Spam

DeletedUser15021

Guest
Ioi uamini buni, voi tăt n-ați înțăles nimnic din ce so-ntâmplat aci zâlele astea, și mă rog, in jeneral mai tot timpu.
Voi plânjeți, amenințați cu "tickete" la jermani, nu știți neamță, trimiteți în engleză, pe Inno îi doare în vârfu' ... cotului, Pe Stil cu atât mai mult, șâ peste 1 lună uită lumea. Șâ dacă se trezește vriun deștept să readucă vorba de chestia asta îi oferă admini di aci o excursie de lungă durată la Caracal în semn de recunoștință.

Concluzie: Continuațâvă jocu' și de nu vă convine știți cum să dă șterjere cont.

Cica nemtii ii trimit pentru rezolvarea problemei la suportul Grepolis Romania
alejaja.gif


- - - Actualizat - - -

Pana la clarificarea situatiei (cine, ce, al cui e contul, etc) toate acele posturi raman sterse. Tin sa va reamintesc ca pe forum se pot purta doar discutii de ordin general conform regulamentului.

6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe aceasta temă, pe forum, va fi considerată infracţiune şi pedepsită cu un avertisment, iar tema va fi închisă/ştearsă. Excepţie de la regulă face o discuţie la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiunea primită. Aluziile de orice fel sunt deasemenea interzise.

Vor aparea din nou dupa ce se clarifica situatia ? Si unde vom vedea rezultatul clarificarii ? Se va face pierduta in timp aceasta situatie actuala sau chiar vom vedea un raspuns oficial scris de catre domnul STIL ?
Daca ne adaptam la articolul 6.3 , asta inseamna ca totul se incheie aici si se pastreaza un fenomen de armonie conventionala si totul s-a uitat, s-a dus in abis si dus a fost ! Sper sa ti cont de asta !
 

DeletedUser15022

Guest
Pffff daca ar afla superiori vostri ce faceti voi cu posturile voastre :)))))))
Sa va fereasca Dumnezeu :))))))
 

DeletedUser

Guest
Pana la clarificarea situatiei (cine, ce, al cui e contul, etc) toate acele posturi raman sterse. Tin sa va reamintesc ca pe forum se pot purta doar discutii de ordin general conform regulamentului.

6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe aceasta temă, pe forum, va fi considerată infracţiune şi pedepsită cu un avertisment, iar tema va fi închisă/ştearsă. Excepţie de la regulă face o discuţie la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiunea primită. Aluziile de orice fel sunt deasemenea interzise.

Cu alte cuvinte , mai bagam putin mizeria sub covor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15021

Guest
Cred ca despre asta e vorba...

6.4. În cazuri extreme, ne rezervăm dreptul de a închide conturi chiar dacă nu se aplică nici una din regulile de mai sus !
alejaja.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15336

Guest
De a inchide conturi pe nedreptate aia da.. Cum a facut lu sud fcd..
 

DeletedUser15021

Guest
breaking news !!! Tineti aproape !

Tontea, vezi ca ti-am dedicat o melodie cu privire la ultima fraza :|

Pai ai trisat si trebuie sa platesti, ce nu iti este clar ? :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Maine iar pozeeee , va promit eu ! sa te vedem ce mai stergi atunci doamna odmm .
 

DeletedUser7851

Guest
Nu stiu de ce credeti ca se va rezolva in seara aceasta ceva. Acest subiect este inchis deocamdata.
 

DeletedUser

Guest
iti raspund eu sev

lucrurile ce se discuta prin sistem nu sunt expuse pe forum
deci de ai ceva de lamurit despre problema asta,va fi clar doar acolo
cam acest raspuns il vei primi


oricum e strigator la cer sa acoperim pe cineva ce nu merita sa fie acolo,ba mai mult sa nedreptatim pe altii sa iasa tot el in picioare


nu inteleg totusi,de ce s-a sters postarea lui tontea
de ce nu apare cineva cu capul pe umeri si sa lamureasca usor lumea
sau suntem numa sa fim la gramada?
parerile si cerintele noastre nu conteaza?

Iti pot raspunde eu de ce s-a sters postul lui tontonel. Conform regulamentului acestui forum art. 2.8.

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau parţială a unui mesaj privat primit pe forum, în joc, sau în orice sistem de mesagerie care conţine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori. Postarea discuţiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fără acordul scris al adminului respectiv, se sancţionează direct cu ban.

Asta inseamna ca, cel putin teoretic, tontonel are acelasi ban ca si SUD. Asta daca "dreptatea" nu se imparte in mod aleatoriu...
 

DeletedUser14222

Guest
toate ca toate
1.indiferent de motiv s-a banat un cont premium pe care s-au bagat bani, fara un motiv clar, doar ''spargere cont'' in urma unor poze cu o discutie pe skype, deci care cont s-a spart? de skype? si ce daca eu ii sparg cuiva contul de facebook primesc ban pe grepolis? sau atat de prosti ne credeti?
2. cineva din staff spunea mai sus ca sa asteptam rezolvarea situatiei, daca se decide ca e ban incorect, contul ala a pierdut orase si trupe facute pe bani personali, asta cum se intoarce? practic stil mi-a luat dreptul de a folosi cum vreau banii pusi de mine pe joc! (nu eu sunt sud fcd, vb la general).
 

DeletedUser14766

Guest
Pana la clarificarea situatiei (cine, ce, al cui e contul, etc) toate acele posturi raman sterse. Tin sa va reamintesc ca pe forum se pot purta doar discutii de ordin general conform regulamentului.

6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe aceasta temă, pe forum, va fi considerată infracţiune şi pedepsită cu un avertisment, iar tema va fi închisă/ştearsă. Excepţie de la regulă face o discuţie la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiunea primită. Aluziile de orice fel sunt deasemenea interzise.

De ce doamna, de ce sa ramana sterse?.Sunt exact motivul discutie noastre si probele care dovedesc fraudarea jocului. Va stiam femeie seriosa si nemanjita, pacat ca va amestecati intr-un razboi care nu va apartine. Va recomand sa-l lasati pe domnul care a stricat jocul sa-si scoata castanele din foc cu manutele proprii.

De unde politica asta ca adminii sunt zei si detin adevarul pur?! Acceptati ca ati fost dati in fapt din interior, asumati-va raspunderea pentru ce s-a intamplat. Din ce-mi amintesc eu, atunci cand am acuzat un admin de frauda mi-au fost cerute dovezi, acum aveti si dovezile...deci, cand vedem si explicatia?
La tikete raspunsurile sunt fie incomplete, fie nesatisfacatoare, fie nu exista.
Dezbaterea publica este utila tuturor, iar incercarea de a astupa rahatelul nu face decat sa irite si mai mult.... deja pute tot grepolisul de "aroma".
http://postimg.org/image/uy8wv5uid/
http://postimg.org/image/sohxphrup/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3337

Guest
acu daca ma apuc sa injur prin casa sau pe skype imi iau ban pt limbaj pe joc??
 

DeletedUser8998

Guest
Din orice parte ne uitam ne dam seama ca tot romani corupti sunt la conducere,ca o fi parlament,primarie tot asa va fi
Oricum rusine de trei ori ca la un joc cum e grepolisul asta romanesc sa nu se poata schimba administratori sau macar sa fie pusi oameni intregi la cap nu toti scolarii cazuti la bacaleaureat
 

DeletedUser14136

Guest
De acord cu Joker,

Faceti macar dreptate in ceasu 12.. debanati nevinovatii, puneti vinovatii sa plateasca. Degeaba plangi ca iti sparge unu contu de skype daca toti vii dupaia si vorbesti prostii. Si pe skype si pe joc. Ceva da cu virgula..

O zi buna tuturor
 

stamatecostica

Membru activ
R.I.P Grepolis 2012-2013 ,de atunci si pana in prezent nu mai este placerea jocului care era odata .Acum daca nu ai o pila sau relati la admini cu greu mai castigi o lume :)))
 
Ultima editare:

DeletedUser10249

Guest
R.I.P Grepolis 2012-2013 ,de atunci si pana in prezent nu mai este placerea jocului care era odata .Acum daca nu ai o pila sau relati la admini cu greu mai castigi o lume :)))

Grepolis este un joc care creeaza dependenta. Doar pentru ca nu va place echipa de admini din Romania, sau modul cum ea isi face treaba, nu e nevoie sa renuntati la el cu totul. Exista serverele englezesti, franceze, americane, sau, de ce nu, rusesti sau poloneze, pentru cei curajosi..|..

Tocmai s-a deschis o lume cu setari excelente in Franta. Sunt, spre surprinderea mea, destui romani si acolo. Nimeni nu comenteaza la adresa adminilor, oamenii joaca relaxat, glumind, socializand, jucand joculete pe forumurile interne ( nu, nu mizeria numita fazan!)- exact atmosfera care era si aici cand am inceput pe lumea Delta.

Asadar, daca jucati pe serverele din Romania, respectati regulile impuse de echipa de admini din Romania. Daca sunteti de parere ca echipa de admini nu isi respecta propriile reguli, atunci, iertati-ma, dar ce va mai retine pe aici? Alternativa exista, e la indemana oricui, nu dati pe acolo la fiecare pas de papagali bagatori in seama cu nume de produse profilactice, nici de rebeli fara cauza, nici de manelisti cu nume rasunatoare.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus