Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

cristi.89

Membru
Ce ma bucur ca nu mai joc. Rad singur ca un nebun de ce am citit pe forum extern(CAP DE ZMEU o panarama de jucator care a intemeiat cu 7bal pentru prima data wild fangs)pentru care nu stiu
 

saca 24

Stie Tot
Ce ma bucur ca nu mai joc. Rad singur ca un nebun de ce am citit pe forum extern(CAP DE ZMEU o panarama de jucator care a intemeiat cu 7bal pentru prima data wild fangs)pentru care nu stiu
Eu intru aici si citesc ca sa ma relaxez :))) Ca fumezi niste verde bun,sau ca citesti forumul asta,efectul e acelasi :))))Unde mai pui ca e si gratis :)))))
 

saca 24

Stie Tot
Aa.nu esti singurul:)) suntem mai multi care facem asta :))) :D Bun venit in grup. ;)
Apropos,tu parca cu yakuza joci, nu?Pe serverul Chi ai jucat cumva?Nu mai tin exact minte..
 

DeletedUser15868

Guest
Trec la toți supărările și intram pe o lume nouă iuli ,tot aia vechi și colegii noi ce au fost aici cu noi. Mai facem o lume și meritam o pauza :))))
 

DeletedUser15868

Guest
Apropo de blindat ,de aia este alianță sa ne ajutam in momentele dificile .da am fost blindat unde au încercat ei nave și s-a dat globală .in rest eram cu 30-40 de orașe în granita nu este ușor să te țină în feikuri zi și noapte și să fie atent la nave .așa cum ști foarte bine in această alianță ne ajutam santem toți unu.toti pentru unu și unu pentru toți.
 

saca 24

Stie Tot
apai mai argon16,am vazut eu altii blindati pana.n dinti,pe insula cu mine,pe insula unde erau ei majoritari:))) dadeau fake.uri la greu,atacau non.stop si se credeau zmei :))) cred si eu,cand stateau fiecare la inceput de server cu 12 000 terestru pe oras si zid maxim plus nspe turnulete ..:)))era logic sa aibe curaj.Da,e normal sa te ajute alianta,dar sa te ajute in situatii dificile,cand esti pe granita cum ai zis si tu,sau..cand esti pe vreo insula rosie,singur cuc si incerci sa.i decimezi pe aia de pe insula :)))
 

saca 24

Stie Tot
Stie careva pe ce server au fost doua aliante ,,Legio dacorum"?ca.mi scapa,am un lapsus.Daca nu ma insel,era si uzzi86 lider pe acolo,apoi si.a luat bann din cauza mea :)))Serios,daca stie careva cum se numea serverul respectiv..scrieti aici.Vreau sa rememorez toate serverele pe care am jucat,ca jucator noob ce sunt :)))Pe bune,scrieti aici daca stie cineva de ce vorbesc.Dau o bere rece,ca tot e cald afara ;)
 

DeletedUser16581

Guest
Cristi se stie Wild Fangs e creata de mn si de tine pe lumea Knossos si erau lideri amalia , mr jack , xxl2016, maximus2727 .sper sa nu fi omis pe careva dar acum in Wild sunt cred ca maxim 10-20 cu care sunt de la inceput gen ..sveik , calinliv ,argon , budicu .....
Restul care sunt mari jucatori Wild si ei au jucat sau joaca de 3-4 luni lasai sa vb .... tot la fel de anonimi o sa ramana ce rahat sa ii zic eu gen lui miki jun sau lui andreyy92 sau lui bluealex14 sau eu mai stiu care mai se rahateste pe el ca el e mare jucator Wild si mama ce realizari are ... caini care latra si atat ...
Argoane nu mai am chef bos sincer mi sa luat de grepolis chiar daca miha ar vrea sa joace si imi pare rau ca a sters dupa mine si da sunt multi acolo in Wild care tin la ei ca la frati mei ... dar si multe jigodi care nu as mai vrea sa joc cu ei ....
vedem pe viitor ce o mai fi tot fratele meu ramai :* :*
saca .. asta era strategia Wild (alea care nu erau facute de mn dupa spusele lui miki ) toata granita era blindata ,era un punct rosu pe insula majoritatea insulei era blindata tot nucleul nostru era gol golut -totul era pe granita indiferent daca era jucator cu alarma sau nu sau indiferent de activitate ... erau liste intregi facute la organizare de mn impreuna cu vali sau deea nu mai stiu cu care am stat cu orele cu ochii in harta sa scoatem oras cu oras si dupa mesaje la fiecare jucator cu cate 2-3 orase ce trebuia sa le blindeze .
De asta vedeati cate 4000-5000 trupe sau 2k bireme .
 

saca 24

Stie Tot
Stiu bila,stiu multe stai linistit ;) Mi.am invatat niste lectii de pe urma serverului asta ;)
N.am nimic cu Wild,nici cu tine,nici cu alti jucatori.Dar ce a fost pe zakros..pfff..nu mi a placut.Eu unul,vreau un..pic de respect intre jucatori.Facem,inventam strategii..dar de multe ori lipseste ,,gramul" ala de respect,de bun simt.
Eu oricum stiu ce jucatori o sa evit de azi incolo,am mai trecut cativa pe lista.Mi.am pierdut si eu nopti intregi,alarme peste alarme si..mi.am dat seama dupa ca m.am consumat degeaba.
Stii bila ce lipseste la jocul asta?La serverele romanesti in general?Trebuie o schimbare..o prospetime Toata lumea se cunoaste cu toata lumea...si devine repetitiv si oarecum plictisitor.Ce zici,imi dai dreptate? :)
 

DeletedUser16510

Guest
Stie careva pe ce server au fost doua aliante ,,Legio dacorum"?ca.mi scapa,am un lapsus.Daca nu ma insel,era si uzzi86 lider pe acolo,apoi si.a luat bann din cauza mea :)))Serios,daca stie careva cum se numea serverul respectiv..scrieti aici.Vreau sa rememorez toate serverele pe care am jucat,ca jucator noob ce sunt :)))Pe bune,scrieti aici daca stie cineva de ce vorbesc.Dau o bere rece,ca tot e cald afara ;)


Stiu ca legio juca pe sparta,xi,eroilor
 

saca 24

Stie Tot
nu pe sparta..e un server mai vechi.nu mai tin minte..de asta am si intrebat pe aici :))
stiu ca uzzi86 si a luat bann pentru multicont,dupa ce mi.a bubuit un oras.era legio dacorum si legio dacorum.(cu punct).
scriu aici si fac spam,ca toata lumea palavrageste aici.poate stie cineva de ce vorbesc,si.mi zice numele serverului.chiar nu mai tin minte,si mi e lene sa mai caut prin statistici :D
pe xi zici?hmmm ..
 

andreyy92

Membru activ
Cristi se stie Wild Fangs e creata de mn si de tine pe lumea Knossos si erau lideri amalia , mr jack , xxl2016, maximus2727 .sper sa nu fi omis pe careva dar acum in Wild sunt cred ca maxim 10-20 cu care sunt de la inceput gen ..sveik , calinliv ,argon , budicu .....
Restul care sunt mari jucatori Wild si ei au jucat sau joaca de 3-4 luni lasai sa vb .... tot la fel de anonimi o sa ramana ce rahat sa ii zic eu gen lui miki jun sau lui andreyy92 sau lui bluealex14 sau eu mai stiu care mai se rahateste pe el ca el e mare jucator Wild si mama ce realizari are ... caini care latra si atat ...
Argoane nu mai am chef bos sincer mi sa luat de grepolis chiar daca miha ar vrea sa joace si imi pare rau ca a sters dupa mine si da sunt multi acolo in Wild care tin la ei ca la frati mei ... dar si multe jigodi care nu as mai vrea sa joc cu ei ....
vedem pe viitor ce o mai fi tot fratele meu ramai :* :*
saca .. asta era strategia Wild (alea care nu erau facute de mn dupa spusele lui miki ) toata granita era blindata ,era un punct rosu pe insula majoritatea insulei era blindata tot nucleul nostru era gol golut -totul era pe granita indiferent daca era jucator cu alarma sau nu sau indiferent de activitate ... erau liste intregi facute la organizare de mn impreuna cu vali sau deea nu mai stiu cu care am stat cu orele cu ochii in harta sa scoatem oras cu oras si dupa mesaje la fiecare jucator cu cate 2-3 orase ce trebuia sa le blindeze .
De asta vedeati cate 4000-5000 trupe sau 2k bireme .
Nu cred ca m-am dat vreodata "mare jucator", si mai ales din wild, pentru ca e prima lume unde am jucat in alianta asta si am ajuns aici din cauza deciziei mele ca am vazut ca nu faceam fata pe granita cu grepo, pe care mai la urma cand ai dat afara 3 sterturi de alianta am inceput sa o regret si ai ajuns sa te rogi de mine sa iau jucatorii inapoi ca asa faci tu..
Din cauza ta s-au lasat multi jucatori si altii au plecat, din nou atitudinea ta.
In privinta permanentului, nu stiu cine avea trupele alea pe orase ca eu m-am descurcat cum am putut si doar pe insule rosii am cerut ceva permanent...in schimb tu aveai deja pe toata granita de la defenderii din nucleu fara sa stie multa lume asta.

Sa mai zic cum la toate actiunile tale, organizate ok, sa zicem, pe jucatori gen eu, vali , deea, alex, etc. pica greul? Noi dadeam globale, noi dadeam mesaje, noi alarme, noi postam pe forum..iar apoi tot noi eram luati la p**a de tine cand aveai draci??

Iar domnule mare lider, in timp ce tu ba ieseai din alianta, ba activai vacanta de doua ori pe saptamana si te durea in pl de toata alianta, sa stii ca erau jucatori care se chinuiau sa scoata navele coegilor si sa incerce sa organizeze actiuni, ca tu erai "la ciclu"

Te-a durut de alianta asta, cum te-a durut si candai sters, tu fiind ala care ziceai pe skype sa ii dam afara pemag si bloogs si tot tu facand gura de ce ii dam afara. M-am abtinut mult sa comentez pe aici la adresa ta si poate ca unele lucruri ar trebui sa ramana nestiute dar poate asa mai afla si alta lume ce fel de om esti. Om, nu jucator, ca pe tine caracterul te strica!
 

saca 24

Stie Tot
Pe chi sa fie?:))) sper sa nu fac confuzii :)))) mai am o intrebare pentru voi.poate ma ajutati :))) pe jucatorul ,,scandura ion" il stie careva?stie cineva de el?:)) a activat cu nickname.ul asta undeva prin 2011-2012.nu mai retin numele serverului,dar stiu ca jucau acolo aliantele aog,ordinul templierilor... iar in aog era o tipa lider :)) johanis sau ceva de genul.vreau detaliiiii :)))) sunt batran si senil,acusi fac 27 de anisori,nu mai stau bine cu memoria. :D
 
Ultima editare:
Sus