Spam

  • Autor subiect DeletedUser11464
  • Data de început

DeletedUser13911

Guest
e ha...in pauza de tigare ,de dupa ,putea scrie 2 snoave..asta nu o halesc...B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Operatiunea C.. Pansat mai traiti? Tot cu pomana si ciordeala va ocupati ?
tu din ce dimensiune vorbesti? :D
daca de al meu posterior e vorba, la cat ma musca unii de el deja ca arata ca dupa operatie estetica , asa ca tot inainte cu avant :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu-ti mai baga degetu in fund si pe urma la nas...ca uite ce scrii...

Protest mai bine ti-ai vedea de ale tale ...scoate-ti capul ala din fund ca respiri greu mama si iti dauneaza.

- - - Actualizat - - -

Nu au maturat cateii harta cu voi inca...pacat! Inca o coronita luata asa pe sustache.
 

DeletedUser

Guest
Protest mai bine ti-ai vedea de ale tale ...scoate-ti capul ala din fund ca respiri greu mama si iti dauneaza.

- - - Actualizat - - -

Nu au maturat cateii harta cu voi inca...pacat! Inca o coronita luata asa pe sustache.

sa inteleg ca vrei coronita si nu ti-o ofera nimeni?
ti-as da eu, dar ma mai gandesc , sa vedem cum te mai destainui pe aici, ca deja pare interesant :D
 

DeletedUser

Guest
tu din ce dimensiune vorbesti? :D
daca de al meu posterior e vorba, la cat ma musca unii de el deja ca arata ca dupa operatie estetica , asa ca tot inainte cu avant :D

Ti-ai facut operatie estetica la posterior?! I-auzi? Si mie cand imi arati noul look? :D
 

DeletedUser

Guest
tie iti arat doar manichiura, rosie :D posteriorul il rezerv astora care n-au loc de mine ;)

Deja m-ai innebunit . Imi rezerv drepturile si pe posterior. Cine vrea sa mai muste din el de acum inainte : Smoala si Uraniu dupa ei......hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Poai cam totul... in special personalitatea tufutului de Ianuarie...:D
PS: sa traiesti Mr. Igor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14810

Guest
Deci vreau sa anunt si eu ceva, eu am de gand sa creez pe lumea noua numita Delphi ce va aparea aproximativ peste o luna o alianta noua numita The Black Scorpions pentruca in ultimul timp n-am avut timp pentru joc am renuntat la lumile astea noi ca bysantion si Athens dar cu privire la corint voi vedea deci in noua alianta astept jucatori activi chear si incepatori mai multa activitate cel putin o ora pe zi si jucatori ce nu vor da bir cu fugitii la un eveniment greu.Accept si jucatori care au chear si 5 zile de joc iar pentru detalii pe privat ma contactati .:D
 
Sus