Spam

  • Autor subiect DeletedUser11464
  • Data de început

DeletedUser

Guest
exista leacuri babesti, alea au mers totdeauna ;)

ps, tradu-mi si mie, te rog, ce inseamna huehuehue sa nu mor proasta :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
exista leacuri babesti, alea au mers totdeauna ;)

ps, tradu-mi si mie, te rog, ce inseamna huehuehue sa nu mor proasta :D

Si cat crezi ca m-ai traiesc babele alea? Acu, acu mor si ele. :D

Apropo de huehuehue.
Urbandictionary.com a spus:
Huehuehue
Laughter - most prominent with speakers of Brazilian Portuguese.

The Brazilian equivalent of "haha".
MMOplayer1: "gibe moni plos"

MMOplayer2: "buff plis"

MMOplayer1: "br?"

MMOplayer2: HUEHUEHUE
 

DeletedUser

Guest
Bun, m-am lamurit, esti pasionat de cultura braziliana. Poate ne mai dai si noua cate ceva din cultura lor, ca de a noastra deja se pare ca ne-am plictisit :D
 

DeletedUser

Guest
Bun, m-am lamurit, esti pasionat de cultura braziliana. Poate ne mai dai si noua cate ceva din cultura lor, ca de a noastra deja se pare ca ne-am plictisit :D

[video=youtube;Z8xxgFpK-NM]https://www.youtube.com/watch?v=Z8xxgFpK-NM[/video]


Na` poftim. :) Acuma ma duc sa ascult Suavemente :3

- - - Actualizat - - -

https://www.youtube.com/watch?v=4ZP814tH4V0
https://www.youtube.com/watch?v=GDtsgrdOmQI
 

DeletedUser7909

Guest
In lumea contemporana, numai la spam si la o anumita comunitate etnica, regii se autoproclama. Propun sa facem niste alegeri serioase, in spirit democratic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Spiritul sa fie democratic. Pai daca-i monarhie, sa stim si noi.
 

DeletedUser13911

Guest
Mah Danutz man..nu le mai plimba cu presul zburator pe tipe,spunele franc ca ai imprumutat chelacaitul de la un chihuahua...sa fii trendy:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
11012851_755307324560940_6128032091566504874_n.png
 

DeletedUser3337

Guest
Imi stii potentialul pe joc, asa ca nu ma provoca...de ce m-am lasat? poai am ales sa sa imi ascult inima...am ales sa ma indragostesc, si iubesc o zana, doi ochi negri si un zambet cristalin,/ o faptura ingereasca, floare-albastra si amurgul cel senin...

PS: pt cei rationali (asa ca mine):D, nu strica sa va mai ascultati si inimile din cand in cand...cat despre cei care gandesc cu inima, ar cam fi cazul sa mai folositi si capul, asa , din cand in cand...:D

PS(care tinde la infinit): radule, nu te-ai saturat de atata drama? mai schimba si tu meniul!! ma poti lua ca exemplu ca doar ai vazut ce diversificat am fost...:D

corect
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser13911

Guest
Imi stii potentialul pe joc, asa ca nu ma provoca...de ce m-am lasat? poai am ales sa sa imi ascult inima...am ales sa ma indragostesc, si iubesc o zana, doi ochi negri si un zambet cristalin,/ o faptura ingereasca, floare-albastra si amurgul cel senin...

PS: pt cei rationali (asa ca mine):D, nu strica sa va mai ascultati si inimile din cand in cand...cat despre cei care gandesc cu inima, ar cam fi cazul sa mai folositi si capul, asa , din cand in cand...:D

PS(care tinde la infinit): radule, nu te-ai saturat de atata drama? mai schimba si tu meniul!! ma poti lua ca exemplu ca doar ai vazut ce diversificat am fost...:D
:D,ai ajuns la constanta si sorbi limonada mah.?hahahah
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
PS: pt cei rationali (asa ca mine), nu strica sa va mai ascultati si inimile din cand in cand ...cat despre cei care gandesc cu inima, ar cam fi cazul sa mai folositi si capul, asa , din cand in cand...
rube..sterge mah chestia aia cu din cand in cand,ce dracu....dai cu bata il balta.Dai impresia celor 2 ochi negri ca nu e "ultima prietena" a ta...si na.poate asta isi si doreste!:D
PS: ultima prietena= prima sotie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3337

Guest
rube..sterge mah chestia aia cu din cand in cand,ce dracu....dai cu bata il balta.Dai impresia celor 2 ochi negri ca nu e "ultima prietena" a ta...si na.poate asta isi si doreste!:D
PS: ultima prietena= prima sotie

stie el ce face
astept de la el invitatia la nunta de ceva timp :D


uite rubb pt tine
[video=youtube;IYzlVDlE72w]https://www.youtube.com/watch?v=IYzlVDlE72w&index=27&list=RDPIb6AZdTr-A[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ca vorbiti de iubit :D
FGrvC5A.png
 
Ultima editare de un moderator:
Sus