Spam

  • Autor subiect DeletedUser11464
  • Data de început

DeletedUser

Guest
crezi ca daca ai intra ei pe forum aici si ar mai crea un subiect sau ti-ar raspunde tie .. daca intra CLA pe aceasta lume..

crezi ca daca ei anunta ca intra pe Omega.. isi vor mai face aparitia alte aliante sau jucatori ??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nici acum nu l-au bagat in teren pe Zamolxe?! :D
http://stefanbadita.wordpress.com/2...i-erau-stramosii-romanilor-condusi-de-traian/
Cati dintre voi ati facut armata?! Cei care nu au facut-o sa-mi spuna clar unde se incadreaza?!!
- Nu indeplinesc serviciul militar:
a) alienatii si debilii mintal;
b) cei clasati inapti pentru serviciul militar cu scoatere din evidenta, pentru invaliditati sau boli permanente, altele decit cele prevazute la lit. a);
c) personalul hirotonit sau ordinat care apartine cultelor religioase recunoscute de lege;
d) cei condamnati la inchisoare, pe timpul executarii pedepsei, precum si cei arestati preventiv sau trimisi in judecata pina la data raminerii definitive a hotaririi prin care s-a solutionat cauza penala;
e) cei care au suferit condamnari cu inchisoare peste 5 ani pentru infractiuni comise cu intentie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14235

Guest
Nu se spune niciodata ora.Eu cred ca se va deschide pe la ora 1-5.
 

DeletedUser14239

Guest
Eu cred ca nu au apucat a se trezi dimineata asta, de nu e deschisa :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12151

Guest
Stie cineva cam pe ce parte se vor plasa aliantele mai vachi care vor veni pe noua lume?
Sau voi cam pe ce mare ati vrea sa ajungeti si ce plasare o sa alageti la inceput?
 

ciclin

Stie Tot
aici va fi un haos :)))) nu cred ca vor veni multi , upsilon aproape de minuni daca nu ma insel , chi cu viteza melcului are totusi cativa jucatori , phi in floare , si psi numa' cat s-a deschis . .....

- - - Actualizat - - -

No .... cum ii lumea omega lume ? :)))
 

DeletedUser13482

Guest
aici va fi un haos :)))) nu cred ca vor veni multi , upsilon aproape de minuni daca nu ma insel , chi cu viteza melcului are totusi cativa jucatori , phi in floare , si psi numa' cat s-a deschis . .....

- - - Actualizat - - -

No .... cum ii lumea omega lume ? :)))
upsilon e la 2-3 saptamani de minuni...si e distractiv fiindca nimeni nu e pregatit
va veni CLA, si probabil cei ce tocmai si-au sters conturile pe sigma si tau:)
si probabil, de pe chi si psi...cei care isi iau bataie :)
 

DeletedUser12328

Guest
Am si eu o mica intrebare....:D

Daca trimit o nava pe un oras fantoma , iar eu nu am cercetata cucerirea , voi lua acel oras?

Ps : pe o lume cu sistem nou de cucerire ( revolta )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12328

Guest
M-am mai documentat...si am aflat ca pot lua orasul...

Inca nu am incercat pe proprie experienta....dar o sa incerc ...intr-o alta viata/:)
 
Sus