

Sa stii ca e placut sa joci si pe revolta, macar acolo nu ai problema atacurilor fake(inca).
 

DeletedUser15868

Guest
Iuli zim pe ce lume intri să intru și eu să mă reapuc de Grepolis sa te țin în feikuri ști foarte bine că îmi permite timpul mai ales la serviciu că mă plictisesc noaptea :)))))))))
 

DeletedUser15868

Guest
Nu pot inca sa joc și nu vreau sa încurc.plus incep minunile aici.
 

DeletedUser16581

Guest
Iuli zim pe ce lume intri să intru și eu să mă reapuc de Grepolis sa te țin în feikuri ști foarte bine că îmi permite timpul mai ales la serviciu că mă plictisesc noaptea :)))))))))

Dane uiti cu cine vorbesti cred :) .... sa iti reamintesc ca pe lumea asta te-au luat alde grepo o zi , doua la tocat de ti ai oprit alarma, tot si a trebuit sa dau circulare sa iti blindeze alianta orasele de pe granita ca nu mai faceai fata :) uiti ca 2k bireme numai eu aveam stationate la tine :) . Glumesc astept sa vi sa ma terorizezi noaptea ,ca sa te pot teroriza dimineatza:)
 

DeletedUser16581

Guest
:))))))))))))))))))))))) Cred ca una e sa ai ban 24 ore sa te blindeze alianta ca na tu nu ai posibilitatea de a fi on si alta e sa fi bubuit si sa te blindeze alianta pe 10-20 orase :)( din cauza fake urilor ) ... in locul tau nu as mai comenta :)
 
Sus