Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

Gymus

Membru activ
Nu confunda Hope cu Yacuza ! Adevărații Yacuza au plecat de mult-li s-a aplecat de lumea asta. Si te auzi ce spui? Aveați pact cu Hope,pact cu Angels,Hope si Angels dușmani.In ecuația asta cine este...curva ?. Hope nu mai face slush ??? Își permit sa viseze sa facă minunile in fata voastră,indiferent de înțelegeri ? M-a bucur dacă este așa,Cucubau va da lecție de caracter,cuvânt respectat,onoare. Si gata,am terminat cu postările si comentariile.
Pai daca inca era Yakuza , Hopeul nu mai era.. plecarea celor din Yakuza si formarea Hopeului au resuscitat alianta aia.
 

HarleyQuinn

Membru
35-40 de ani si e colonel sau general in armata romană ?????? N-o coment ! Mai gândiți ce postați ! Si da,ești învingător,dar cu ce preț ? Dincolo de coronița,este respectul pe care il impui. Sunt alinte respectate in timp-indiferent de....performante,sunt alinte care.....doar câștiga lumi.
Daca tot dai lectii..incearca sa scrii corect..nu e nimic mai aiurea decat sa folosim expresii imprumutate..e No..nu n-o...no , in acest caz inseamna nu..dar ma rog..
 

DeletedUser16696

Guest
Din cate vad New Hope cam matura cu Wild pe jos la minuni :eek:

e pus si simplu vina conduceri Wild care au luat decizia de a rupe pactul cu angels , trebuia lasat angelsul sa dea in voi ca nici nu cred ca mai ajungeati la minuni
ati crescut la umbra si ati prins aripi nici nu ati respectat conditiile pactului in fine nu e treaba mea . si daca luati lumea minunile sti care este meritul vostru este 0 v au dominat dinastia pana sa intre Wild in ei v au injosit aia pe toate fronturile nu te mai kk atat pe tine ca deja pute .
Wildul a facut legea pe lumea asta voi ati fost doar umplutura . In locul liderilor care inca sunt acum in Wild va capaceam de numa numa .
 

DeletedUser16696

Guest
ma gandesc daca o sa mai faca pact careva cu voi in viitor .. astia sunteti plm pretenti .
 

DeletedUser13641

Guest
e pus si simplu vina conduceri Wild care au luat decizia de a rupe pactul cu angels , trebuia lasat angelsul sa dea in voi ca nici nu cred ca mai ajungeati la minuni
ati crescut la umbra si ati prins aripi nici nu ati respectat conditiile pactului in fine nu e treaba mea . si daca luati lumea minunile sti care este meritul vostru este 0 v au dominat dinastia pana sa intre Wild in ei v au injosit aia pe toate fronturile nu te mai kk atat pe tine ca deja pute .
Wildul a facut legea pe lumea asta voi ati fost doar umplutura . In locul liderilor care inca sunt acum in Wild va capaceam de numa numa .
Multe vorbe,urat,oricum iuli.Nu ma face sa imi schimb pararea despre tine..Am crescut la umbra?
Cum poti sa iesi sa spui asa ceva?
Nu uita dragule,ca noi am fost aia care au rupt primii fronturile cu care aliante New hope si Wild fangs se bateau,cand noi am ajuns in spatele celor din Grepoo All star,ei au ajuns la granita cu 54,fiind aproape gata sa intre in marea ta de baza.Esti constient ca atunci puteam intoarce armele,cand sunau telefoanele sa facem asta? Si tot am ramas pe pozitii si ne-am tinut cuvantul fata de Wild,inclusiv fata de tine.Nu uita ca toti am primit acel print cu tine,cand spuneai ca daca nu se face pactul cu Yakuza te duci sa te joci in m99 linistit si singur..
Si cu angels-ul ? Serios?
Cat despre minuni,Wild-ul are o strategie buna,inca nu a castigat nimeni,rezultatul se poate intoarce oricand.
Stiu ce fel de strategi si coordonatori sunt Adyjuju si Deea,ca am inteles ca ei s-au ocupat de minuni.

Sa-ti servesc o doza de respect,asa,ca poate intelegi ce e ala..

Wild s-a batut in m44 cu method si grepo
Noi ne-am batut in m45 cu Savoile,grepo(dupa ce am ajuns in spatele lor) si aog.
Cate orase are New hope in m44 si cate orase wild-ul in m45?
Cam asta inseamna respectul fata de aliati..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16696

Guest
Multe vorbe,urat,oricum iuli.Nu ma face sa imi schimb pararea despre tine..Am crescut la umbra?
Cum poti sa iesi sa spui asa ceva?
Nu uita dragule,ca noi am fost aia care au rupt primii fronturile cu care aliante New hope si Wild fangs se bateau,cand noi am ajuns in spatele celor din Grepoo All star,ei au ajuns la granita cu 54,fiind aproape gata sa intre in marea ta de baza.Esti constient ca atunci puteam intoarce armele,cand sunau telefoanele sa facem asta? Si tot am ramas pe pozitii si ne-am tinut cuvantul fata de Wild,inclusiv fata de tine.Nu uita ca toti am primit acel print cu tine,cand spuneai ca daca nu se face pactul cu Yakuza te duci sa te joci in m99 linistit si singur..
Si cu angels-ul ? Serios?
Cat despre minuni,Wild-ul are o strategie buna,inca nu a castigat nimeni,rezultatul se poate intoarce oricand.
Stiu ce fel de strategi si coordonatori sunt Adyjuju si Deea,ca am inteles ca ei s-au ocupat de minuni.

Sa-ti servesc o doza de respect,asa,ca poate intelegi ce e ala..

Wild s-a batut in m44 cu method si grepo
Noi ne-am batut in m45 cu Savoile,grepo(dupa ce am ajuns in spatele lor) si aog.
Cate orase are New hope in m44 si cate orase wild-ul in m45?
Cam asta inseamna respectul fata de aliati..


Omule cum poti sa aberezi in halul asta auzi la el a ajuns in spatele grepo'ului :))))) loooooooooooool
bai pana sa stearga grepo voi nici nu aveati orase in 45 catre 44 unde erau grepo :)))) doar alea unde erau cei din Aog adica granita de sud 45 catre marea 65 :)))) poate acolo :))) pana sa stearga Bebyca96 voi nu ati trecut de alde Gucci bebyca si care mai erau pe granita aia si Bebyca a sters dupa ce a renuntat cei din grepo cum poti sa spui ca voi ati juns in spatele grepo care Grepo :)))))))))))))))) Si cei din dinastia si Aog au picat ca au intrat Wild in 45 :))))))) nu datorita voia :)))))) Dupa sa Rupt pactul cu Angels si multi sau dus catre 64 asa ati intrat voi catre 45 :)))))))))) si prin jucatori ce i ati recrutat voi din 45 gen damian magnificul s.a :)))) maine poimaine o sa spui ca v ati batut si cu grepo :)))))) .

Asa ca nu mai minti in utimul hal voi nu ati trecut granita 45 / 55 cat au fost Grepo cum poti spune ca ati ajuns in spatele lor cand voi nu ati trecut de bebyca si de gucci si rezz si ce mai era din dinastia si Aog :))))) doar dupa ce a sters grepo dupa ce a sters bebyca ati intrat si voi in 45 partea de nord :)))))))

Ba si pana sa facem pactul cu voi noi va terorizam uiti ca Paturile si Ruslan erau in 55 si nu erati in stare sa ii scoateti de acolo :))))) ce granita cu 54 visezi:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15497

Guest
Din cate vad New Hope cam matura cu Wild pe jos la minuni :eek:
Matura pe dracu ))) daca ma uit mai bine acolo au ramas doar 20% jucatori wild este doar numele daca ramaneau toti jucatori se terminal minunile cand voi abea o terminat pe prima, are trebui sa II pupati in c,, ,r pe wild ,daca nu erau ei sa va scoata din cacat in care erati bagati acum vreo5luni acum erati doar o amintire , vedeti ca mai citeste si jucatori care stiu cu adevarat ce sa intamplat pe lumea aia , sunteti slabi cea mai slaba alianta n,ca sai ai o satisfactie placuta si sa te crezi invingator pleci cu o alianta si te bati de Una singura pana la capat pt voi sa batut wild pe toate granitele, si acum sa trezit zei din voi mari jucatori:))) farm vile jucam cu voi daca imi aduc bine aminte , nu Va mai laudati pe spatele altora. Ca va faceti de ras
 

EatTheRich

Membru
Matura pe dracu ))) daca ma uit mai bine acolo au ramas doar 20% jucatori wild este doar numele daca ramaneau toti jucatori se terminal minunile cand voi abea o terminat pe prima, are trebui sa II pupati in c,, ,r pe wild ,daca nu erau ei sa va scoata din cacat in care erati bagati acum vreo5luni acum erati doar o amintire , vedeti ca mai citeste si jucatori care stiu cu adevarat ce sa intamplat pe lumea aia , sunteti slabi cea mai slaba alianta n,ca sai ai o satisfactie placuta si sa te crezi invingator pleci cu o alianta si te bati de Una singura pana la capat pt voi sa batut wild pe toate granitele, si acum sa trezit zei din voi mari jucatori:))) farm vile jucam cu voi daca imi aduc bine aminte , nu Va mai laudati pe spatele altora. Ca va faceti de ras


Ultima data cand imi amintesc eu, Wild pe mine nu m-au sprijinit cand va futeam nave oricand voiam eu/noi . Deci nu stiu ce tot freci pl aici pe extern cand la joc v-am facut mereu.

Cat despre minuni, toti care comentam aici suntem doar niste fantome frustrate, care n-au ce face. Dar ma bucur totusi ca New Hope se intrece cu Wild la minuni, dar din cate am auzit eu este ceva amical, adica tot vor face minunile impreuna.
 

DeletedUser15336

Guest
Si ca sa mai adaug ceva, nu uitati ca am avut in mijlocul vostru un om din dinastie care a stat cu un singur oras 3 saptamani inconjurat de 1000 de orase rosii siu va alerga in propria mare :)))
Si inca una asa de distractie, in primele doua luni de joc, preferam ca noi cei din familia Savoia sa ne lovim cu usoarele in peste 15k de bireme si trireme pe navele bagate de wild in 44 doar pentru ca sa nu stam iara 2-3 zile cu ele in port ( nu erati in stare sa tineti o singura cucerire :)) )
Dar C..... tot c.... raman :)
Admit. :)
Semnat Rainbow93 :)
 

DeletedUser15336

Guest
Intai ne-au vrut pe noi spuma , pe mine, pe tine , pe rogyk, bebyca.. a vazut ca nu-i de gluma si nu tradam.. a dat-o pe pactul cu wild si acum spune ca ei erau mari si tari :))) Datorita wild au ajuns unde au ajuns. Wild cum necum rezistau in fata grepo.. dar yakuzele/new hope in fata noastra cu greu ca noi le cam luam orase zi de zi

Pacat ca n-am mesajele alea in care stateam cu tine pana la 3-4 dimineata Vlad pe joc si vorbeam de pactul cu Wild, ca voi sunteti oameni de cuvant si veti duce lumea pana la capat impreuna, ca veti face minunile la comun s.a.m.d
Ce s-a intamplat Vlad acuma de nu mai faceti totul la comun ? S-a imbatat lumea si s-a certat ?:)))))))
De asta nu vroia in pnm nimeni pe harta sa faca pact cu voi, stiau ce curve sunt prin conducerea Yakuzei/New hope.
 

EatTheRich

Membru
Si ca sa mai adaug ceva, nu uitati ca am avut in mijlocul vostru un om din dinastie care a stat cu un singur oras 3 saptamani inconjurat de 1000 de orase rosii siu va alerga in propria mare :)))
Si inca una asa de distractie, in primele doua luni de joc, preferam ca noi cei din familia Savoia sa ne lovim cu usoarele in peste 15k de bireme si trireme pe navele bagate de wild in 44 doar pentru ca sa nu stam iara 2-3 zile cu ele in port ( nu erati in stare sa tineti o singura cucerire :)) )
Dar C..... tot c.... raman :)
Pleaca ma frustratule de aici, ca Gucci e si el vai de pl lui, m-am pus pe el 1 saptaman, a si disparut de pe harta, se ''poza'' in spital si ma ruga sa nu-l mai ataca. Rage ala a cedat orasul ala lui gucci si statea cu zid 25 si blindat si ce a facut? S-a pisat pe el cu orasul ala. N-a facut nimic, decat ataca noaptea. Tu ai fugit mai Rez, dar rogyk care e un jucator peste calibrul tau, ce a facut? Nici el n-a rezistat. Lideri vostru si-a dat delete. Wild pe noi ne tineau in brate? Si totusi New Hope acum bate Wild la minuni, asta cum vine?
Dupa cum imi amintesc, noi am intrat in m45 peste voi, nu Wild. Sa numai zic ca eu aveam 2 orase pe granita pe insula aia, stii tu care, si va faceam si din somn, de ati schimbat 4 perechi de jucatori si fiercare a ajuns pana la urma ori interna ori fantoma. Frecati pl degeaba pe aici cand New Hope s-au batut pe 4 granite deodata.
Mancati cacat toti, si pacat ca nu valorati mai mult decat o punga de cacat.
 

EatTheRich

Membru
Pacat ca n-am mesajele alea in care stateam cu tine pana la 3-4 dimineata Vlad pe joc si vorbeam de pactul cu Wild, ca voi sunteti oameni de cuvant si veti duce lumea pana la capat impreuna, ca veti face minunile la comun s.a.m.d
Ce s-a intamplat Vlad acuma de nu mai faceti totul la comun ? S-a imbatat lumea si s-a certat ?:)))))))
De asta nu vroia in pnm nimeni pe harta sa faca pact cu voi, de asta "va bateati cu toata harta" stiau ce curve sunt prin conducerea Yakuzei/New hope.
Din cate mi-a zis si aratat Wild, este o intrecere amicala, minunile tot impreuna le vor face. Asa ca noi, fantomele, vorbim degeaba.
 

DeletedUser15336

Guest
Pleaca ma frustratule de aici, ca Gucci e si el vai de pl lui, m-am pus pe el 1 saptaman, a si disparut de pe harta, se ''poza'' in spital si ma ruga sa nu-l mai ataca. Rage ala a cedat orasul ala lui gucci si statea cu zid 25 si blindat si ce a facut? S-a pisat pe el cu orasul ala. N-a facut nimic, decat ataca noaptea. Tu ai fugit mai Rez, dar rogyk care e un jucator peste calibrul tau, ce a facut? Nici el n-a rezistat. Lideri vostru si-a dat delete. Wild pe noi ne tineau in brate? Si totusi New Hope acum bate Wild la minuni, asta cum vine?
Dupa cum imi amintesc, noi am intrat in m45 peste voi, nu Wild. Sa numai zic ca eu aveam 2 orase pe granita pe insula aia, stii tu care, si va faceam si din somn, de ati schimbat 4 perechi de jucatori si fiercare a ajuns pana la urma ori interna ori fantoma. Frecati pl degeaba pe aici cand New Hope s-au batut pe 4 granite deodata.
Mancati cacat toti, si pacat ca nu valorati mai mult decat o punga de cacat.
O singura data mi-ai bagat nava la 3 noaptea insa mi-a scos-o roger. in rest nu ai avut sanse, singurul om care a avut sansa a fost Lucian L. El mi-a luat oras.
Cand s-a dus trupa bebyca,rezz,telemea,dorian si rogyk atunci pierdeam la greu deoarece mai stateam doar asa pt grepolis score si de 4fun.. dupa care am renuntat.
 

DeletedUser15336

Guest
Din cate mi-a zis si aratat Wild, este o intrecere amicala, minunile tot impreuna le vor face. Asa ca noi, fantomele, vorbim degeaba.
Bine spus fantome :)) chiar ca suntem
nu e intrecere amicala... crezi ca daca vor face new hope minuni vor fi prosti sa le dea la wild ? nu vor fi
 
Sus