Spam

DeletedUser

Guest
pai nu prea erau de top in afara de friends, eram in top 10
din care 8 erau friends cu sevsceptic primul si versace al doilea
in fine, cand mai pun ceva mai apare cate unul care a pierdut in trecut pe cine stie ce lumi si acum se da in stamba
p.s. am mai avut si alt nume
in fine, mi-am dat seama ca timpul pierdut sa va raspund voua e irecuperabil si pot face altceva mai bun....oricum tot la fel ramaneti, asa log out de pe forum
si acum, in afara rivalitatii normale, sincer, mult succes :)

poti merge sa asculti iarba cum creste
smiley_emoticons_bravo2.gif

oricum daca nu erau friends, tu nu vedeai coronita aia, nici macar nu o meriti.
 

DeletedUser

Guest
Parca ei sunt cei care au crescut pe PSI, la umbra unor aliati si pe urma au trecut de partea FRIENDS ?

nu voiam sa intru in polemici , dar cand mananci rahat si nu d-ala turcesc , vreau sa te ajut sa nu mai faci asta altadata .
daca nu ai jucat pe psi , te rog sa nu vorbesti . iar daca ai jucat si crezi in povestea victimelor bolsevice , e fix problema ta . dar esti pierduta , undeva pe acolo ... ca bug mafia - inapoi in viitor
 

DeletedUser

Guest
Da m'o suparat adunatura asta de "fightersi" ... ca sunt niste jucatori care profita de tine si dupa te tradeaza.
 

DeletedUser

Guest
Da m'o suparat adunatura asta de "fightersi" ... ca sunt niste jucatori care profita de tine si dupa te tradeaza.

Bien Dormir - te ajuta sa dormi noaptea
imi pare rau ca ai ramas cu sechele de pe psi , dar ce sa facem .... n-am putut juca prost. Ai ales tu tabara gresita de la inceput ...
 

DeletedUser

Guest
Mai stii cand o pierdut Dinamo cu Astra (1-6) ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Cand eu jucam, am format cea mai tare alianta impreuna cu prietenii, ati crescut la umbra noastra si apoi cand am avut niste probleme ne-ati tradat, mai ales tontea, iar apoi v-ati milogit de FRIENDS ca sa castigati lumea. Mie mi-ar fi rusine sa mai postez ceva pe forumul asta.
Eu oriunde am jucat nu m-am facut de ras si nu m-am comportat asa "fairplay" cum ati facut voi (tu, tontea si adisor). Si acuma sunteti mari jucatori, ca ati curatat fantome din toata familia friends si ati folosit vraja ce va dubleaza punctele. Felicitari... n-am ce sa zic.
smiley_emoticons_lol.gif



uemlFXy.jpg
asta pentru un somn frumos cu fostul tau profil :D
Uite acolo dovezi de pasiune si iz de victorie... 6-1 ... ahahahahaha... tu nu pierzi doar in joc, tu pierzi si la fotbal B-)
 
Ultima editare de un moderator:

Missis Bella

Membru activ
nu voiam sa intru in polemici , dar cand mananci rahat si nu d-ala turcesc , vreau sa te ajut sa nu mai faci asta altadata .
daca nu ai jucat pe psi , te rog sa nu vorbesti . iar daca ai jucat si crezi in povestea victimelor bolsevice , e fix problema ta . dar esti pierduta , undeva pe acolo ... ca bug mafia - inapoi in viitor

Oare care din liderii din Fight to Fighters se ruga de AON sa rupa pactul cu Bolsevicii, ca rup si ei si se aliaza cu Friends? Adysor2013 sau tontea ?
Nu am nevoie de ajutorul tau, ofera-i prietenel tale sau sotiei tale cu desertul de care spuneai .
 

DeletedUser

Guest
Mai stii cand o pierdut Dinamo cu Astra (1-6) ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Cand eu jucam, am format cea mai tare alianta impreuna cu prietenii, ati crescut la umbra noastra si apoi cand am avut niste probleme ne-ati tradat, mai ales tontea, iar apoi v-ati milogit de FRIENDS ca sa castigati lumea. Mie mi-ar fi rusine sa mai postez ceva pe forumul asta.
Eu oriunde am jucat nu m-am facut de ras si nu m-am comportat asa "fairplay" cum ati facut voi (tu, tontea si adisor). Si acuma sunteti mari jucatori, ca ati curatat fantome din toata familia friends si ati folosit vraja ce va dubleaza punctele. Felicitari... n-am ce sa zic.
smiley_emoticons_lol.gif



uemlFXy.jpg
asta pentru un somn frumos cu fostul tau profil :D

Doamne , tu chiar ai ramas cu sechele adanci ! ai pastrat toate pozele de acum un an sa-ti faci "razbunarea" pe un JOC ! si incerci sa ma ataci cu echipa de suflet . asta arata neputinta ta in fata aliantei mele pe psi . Trecutul n-ai cum sa-l ascunzi amice ! Ti-am zis , nu e vina mea ca ai fost slab si ai ales tabara gresita ... macar puteai invata de la noi cum sa joaca ! In maxim 9 insi n-ati miscat timp de 5-6 luni , ca dupa v-ati dat inceput nou! pace-n suflete !

- - - Actualizat - - -

Oare care din liderii din Fight to Fighters se ruga de AON sa rupa pactul cu Bolsevicii, ca rup si ei si se aliaza cu Friends? Adysor2013 sau tontea ?
Nu am nevoie de ajutorul tau, ofera-i prietenel tale sau sotiei tale cu desertul de care spuneai .

Habar n-am cine esti (e clar ce jucatoare ai fost tu pe psi) . Iar de AON , ce tot spui ? ca eu stiu ca erau surorile mai mici . Dar poti sa plangi cat vrei , ranile raman :))))
 

DeletedUser

Guest
Gata oameni buni. Mai sunt si jucatori care isi permit sa joace full gold. Terminati cu polemicile astea.Am ajuns de la o nava sparta pe delphi la istoria lumii psi.....

E seara, eu zic sa ne punem la dormit cu totii ca e mai bine. Nu rezolvam nimic daca dezvelim trecutul.....
 

DeletedUser

Guest
Poza aia o aveam la notite...

Pe PSI voi ati profitat de noi ma ! Voi v-ati rugat sa va ajutam si sa facem pact cu voi, ati crescut la umbra noastra, si acuma te lauzi cu alianta ta ? Acuma te faci ca nu stii cine ii Bella, iar acum cateva luni te milogeai la ea.
smiley_emoticons_lol.gif


PS: Poate la derby-ul urmator o sa piarda doar cu 5-1
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser

Guest
Poza aia o aveam la notite...

Pe PSI voi ati profitat de noi ma ! Voi v-ati rugat sa va ajutam si sa facem pact cu voi, ati crescut la umbra noastra, si acuma te lauzi cu alianta ta ? Acuma te faci ca nu stii cine ii Bella, iar acum cateva luni te milogeai la ea.
smiley_emoticons_lol.gif


PS: Poate la derby-ul urmator o sa piarda doar cu 5-1
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Am jucat acolo si stiu ce a fost ... hai sa nu o mai dam in vrajala . Eu oricum nu mai joc , dar ce-mi place ca inca visezi urat ...de la un "shit" de joc .
 

ciclin

Stie Tot
Da m'o suparat adunatura asta de "fightersi" ... ca sunt niste jucatori care profita de tine si dupa te tradeaza.

Daca esti suparat pe unii din ei , nu da in toti :)

Sunt si care sunt onesti si cunoscatori ai jocului , vis-a-vis de cotoharlele jocului (sper ca nu e o jignire , e la modul general) ....poate si eu sunt o cotoharla ...LOL :))))
 

DeletedUser

Guest
Rebelule iar versi clapele si e scump pianul
Ceilalti: atentie la limbaj

Ce nesimtit sunt ca am zis oamenilor sa inceteze si sa se bage la somn........ offf, imi pare rau, te rog sa nu ma banezi....

P.S Si eu sunt printre " ceilalti ". Pe viitor nu ma baga in aceeasi oala te rog :p
 
Sus