Spam

DeletedUser15256

Guest
Nush daca vorbiti de mine sau nu :)
Dar eu nu joc singur fiindca sunt intr-o alianta cat de cat cred eu bunicica
Cu membri cu experienta :)
Cauto daca vrei nu suntem multi dar incercam sa ne descurcam :)
Gasca nebuna se numeste alianta+avem 5 pacte
 

DeletedUser15256

Guest
Adica na nu se compara cu alianta lui ciclin :))
Dar sper sa rezistam si noi
 

DeletedUser14222

Guest
''rebelul'' - baiatul cu vid in loc de organul numit creier, sau cu putin creier si ala fara santuri numeroase, nu e un jucator vs 3 aliante, sunt zeci de mii de monede vs 5 jucatori fara monede. Incearca sa te controlezi, el cu zeci de mii de monede, noi cu 500 toti si i-am spart o nava, apoi zecile de mii au facut diferenta si au adus pe a 2-a.
 

DeletedUser

Guest
alejaja.gif
ce-i ma ? nu mai esti smecher acuma cu tontea si cu celalalt ce era ultras la dinamo ?

OFICIAL lumea a inceput de 3-4 zile , iar tontea deja isi da al 2-lea inceput nou
alejaja.gif
 

DeletedUser

Guest
Ati pierdut sau nu ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Mai invata grepo bre... si tontea la fel. Imi pare rau de Gym... ca e baiat ok.
 

DeletedUser

Guest
SqHHhpX.jpg


Singurel da singurel,
Mai sunt pe lume,
Nu mai am nici un prieten,
Fratii au uitat de mine...

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14222

Guest
Ati pierdut sau nu ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Mai invata grepo bre... si tontea la fel. Imi pare rau de Gym... ca e baiat ok.
Mai mult ca tine sau ragnar stiu sigur.
0 lei bagati si :
7din7 pe psi +
1.png

2.png


o lei bagati -vs infinit ragnar
3.png


deci, mai bine ca tine sunt sigur ca stiu
eu dorm linistit ca jucai putin grepolis.
ragnar doarme linistit ca si-a facut damblaua sa dea niste nave
tu dormi linistit ca alti 2 jucatori joaca cum ai vrea tu sa joci canvda, trist :)
 

ciclin

Stie Tot
Adica na nu se compara cu alianta lui ciclin :))
Dar sper sa rezistam si noi


No gold la noi :))) organizarea e buna ,liderul e ...pfffff....super...ce sa zic... mr modestie =))))


- - - Actualizat - - -

SqHHhpX.jpg


Singurel da singurel,
Mai sunt pe lume,
Nu mai am nici un prieten,
Fratii au uitat de mine...

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


Ba....nu vreau sa ma pun rau cu nea tontea...dar nu stie jocu ..... nu se compara cu Mr Jack ... cel mai bun jucator din staff..

Acuma sigur iau ban ...... de nicaieri
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
daca mai jucam eu pe psi si nu te aliai cu tradatoru de tontea... azi era invers situatia.

,iar azi ai spart nava deoarece a fost al 7-lea atac al tau, nu ca esti superman
V0KW2OS.jpg
 

DeletedUser

Guest
Si in plus tu esti mare smecher acuma pe Psi, deoarece toti care am jucat acolo ne-am lasat de joc... mai sunt sub 100 jucatori si se incheie lumea. Tu ai jucat cu friends ca sa poti castiga coronita, ai mers la ei, ca altfel nu luai nici coroana aia de lauri. Esti slab omule... mai bine ai juca tetris.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Cel mai mare noob din cati am cunoscut, impreuna cu TONTEA, care stie sa tradeze prietenii.
 

DeletedUser14222

Guest
pai nu prea erau de top in afara de friends, eram in top 10
din care 8 erau friends cu sevsceptic primul si versace al doilea
in fine, cand mai pun ceva mai apare cate unul care a pierdut in trecut pe cine stie ce lumi si acum se da in stamba
p.s. am mai avut si alt nume
in fine, mi-am dat seama ca timpul pierdut sa va raspund voua e irecuperabil si pot face altceva mai bun....oricum tot la fel ramaneti, asa log out de pe forum
si acum, in afara rivalitatii normale, sincer, mult succes :)
 

Missis Bella

Membru activ
Si in plus tu esti mare smecher acuma pe Psi, deoarece toti care am jucat acolo ne-am lasat de joc... mai sunt sub 100 jucatori si se incheie lumea. Tu ai jucat cu friends ca sa poti castiga coronita, ai mers la ei, ca altfel nu luai nici coroana aia de lauri. Esti slab omule... mai bine ai juca tetris.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


Cel mai mare noob din cati am cunoscut, impreuna cu TONTEA, care stie sa tradeze prietenii.

Parca ei sunt cei care au crescut pe PSI, la umbra unor aliati si pe urma au trecut de partea FRIENDS ?
 
Ultima editare:
Sus