Spam

DeletedUser

Guest
Cine are dovezi, sa mi le trimita mie pe delphi, pe contul "iondaime" ca fac eu taraboiul mai departe de li se ia la nemti de noi si poate poate fac curat ... prin staff
Crezi ca nu e suficienta o vedeta? Sau vrei sa copiezi talentul altuia? Fii si tu macar original, oricum pozele alea sunt deja la tot servrul :)
 

DeletedUser

Guest
Stati linistiti ca nu s-a spart niciun cont . Chiar azi ne-a scris Tontea pe skype , de pe acelasi cont care intra zilnic:

[12:18:59] Tontea Alin: (cwl)
[12:19:15] Tontea Alin: Frusrati mai is doamne unii
[12:19:26] Tontea Alin: Ce faceti ma va bagati vacante :))
 

DeletedUser

Guest
Da, dar eu le pun pe serverul international :p
Cu traducerea celor declarate de tonte, tot tot tot .... Sa vedem ce face stil atunci, mai sterge postari care il incrimineaza?
 

DeletedUser

Guest
Stati linistiti ca nu s-a spart niciun cont . Chiar azi ne-a scris Tontea pe skype , de pe acelasi cont care intra zilnic:

[12:18:59] Tontea Alin: (cwl)
[12:19:15] Tontea Alin: Frusrati mai is doamne unii
[12:19:26] Tontea Alin: Ce faceti ma va bagati vacante :))
Si cum justifici tu ca era chiar el si nu altcineva? :|
 

DeletedUser15207

Guest
Tot nu inteleg ce legatura are skypu cu grepolisu
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
Cine are dovezi, sa mi le trimita mie pe delphi, pe contul "iondaime" ca fac eu taraboiul mai departe de li se ia la nemti de noi si poate poate fac curat ... prin staff


nu trebuie sa le faci taraboi............ci o scurta atentionare ca nr de jucatori e in scadere pe acest server, .........cateva dovezi ca aceasta scadere se datoreaza reputatiei stafului.........si daca dezvoltatorul gandeste, va realiza ca exista o legatura directa intre numarul de jucatori si banii din pusculita grepo.ro(jucatori mai multi , bani mai multi)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
salutari
afara ninge...

interesant.... se intampla ceva magic pe forum

terminasem de citit rezumatul intamplarii care a declansat tevatura, o postare destul de lunga, scrisa coerent si, magie! .... dau refresh si apare anuntul meteo .... editat culmea, chiar de postator

intelegem ca nu mai editati pe fata, o faceti din contul fiecaruia mai nou?
 

DeletedUser15021

Guest
Ti-era dor de mine? :)
Apar rar pe aici, dar de obicei cand e galagie. Cam ce ai dori sa auzi de la mine?

Ana... sa inteleg ca aici apareti asa ca pompierii cand sunt convocati ca e ceva incendiu de mari proportii... toti lasati orice faceati in acel moment si intrati aici ca supervizori ?
alejaja.gif


- - - Actualizat - - -

nu trebuie sa le faci taraboi............ci o scurta atentionare ca nr de jucatori e in scadere pe acest server, .........cateva dovezi ca aceasta scadere se datoreaza reputatiei stafului.........si daca dezvoltatorul gandeste, va realiza ca exista o legatura directa intre numarul de jucatori si banii din pusculita grepo.ro(jucatori mai multi , bani mai multi)

Vai soso... tu n-ai postat demult, se pare ca multi jucatori care sunt tacuti au inceput sa posteze...
Consider ca ai dreptate !
 

DeletedUser

Guest
ASta zic si eu, de unde stii ca este el si nu cineva care i-a spart contul, cum se zice.

E ultimul citat pe care ti-l mai dau , ai impresia ca am ciunga-n par?
E bug de skype , iti zic eu sotto ... ii intra Anonymous pe contul de skype.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15021

Guest
ASta zic si eu, de unde stii ca este el si nu cineva care i-a spart contul, cum se zice.

Pai si filmarea nu se pune ? :D
Sau acum o luna si 2 zile cand eram avertizat ca totul este in regula si ca n-am de ce sa imi fac probleme si gasesc fix aceeasi tema fix despre ce credeam eu ca s-o intamplat defapt acum 2 zile pe forum. Care crezi ca este reactia mea ?
Daca nu stiam deja despre subiectul asta, ziceam ca ala bate campii... ca inventeaza, dar discutia mea se pupa cu tot ce se discuta pe aici.
 

DeletedUser

Guest
Ana... sa inteleg ca aici apareti asa ca pompierii cand sunt convocati ca e ceva incendiu de mari proportii... toti lasati orice faceati in acel moment si intrati aici ca supervizori ?
alejaja.gif

Nu, dragule, am aparut ca am vazut ca mi se simte lipsa. Daca era vorba de convocare, am fi fost toti pe aici. Ghinion :D
 

DeletedUser15182

Guest
a devenit si aici ca in politica?nu sunte noi satui de hotie si furt in viata de zi cu zi?..lasati-ne sa ne bucuram macar de un joc.
 

DeletedUser

Guest
Pai si filmarea nu se pune ? :D
Sau acum o luna si 2 zile cand eram avertizat ca totul este in regula si ca n-am de ce sa imi fac probleme si gasesc fix aceeasi tema fix despre ce credeam eu ca s-o intamplat defapt acum 2 zile pe forum. Care crezi ca este reactia mea ?
Daca nu stiam deja despre subiectul asta, ziceam ca ala bate campii... ca inventeaza, dar discutia mea se pupa cu tot ce se discuta pe aici.

Pai eu din filmarea aia tot ca cineva strain e pe cont inteleg.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
[Sunt Still]
Dragi jucatori de grepolis tot ce ati vazut a fost o inscenare a unor minti criminale nimik nu a fost adevarat: Rusine Dinu Patruiciu
Totul a fost doar o initiativa de a ma dobora pe mine, dar eu sunt tare si nu voi cadea asa ca:
Toata lumea tace ca va ia mama dreacu si va dau vacanta la toti ;))

Cred ca se referea la pixelu' albastru!
 

DeletedUser

Guest
Pai eu din filmarea aia tot ca cineva strain e pe cont inteleg.


Du-te la Diaconescu , dar din pacate pentru tine , nu mai exista...
Sa fim seriosi , de ce am urmarii sa facem asta ? Vorbiti de spargeri cont , mizerii ... va dat tontea un os si nu-l mai puteti scapa din gura???
 
Sus