Spam

  • Autor subiect DeletedUser11464
  • Data de început

DeletedUser14965

Guest
nu o sa faci nimic sincer din pacate cu jucatori fara experienta o sa fi codas
uite gandeste te iti dau un exemplu friends se reprofileaza si aduc jucatori noi care au auzit de grepolis in urma cu o saptamana ce fac ei atunci?
corect ce o sa faci tu pe delphi.
 

DeletedUser14810

Guest
nu o sa faci nimic sincer din pacate cu jucatori fara experienta o sa fi codas
uite gandeste te iti dau un exemplu friends se reprofileaza si aduc jucatori noi care au auzit de grepolis in urma cu o saptamana ce fac ei atunci?
corect ce o sa faci tu pe delphi.

Da tu ce vei face eu macar o sa invat jucatori noi sa joace voi face un forum de imi vei tine invidie ,ma voi regrupa voi aparea fix dupa 7 zile dupa ce a aparut lumea sau voi vedea in primu rand deja am cunoscuti ce au spus ca vor merge cu mine si plus cei trei ani de experienta grepolis nu poti sai faci nimic plus ca stiu sa joc dar numai ca nam avut timp eram foarte ocupat dar special in octobrie si noiembrie voi avea timp din plin si vei vedea tu ca alianta mea va creste tu spui cuvintle astea deoarece ca stii ca voi lua jucatori mai multi tu ce faci in schimp scriii pe alte lumi si nici nu spui detalii nimic nici activitate iti spun in fata alianta ta nu va avea succes si cum se spune bafta
 

DeletedUser14965

Guest
daca tu crezi ca oamenii care au cucerit lumii ca sigma phi psi ny delta cu multa experienta in spate nu vor face fata cu siguranta tu cu juniorii vei cucerii lumea nu doar lumea ci toata harta va fi plin ochi de scorpioniii neveninosi a lui samson iti dai seama ce putere o sa existe .
imi place ca ti faci grup nu de alta da nu mi gasisem dusmani se pare ca i am gasit .
sa vad eu contra tine as fi vrut si pe psi sa te intalnesc in cale da erai cam la distanta mare de mine
te astept acolo eu contra tu baietii mei contra juniorii

- - - Actualizat - - -

igor daca m ai esti am o intreabare te vad om calumea
cine castiga o lupta in care sunt angrenatii juniorii lui samson sau scorpionii palizi m ai bine le ai zice asa frate sau niste baietii de au cucerit 3 4 5 lumi de joc care joaca de 5 ani chiar m ai mult pe servere internationale si nationale
 

DeletedUser13911

Guest
Razvanele,raspunsul cred ca il intuiesti.Fiecare are dreptul sa incerce sa devina un Caesar.Acum cum sa spun,toti caii albi sunt luati de lupi,frends,demos sau derivatele acestora pe diferite lumi.
 

DeletedUser14810

Guest
pai pe psi ma gasesti simplu eu sunt tot asa scris samson dumitru7 cu 722.748 de puncte in pozitia 122 in marile 25,35,34 iar eu pe tine te gasesc in marea 63 cu numele de razvan cel bun clasament 420 cu 241 de puncte alianta The Shield ce are 241 de puncte zau frate cam nu prea ai avea noroc te vei spinti oleaca cred ca o vesnicie ca degraba lumea se inchide
 

DeletedUser14965

Guest
pana azi cat am avut am avut 64 orase si 720k puncte da am dat inceput nou e vreo problema cu asta??
 

DeletedUser

Guest
722.748 pct acum pe psi?, eu am avut pe psi 600k in primele 4-5 luni de psi si tu dupa 1 an si jumatate aproape atata ai si te mai si mandresti?

Pai tu cred ca nu stii cu ce se mananca grepolisul :p. Ai tu noroc ca e lume cu revolta , daca era asediu ce mai faceai? erai eradicat din start cu incepatorii.... . Macar aici au timp 12 ore sa tipe :D
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser14810

Guest
man eu nam avut timp sa ma dezvolt eu cu taraca ma dezvoltam cate oleaca in fiecare zi eu sunt foarte ocupat si am mai avut si ghinion de 3 ori nu eram amplast unde trebuie adica printre jucatori maari si puternici eu 3000 de puncte si cu 30000 de puncte naveam sansa si am nimerit locul potrivit si timpu potrivit plus am stat in vacanta deaceia a durat asa mult
 
Sus