Spam

DeletedUser

Guest
ba sev.eu zic sa tii pliscul mic.inteleg ca il aperi pe banderica,dar asta e partea a doua
 

DeletedUser

Guest
nu trebuie sa am dovezi.stiu si cu totii stiu asta.in afara de friends.:*
 

DeletedUser

Guest
nu trebuie sa am dovezi.stiu si cu totii stiu asta.in afara de friends.:*

Acesta acuzatie este o calomnie, si rog moderatorul forumului sa ia masurile ce se impun in acest caz
cand faci o acuzatie fara dovezi se numeste calomnie
 

DeletedUser

Guest
si ce o sa imi faca adminul?am injurat,am zis ceva de ei?nu.asa ca gura mica si treci la fapte
 

DeletedUser

Guest
si ce o sa imi faca adminul?am injurat,am zis ceva de ei?nu.asa ca gura mica si treci la fapte
Calomnia se pedepseste asta daca nu ai citit regulamentul forumului
vino cu dovezi daca nu ai si sunt numai vorbe aiurea abtine-te
asa cum te-ai exprimat tu,te citez-gura mica-
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
si ce o sa imi faca adminul?am injurat,am zis ceva de ei?nu.asa ca gura mica si treci la fapte

Eu cred ca ar trebui sa organizez un concurs avand ca tema Regulamentul forumului. Multi dintre dumneavoastra nu l-au citit.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunea "Politica şi Propagandă", atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser15029

Guest
si ce o sa imi faca adminul?am injurat,am zis ceva de ei?nu.asa ca gura mica si treci la fapte
Noi vorbim aici de o nedreptate iar tu te bagi aici ca musca in fundul calului si ii faci acuzatii la Versace ca a luat minunile pe nedrept!!
A luat minunile deoarece a avut in spate o echipa de jucatori experimentati si nu a luat niciodata ban pentru nedreptati cum au luat liderii de la alte aliante!
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

Am un sfat pt tine:
Ciocu mic si joc de glezne!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser5815

Guest
ca nu au castigat niciodata minunile pe corect!altceva?
dar explicati-ne si noua cam cum se pot face minunile asa cum spui.... ne baga adminii resurse in ele? ca nu pricep neam
tot auzim refrenul asta de cativa ani dar nimeni nu explica cum

nu de alta, dar chiar as vrea ca la urmatorul set de minuni sa dorm mai mult, sa nu ma mai doara degetele de la tastat atatea globale, sa nu mai fac praf mouse-ul de fiecare data de la atatea click-uri, sa nu-mi mai bat capul cu calcule peste calcule (si crede-ma, pentru mine e chiar un efort matematica asta, sunt cam grea de cap la socoteli :p ).... pe bune, chiar vreau sa aflu o metoda mai usoara de-a le face si sunt dispusa sa ascult niste sugestii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15337

Guest
Banari pentru a reduce jucatorii la tacere - grepolis romania ! Rusine !
 

DeletedUser5815

Guest
mie explica-mi ca la prosti, cu subiect si predicat... am zis mai sus, sunt cam grea de cap
nu vreau sa pricep intr-o dunga :p
 

DeletedUser

Guest
ce vrei sa iti explic?cum se construiesc minunile?trimiti resurse la minuni
 

DeletedUser5815

Guest
ce vrei sa iti explic?cum se construiesc minunile?trimiti resurse la minuni

pai asta stiu si eu, aveam impresia ca asa am facut pana acum
eu vreau sa-mi explici cum le-am facut - conform spuselor tale - incorect si cu ajutorul adminilor.... ascult
 

stamatecostica

Membru activ
Eu cred ca ar trebui sa organizez un concurs avand ca tema Regulamentul forumului. Multi dintre dumneavoastra nu l-au citit.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunea "Politica şi Propagandă", atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.

Daca tot ai pomenit de concurs cand mai faceti unul ?:-/.Ca nu mi-ar strica cateva monede in perioada asta ;)
 
Sus