Spam

DeletedUser

Guest
Ce ai ma ? Ce esti asa frustrat si postezi cate 30 randuri ?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Am o zi tare faina azi si nu merita sa imi pierd timpul incercand sa va calmez pe toti frustratii de pe forum.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Eu nu mi-am permis sa vorbesc cu "ma",respect toti jucatorii.Concis:ai pierdut un pariu,ce dai ?
Si cine este frustrat ???Unde ai vazut frustrat ???Helloooo !!!!!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
Saru'mana ca ma inveti Limba romana.Inca nu este pierdut totul pt.tine daca stii prescurtarile interjectiilor !Dar cu ma,sau mai vorbesti cu cine te tragi de sireturi !nu cu mine.Te-am respectat,respecta !Si cu ma (mai) vorbeste cu cine iti permite !
 

DeletedUser12202

Guest
Esti alergic la interjectii ?
smiley_emoticons_lol.gif

Da :),la cele stil : ma,fa,etc.Cum am spus,nu ne-am tras de sireturi si ca jucator nik-ul tau nu-mi spune nimic.Unii,cica ,te cunosc,eu...nu am auzit de tine decat aici.Pt.mine nu esti decat un carcotas obraznic ,f.f.obraznic,un impertinent de cea mai joasa speta !Ma ?????Cu mine ma ???Ma esti cine te-a educat sa vorbesti asa.Sper sa nu fii alergic la ???? :).Daca da,iti propun o crema calmanta,nu cumva sa nu te poti odihni la noapte(nu ca neuronii tai ar percepe mesajul)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma scuzi ca nu te cunosc
smiley_emoticons_auslachen2.gif
, n-ai cultura generala daca nu ma cunosti.
smiley_emoticons_lol.gif


Eu n-am sireturi la papuci
smiley_emoticons_irre4.gif


- - - Actualizat - - -

Cine imi poate explica, ce-i cu atatia guesti ? Sunt angajati la INNO si sunt un fel de testeri care trebuie sa descopere bug-urile ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Igor,Rubb-voi sunteti invatatii,spuneti-mi unde se inavata despre Rebel !Nu am cultura generala !!!Eu !Nu admit asta.Nu am cultura generala...nu am cultura !!!Spuneti-mi la ce capitol il gasesc !!!
In alta ordine de idei,nu ai sireturi,normal,se poarta fara :).
Si ca sa iti raspund in rime
Vazut-am ca...cam cochetezi cu ele,
Sireturile sunt doar rame
cand vrei sa vezi doar ambalajele...rebele :)

Si o intrebare simpla : ce inseamna guesti ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Igor,Rubb-voi sunteti invatatii,spuneti-mi unde se inavata despre Rebel !Nu am cultura generala !!!Eu !Nu admit asta.Nu am cultura generala...nu am cultura !!!Spuneti-mi la ce capitol il gasesc !!!
In alta ordine de idei,nu ai sireturi,normal,se poarta fara :).
Si ca sa iti raspund in rime
Vazut-am ca...cam cochetezi cu ele,
Sireturile sunt doar rame
cand vrei sa vezi doar ambalajele...rebele :)

Si o intrebare simpla : ce inseamna guesti ?
Rebelu"...?:D,e o vechitura a grepolisului.Nu mai cauta ca iti spun eu pe scurt....e super ok,naravas,destul de citit (pentru varsta lui)si joaca teatru bine.DAca stii cum sa-l iei ,da si camasa de pe el la nevoie.

- - - Actualizat - - -

Ma bucur totusi ca te-ai trezit la realitate
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

arisan ,e o ea,foarte delicata dar si veninoasa.E ok tipa si nu ai ce sa ii reprosezi ca si comportament in joc.Mi-as dori sa am rabdarea ei sa invat noobii sa joace;)
 
Ultima editare de un moderator:

Homeland Sec.

Membru activ
Le-a spus cineva celor 2 din Pirates ca mai sunt 2 zile de protectie?
smiley_emoticons_panik4.gif

Sau o sa avem de-a face cu cea mai mare perioada de intemeiere din istoria Grepolisului.
Nu de alta, da ma simt ca la Ciclism aici.
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
smiley_emoticons_irre4.gif
putem sa vedem care-i mai bogat... s-o enervat cel de pe locul 2 si o facut dintr-o data de la 2500p - 3700p ca sa ajunga pe cioara , inca nu era actualizat clasamentul pe insula, ca l-am urmarit indeaproape
smiley_emoticons_lol.gif
 
Sus