Spam

DeletedUser14880

Guest
Ana, draga mea.. vezi ca ti se falfaie mustata de la atata batjocura ce ati adus voi in jocu asta, tu cu still.

N-am uitat ce ai facut pe athens si cum ai banat atacabil jucatori cu conexiune declarata, n-am uitat nimic.. asta este inca o dovada de lipsa de respect si cum murdariti jocu asta , ce treaba are skype-ul cu jocul ? Nu inteleg.. a fost spart contu unui admin? Bun, si dovada ca sev a fost ? Ati spus ca sunt falsificate, daca erau falsificate de ce s-ar fi sters mesajele private? Urat, foarte urat.. se ajunge la penibil.
 

cioara

Membru
usor pueril comportamentul staffului....

banam sa reducem la tacere....este cel mai simplu mod de a inchide guri:)
e a 2-a oara cand se intampla asta,doar ca s-au dat cartile pe fata
am sperat ca totusi tontea sa mai apara pe aici....probabil a fost redus la tacere....
deci se merge pe "corb la corb nu scoate ochiul"....e bine si asa



acolo unde eu si multi altii cheltuim mii de taleri de aur sa ne aducem prietenii in zona unde dorim,staful face doua click-uri si rezolva altfel problema asta....
deci nu mai e ca ne ducem cu zaharelul,a recunoscut chiar el.....si.....si as fi foarte curios ce are de spus de faptul ca "a spionat contul lui ragnarar" cu un ochi magic.....posibil sa fim fiecare din noi la rand....noi dorim sa jucam intre noi jucator vs jucator,nu jucatorii vs staff...ma rog,posibil sa fie o noua versiune a jocului....

acum as avea cateva intrebari la care as dori sa-mi raspunda cei din staff

daca din 2 click-uri s-a rezolvat repozitionarea lui tontea,cei ce au cheltuit mult aur pt a aduce pe cineva in zona lor,isi primesc talerii inapoi sau?(aici stiu raspunsul)
asa cum baietelul a fost banat pentru ca a expus regulamentul intern al adminilor(el fiind fost admin),se va aplica aceeasi moneda pentru tontea care practic a facut acelasi lucru....doar ca a extras informatii de pe conturile jucatorilor si le-a dat celor "dragi"...!??
si cred ca ultima.....acolo unde imi tin absolut toate mesajele posibile de la inceputurile lumii(pe fiecare lume fac la fel),unde a disparut brusc acel mesaj global dat de sud fcd?

smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser

Guest
Ana, draga mea.. vezi ca ti se falfaie mustata de la atata batjocura ce ati adus voi in jocu asta, tu cu still.

N-am uitat ce ai facut pe athens si cum ai banat atacabil jucatori cu conexiune declarata, n-am uitat nimic.. asta este inca o dovada de lipsa de respect si cum murdariti jocu asta , ce treaba are skype-ul cu jocul ? Nu inteleg.. a fost spart contu unui admin? Bun, si dovada ca sev a fost ? Ati spus ca sunt falsificate, daca erau falsificate de ce s-ar fi sters mesajele private? Urat, foarte urat.. se ajunge la penibil.
Ma faci sa rad, dar iti raspund si tie cum probabil am raspuns in acea situatie. Conexiunea declarata nu este o scuza pentru a folosi mai multe conturi. Probabil vrei sa iti dau explicatii pentru ce mai exista acea conexiune, dar ar trebui sa te gandesti de ce restul jucatorilor care o folosesc in mod corect nu sunt banati pentru multicont? Aaaaa. pentru ca o folosesc corect. :)
 

DeletedUser15021

Guest
Pai si cum se foloseste corect o conexiune comuna ? Unde sunt instructiunile de utilizare ca nu inteleg !?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Jos cu banderas.vai de capu lui cat de prost poate sa joace grepolis.: piure stricat. Fara stil nu castiga nicio minune.rusine
 

DeletedUser12638

Guest
oare maine mai gasesc in mesagerie cealat global cu pozele respective???
Ana...ne poti spune astea cum au disparut din mesagerie...sau iar se da vina pe bug-uri,ca mai nou e la moda
 

DeletedUser

Guest
Jos cu banderas.vai de capu lui cat de prost poate sa joace grepolis.: piure stricat. Fara stil nu castiga nicio minune.rusine
nu stiu pe ce lume joci tu grepolis dar eu tin minte ca versace a fost banat fara motiv, de catre domnul admin stil, asa ca pana aduci niste dovezi concludente mai bine taci.
 

DeletedUser

Guest
oare maine mai gasesc in mesagerie cealat global cu pozele respective???
Ana...ne poti spune astea cum au disparut din mesagerie...sau iar se da vina pe bug-uri,ca mai nou e la moda
Nu este niciun bug, cum nu este nici primul mesaj care dispare de pe joc. Doar toate cele cu reclame pentru bot nu au disparut la fel? :)
 

DeletedUser

Guest
Pana una alta , contul SUD FCD ramane banat global atacabil pentru "spargere cont" . A carui cont ? Doar Stil stie , dar el nu este in stare sa vina sa raspunda aici . Sa ma astept sa raspunda la ticketul trimis cu cateva ore bune in urma?
 

DeletedUser

Guest
Astept raspuns, ANA !
smiley_emoticons_winken4.gif
Doar nu oi fi atat de natanga sa iti dau din culise :D

- - - Actualizat - - -

Pana una alta , contul SUD FCD ramane banat global atacabil pentru "spargere cont" . A carui cont ? Doar Stil stie , dar el nu este in stare sa vina sa raspunda aici . Sa ma astept sa raspunda la ticketul trimis cu cateva ore bune in urma?
Mai luati in calcul ca lumea mai si lucreaza , mai are si o viata privata, asa ca nu poate fi aici la fiecare solicitare. Vei primi explicatii, cu siguranta.
 

DeletedUser

Guest
Sunt curios daca il tine instalatia sa se justifice aici pe forum in fata la toti .
 

cioara

Membru
iti raspund eu sev

lucrurile ce se discuta prin sistem nu sunt expuse pe forum
deci de ai ceva de lamurit despre problema asta,va fi clar doar acolo
cam acest raspuns il vei primi


oricum e strigator la cer sa acoperim pe cineva ce nu merita sa fie acolo,ba mai mult sa nedreptatim pe altii sa iasa tot el in picioare


nu inteleg totusi,de ce s-a sters postarea lui tontea
de ce nu apare cineva cu capul pe umeri si sa lamureasca usor lumea
sau suntem numa sa fim la gramada?
parerile si cerintele noastre nu conteaza?
 

Gymus

Membru activ
e clar ca e un ban dat pt musamalizare... pt ca ADMINII NU AU DE CE SA DEA BAN PENTRU UN CONT DE SKYPE SPART . IN REGULAMENT N USCRIE NIMIC DESPRE ASA CEVA . RUSINICA !
 

DeletedUser15336

Guest
Oare de ce mesajul global dat de sud fcd a disparut?? Si de ce a fost banat pe nedrept? Vreti sa pierdeti jucatori importanti ? Era in global doar convorbirea lui tontea cu stil data de catre tontea lui sud fcd pe skype.. Aia e ilegal sa arati prin global mesaje de pe skype? Hai sa fim seriosi... Si ia fost dat bant a se musamaliza calomnia . viata-i grea de zi cu zi.. Lumea la fel îi rea si perversa..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14880

Guest
Ma faci sa rad, dar iti raspund si tie cum probabil am raspuns in acea situatie. Conexiunea declarata nu este o scuza pentru a folosi mai multe conturi. Probabil vrei sa iti dau explicatii pentru ce mai exista acea conexiune, dar ar trebui sa te gandesti de ce restul jucatorilor care o folosesc in mod corect nu sunt banati pentru multicont? Aaaaa. pentru ca o folosesc corect. :)

Vai de capu tau fetito, cum se foloseste conexiunea? astept si eu ca restu jucatorilor o explicatie, daca impart acelasi calculator cu vecinu meu, care este treaba ta? DACA CONEXIUNE ESTE DECLARATA, exact asa a fost. s-a impartit acelasi calculator, nu inteleg unde este problema, si draga mea ana.. la prima sanctiune nu se da atacabil sau ai dat doar pentru ati ajuta draga ta prietena Elid. iti aduc regulamentu in fata nu ma fa sa-ti reamintesc toata povestea cum ai banat cum ti-a venit tie, am dat tikete si mi se inchideau fara raspuns, incontinuare astept tutorial de la tine cum se foloseste conexiunea comuna.
 

DeletedUser15021

Guest
Doar nu oi fi atat de natanga sa iti dau din culise :D

Ete na, frumos din partea ta.

Cum naiba sa zici ca nu o folosit corect conexiunea comuna ? Unde-i regulamentu ala ? Unde ii specificat in afara ca se poate face conexiune comuna, alte detalii ? Esti total subiectiva !
Adica eu joc pe un regluament care nu-i regulament sau cum ?
Deja creste tensiunea pe aici, adica primesc ban pe nedrept doar de dragul de a se calma spiritele ? Ca acuma vin cu o ploaie de tichete si dicutii ca deja am atins limita maxima admisa in certificatul bunelor maniere pe care multi de aici nu le au !
Daca ai facut o scoala, ai fi invatat ce inseamna aia moralitate, ce-i respectul fata de sine si fata de ceilalti, in tara asta unii au murit ca sa o salveze si a ajuns populata de un neam de neandertalieni care stau la semafor pe rosu si vi tu sa ne spui ca e VERDE cand acolo e rosu.

Jumatate jucatorii din lumea delphi si nu numai au vazut postarea lu' tontea aici, si aici i-o fost spart contu ??? De ce ati sters tot ce o postat, inclusiv citarile la postul lui cand i se raspundea ???

- - - Actualizat - - -

0A1N067.jpg


Poftim !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3222

Guest
Ioi uamini buni, voi tăt n-ați înțăles nimnic din ce so-ntâmplat aci zâlele astea, și mă rog, in jeneral mai tot timpu.
Voi plânjeți, amenințați cu "tickete" la jermani, nu știți neamță, trimiteți în engleză, pe Inno îi doare în vârfu' ... cotului, Pe Stil cu atât mai mult, șâ peste 1 lună uită lumea. Șâ dacă se trezește vriun deștept să readucă vorba de chestia asta îi oferă admini di aci o excursie de lungă durată la Caracal în semn de recunoștință.

Concluzie: Continuațâvă jocu' și de nu vă convine știți cum să dă șterjere cont.
 

DeletedUser7851

Guest
Pana la clarificarea situatiei (cine, ce, al cui e contul, etc) toate acele posturi raman sterse. Tin sa va reamintesc ca pe forum se pot purta doar discutii de ordin general conform regulamentului.

6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe aceasta temă, pe forum, va fi considerată infracţiune şi pedepsită cu un avertisment, iar tema va fi închisă/ştearsă. Excepţie de la regulă face o discuţie la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiunea primită. Aluziile de orice fel sunt deasemenea interzise.
 
Sus