Spam

DeletedUser12202

Guest
Deci a inceput batalia gold-lui !Super joc,super jucatori !Facem clasament calitate sau...cantitate :)?
 

cioara

Membru
Nu e vorba de bogatie....
e doar un simplu mod de a ma distra...
de pana acum pe alte lumi nu am jucat "in halul ista",ei bine pe aceasta lume am decis sa intru si sa exagerez....e simplu...nu ma obliga nimeni,nu o fac pentru cineva..e doar distractie....si indiferent de critici,ma foloesc de toate resursele puse la dispozitia mea.

seara buna
 

DeletedUser

Guest
Tu crezi ca eu nu m-as distra asa ca tine ?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Ideea este ca nu oricine isi permite sa bage cateva sute de lei pe zi ... ca unii mai au si salar minim pe economie din care isi platesc facturile si isi iau mancare (ei bine, noroc ca nu e si cazul meu) insa intelegi ce vreau sa zic.
Te invidiez :p
 

cioara

Membru
asta pentru ca nu ma cunosti...deloc sa spunem
nu am inceput sa joc de ieri si am prins si vremuri in care premium nu aveai atatea beneficii..nici planificator nici nimic....aveam peste 100 orase si asa si...ca sa organizez atac la secunda luam caietul si pixul in fata sa-mi scriu timpii,ca mai apoi sa ii asez...acum tu vi si spui ca habar nu am de jocul ista pentru ca am folosit aur.....cred ca mai bine o lasam asa
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser

Guest
explicati-mi si mie cum se foloseste planificatorul, ca am gratis 3 zile si nu l-am folosit niciodata
alejaja.gif


Deobicei eu imi faceam planurile intr-un notepad, si stateam cu cronometrul de la telefon, mai ma foloseam apoi de secundele de la ora de pe joc si apoi de cea unde imi arata cand vine nava de la raport
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser15210

Guest
Si eu fac la fel cu atacurile ... Si pun alarma la telefon sa imi sune cu 5 min inainte de atac :)))
 

DeletedUser

Guest
Am uitat de wiki :)

Ai tare-mi place a striga,
Si sa o joc pe mandra :)
 

DeletedUser

Guest
Care-i viata voastra in joc ? Ioane unde esti ? Te caut cu nava in curand
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser15256

Guest
Am facut 1664 de puncte :)
Dar am razboi cu demos kratos si academia sa asa ca nu am prea multe sanse :))
 

Gymus

Membru activ
pai de asta nu am auzit niciodata de "astia"... pt ca pana acum nu8 era cu instatul :))

- - - Actualizat - - -

daca baiatul nu are ce face cu banii :))... a fost scoasa o nava de la bronto si acum a trimis alta . si nu la tontea

- - - Actualizat - - -

asta nu mai e grepolis :))
 

DeletedUser

Guest
Da 3 aliante sa jucati impotriva unui jucator... mi-ar fi rusine
smiley_emoticons_lol.gif


Vezi ca ti-am scris demult pe skype si n-ai raspuns ... grasule
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Deci
KOmMrGU.jpg


Fighters for fun + Vikingdom + Winterfell = 3 aliante ... si au fost mai multe atacuri
alejaja.gif
 

Gymus

Membru activ
dap... si sa stii ca au toti usoare sa atace... Rebelule stiu ca nici tie nu-ti place stilul asta de joc , dar n-a , te dai cocos =)))
 
Sus