Spam 2

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
Besinosule , nu am spus ca tenaci sunt slabi am spus ca voi nu ati reusit sa ii scoateti . reciteste ce am scris petardo.
Si pe lumea noua e ANGELS nu Wild eu sunt in angels ce vezi din Wild sintem intrati pt Angels sa dam o mana de ajutor .
Imediat se termina farsala si o sa avem timp mai mult si o sa ne ocupam si de lumea noua .... desi nu prea cred ca o sa rezistati dupa event sunteti mancati sunteti imprastiati pe 4 mari si nu sunt lideri Sons nu e jussepe , manastireanu, costin aveti lideri ca si gucci sigur o sa reziste alianta :)
Si app asta da motiv de lauda sa suni o femeie cu copii mici la 3-4 dimineata cu nr ascuns doar ca nu ai ce sa ii faci in harta ... si nu , numai pe ea pe toata alianta Wild tu si distrusul de PalmaButatorul sau cum sloboz are nickul ala , Sunteti buni la a suna cu numar ascuns o alianta intreaga la 3-4 dimineata si sa nu mai spun de fake urile cu miile... asta da e ceva de laudat sunteti jucatori fita .
 

DeletedUser16785

Guest
Iti dai seama cat de distrus si frustrat trebuie sa fi sa ajungi sa suni o alianta cu nr privat la 3-4 dimineata cateva zile la rand :)))))
Sa zicem ca fake urile ca fake urile e legat de joc la o adica dar sa ajungi sa suni cu nr privat o alianta intreaga pt ca nu ai ce sa le faci in harta :)))))) asta da motiv de lauda

Astea sunt motivele de lauda pt voi ma Fake urile , multiconturile , apelurile cu numar ascuns , spioni .
Sunteti cei mai buni la asa cv .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16759

Guest
rade cioc de oala sparta, si tu si paturile sunteti 2 nebuni :)

cati ani ai te intreb ?> 28-29 ani da ? si te luai de o fata de vreo 16 ani ca te-a adaugat pe nush ce grup pe whats ap :)

paturile barem e mai mic decat tine tine cu vreo 10 ani.. dar tu ai fost mai rau ca el

stai ca pun ss-urile ..

asta da motiv de lauda pt tine 7bal

155db072c3

1064adab74

2d118d1297
 

DeletedUser16759

Guest
Deci ce e mai grav ? ce a facut paturile sau tu ? ce ai facut tu, deoarece ai o vasrsta si ar trebui sa fi un exemplu bun de urmat.

stai , ca am si ss-uri cand m-ai amenintat pe mine :) daca tot vorbesti de paturile :)

e4fe7ed125

repet, asta da motiv de lauda :)
 

DeletedUser16785

Guest
Pisorcosule ,
1. Am 26 ani :)))) , nu 28-29 ... nu sunt model de urmat din contra eu ma modelez dupa alti ..
2. Copila aia de 16 ani acum 2-3 ani pe naxos nu ( atunci avem vreo 23 ani ) ma tot adauga pe comferintele pli , nonstop ia si alti distrusi ca si tine .. pai cacamas pe tine cand te rog frumos sa nu ma mai adaugi nu trubuie sa trec la amenitari si altele ??? Ca cu niste copii distrusi ca si voi nu poti rezolva altfel .
3. Mesajul ala nu cred ca e dat de mine ca nu riscam eu pe naxos sa iau ban , dar daca e dat de mine foarte bine iti meriti soarta .
4. nu m am laudat niciodata cu ce am facut ripostand la fake urile vostre , injurandu va s.a , m am laudat cu ce a ce v am aratat pe joc ;)))

Acum am si eu o intrebare pt tine pisorcosule cum mm sa va tratez ma pe voi gen tu , paturile si alte specimene care doar atat fac dau fake uri , ma adauga pe nu stiu ce comferinte zilnic , suna cu nr privat s.a ??? Vreti cumva sa va respect ??? sa va tratez ca pe niste oameni , zi ma scarbo ????

ps. am uitat sa spun eram bagat pe nu stiu ce comferinte in miez de noapte si injurat facut in tot felul ... dar ei vor respect :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Pisorcosule ,
1. Am 26 ani :)))) , nu 28-29 ... nu sunt model de urmat din contra eu ma modelez dupa alti ..
2. Copila aia de 16 ani acum 2-3 ani pe naxos nu ( atunci avem vreo 23 ani ) ma tot adauga pe comferintele pli , nonstop ia si alti distrusi ca si tine .. pai cacamas pe tine cand te rog frumos sa nu ma mai adaugi nu trubuie sa trec la amenitari si altele ??? Ca cu niste copii distrusi ca si voi nu poti rezolva altfel .
3. Mesajul ala nu cred ca e dat de mine ca nu riscam eu pe naxos sa iau ban , dar daca e dat de mine foarte bine iti meriti soarta .
4. nu m am laudat niciodata cu ce am facut ripostand la fake urile vostre , injurandu va s.a , m am laudat cu ce a ce v am aratat pe joc ;)))

Acum am si eu o intrebare pt tine pisorcosule cum mm sa va tratez ma pe voi gen tu , paturile si alte specimene care doar atat fac dau fake uri , ma adauga pe nu stiu ce comferinte zilnic , suna cu nr privat s.a ??? Vreti cumva sa va respect ??? sa va tratez ca pe niste oameni , zi ma scarbo ????

ps. am uitat sa spun eram bagat pe nu stiu ce comferinte in miez de noapte si injurat facut in tot felul ... dar ei vor respect :))
Cine te-a injurat micutule?=)))cred ca eu am fost cel injurat nu tu,si n-am injurat pe nimeni de la voi din ally:),ce motiv as avea sa injur niste slabaturi?=))
 

DeletedUser16720

Guest
Salutare!
Am zis ca nu mai intru in vecii vecilor, Amin, pe extern, dar dupa cate s au intamplat azi pe lumea noua, nu mai puteam sta deoparte!
Dragi jucatori din Angels, stiti bine ca mi sunteti dragi, dar daca mai aveti unii caracter, aratati-l mah si dati stergere si aici si asa va mai spalati pacatele de pe lumea noua!
Urat ati ales sa parasiti lumea! Nu v ati gandit ca si noi am bagat gold in acest joc si multi dintre noi i am ajutat si pe altii din alianta cu gold si cu ce ne am ales???? Asta e "multumescu" cu care am mai ramas, sa ne violeze acum Sonsu acolo!
Urat!
 

DeletedUser6507

Guest
Salutare!
Am zis ca nu mai intru in vecii vecilor, Amin, pe extern, dar dupa cate s au intamplat azi pe lumea noua, nu mai puteam sta deoparte!
Dragi jucatori din Angels, stiti bine ca mi sunteti dragi, dar daca mai aveti unii caracter, aratati-l mah si dati stergere si aici si asa va mai spalati pacatele de pe lumea noua!
Urat ati ales sa parasiti lumea! Nu v ati gandit ca si noi am bagat gold in acest joc si multi dintre noi i am ajutat si pe altii din alianta cu gold si cu ce ne am ales???? Asta e "multumescu" cu care am mai ramas, sa ne violeze acum Sonsu acolo!
Urat!
Pai si pe farsala a vrut sa daie stergere pt anonimii si i-am zis sa nu o faca,dar nu credeam ca va ajuta slabaturile din wild pt a castiga lumea.Cand ia propus chiar maximus,ca daca chiar doreste asa de mult sa castige lumea o ajuta sonsul,si ia refuzat si chiar a pus acest lucru pe wapp ca sa faca "misto".Normal ca nu mai e Angelsu de pe farsala,e Angels wild... si jucatori din Wild fac slaba alianta Angels,au intrat pentru a ajuta pe gina pe lumea noua,cu ce sa o ajute?:)),spectatori.Cam putin ajutor i-ai dat pe lumea noua 7bal fata de ce ti-a oferit ea pe farsala.Poate o sa-si de-a seama si ea ca esti o tarfa cu 2 fete si la tn inseamna strategie.
 

DeletedUser16720

Guest
Haideti va rog, macar sa ne respectam! stii bine Ivanica, ca n am fost fan 7bal sau wild, dar jucand cu ei, la fel cum am jucat si cu altii, normal ca fiecare sa faca ce i mai bun pentru alianta lui si asa normal ca ajungi sa i intelegi! Nu conteaza ce facem aici pe acest "joc", asta ca sa nu zic altceva de grepolis.
Castigati ceva daca luati coronita, ramaneti cu ceva dupa o lume? Da, iti zic eu cu ce ramai! cu nervi, cu stres, cu bani mai putini prin conturi. Unii mai raman cu ura fata de altii si intotdeauna ceea ce conteaza sunt relatiile de prietenie cu care ramai, nu ca ai castigat si ai rupt tot nu stiu pe ce lume, deoarece peste cativa ani n o sa mai stie nimeni de multi d aici!
Daca era doar dupa mine, eu as fi jucat impotriva sistemului, as fi jucat sa fac sa dureze o lume cativa ani, as fi jucat sa nu se poata inchide acea lume, nu cateva luni sau 1-2 ani maxim sa joci, dupa sumele ce se baga! sa fim seriosi!
 

DeletedUser6507

Guest
Cu ce prieteni am ramas eu in Angels sau wild??=))cu tata si mama.Pana si cu adversari ma intelegeam mai bn.
 

DeletedUser16785

Guest
Cum vrei sa ramai cu prieteni dinWild si din Angels cand la tine toti sunt terminati si distrusi ti am mai spus eu tie nu pot sa vorbesti cu unul care are peste 30 ani la fel cum vorbesti cu ala care are sub 20 ani .
Cum vrei respect cand scoti cont din vacanta doar pt ca ii stiai parola si cedeze orasele la adversari si bagi pe cont un noob si impreuna cu el ti toata alianta in fake uri in apeluri cu nr ascuns .
 

DeletedUser6507

Guest
Cum vrei sa ramai cu prieteni dinWild si din Angels cand la tine toti sunt terminati si distrusi ti am mai spus eu tie nu pot sa vorbesti cu unul care are peste 30 ani la fel cum vorbesti cu ala care are sub 20 ani .
Cum vrei respect cand scoti cont din vacanta doar pt ca ii stiai parola si cedeze orasele la adversari si bagi pe cont un noob si impreuna cu el ti toata alianta in fake uri in apeluri cu nr ascuns .
Pai vrei sa spui ca nu erau terminati?tu dc injuri pe grup ca esti lider si ai .... mare?pai eu n-am nev sa fiu lider ca sa pot sa ii fac in toate felurile,pt ca stiu ca asa sunt,eu spun doar adevarul.Daca i-as fi jignit fara alt motiv mai spuneam,dar motivul pt care am fost dat afara era pt ca nu voiam sa cedez orasul "3 micuti"si pt spion,asa ca ...nu vb in necunostinta de cauza.Pe urm lume unde o sa o aduci si pe Deea,o sa se lase cu stergeri,ai cuvantul meu:).O sa ajunga la sapa de lemn Deea ca nu o sa-si mai poate plati operatia:).Singura si cea mai buna din wild e"fair player"ceau ceau.
 

DeletedUser16785

Guest
Si eu care vream sa o aduc si pe Mirela inapoi chiar vorbisem alaltaieri cu ea :)))) . dar mu mai intram ma nimeni nici eu nici deea nici Wild pe nici o lume de frica ta si de frica fake urilor tale :)
Te pupa Iuli :)
Eu cand imi cert colegi nu ii fac terminati si distrusi in cel mai rau ii fac dormeze :) , in alte moduri consta certurile mele :)) ai vazut si efectele si cum misc colegii dupa ce ii cert parinteste :*
 

DeletedUser16759

Guest
paturile si 7bal ar trebui sa scrieti un ziar la cat scrieti pe aici :):rolleyes::oops:
 

DeletedUser6507

Guest
Si eu care vream sa o aduc si pe Mirela inapoi chiar vorbisem alaltaieri cu ea :)))) . dar mu mai intram ma nimeni nici eu nici deea nici Wild pe nici o lume de frica ta si de frica fake urilor tale :)
Te pupa Iuli :)
Eu cand imi cert colegi nu ii fac terminati si distrusi in cel mai rau ii fac dormeze :) , in alte moduri consta certurile mele :)) ai vazut si efectele si cum misc colegii dupa ce ii cert parinteste :*
Am vazut=))),2-3=)))))),pai ma baiatule ma uitam pe grupul vostru,praf frate,2-3 pers vorbesc atat.Cat te-au ajutat pe tn la asediu....Zapacita statea mult pe wapp si ma ameninta ca ma scoate ca nuj ce... + se plangea si ameninta ca nimeni din sons nu mai doarme daca iara primeste fake-uri;)),nici una nu a facut...era ok daca incepeam sa dau drumul.la atacuri intre 8-12 sa vad ce reusea sa evite de pe tlf cand ar fi avut pe toate orasele atacuri +nava.Doar ca na... am.avut traseul pe care l-am si luat si tu umbli inca pe jos la 26 de ani si mdeah ai un job sa zicem "acceptabil"
 

DeletedUser16785

Guest
Pai cand era un distrus ca tine acolo care facea lumea in tot felul cum vrei sa mai scrie .. imi era mie rusine sa intru sa vad ca iar te ai certat cu careva .
Pai vezi ma noob ca asta e singura ta arma si singurul tau motiv de lauda fake urile , la atat esti bun .
Si ca merg pe jos , nu e problema ta fac miscare pana acasa :)
 

DeletedUser6507

Guest
Pai cand era un distrus ca tine acolo care facea lumea in tot felul cum vrei sa mai scrie .. imi era mie rusine sa intru sa vad ca iar te ai certat cu careva .
Pai vezi ma noob ca asta e singura ta arma si singurul tau motiv de lauda fake urile , la atat esti bun .
Si ca merg pe jos , nu e problema ta fac miscare pana acasa :)
ca n-ai avut bani sa dai de permis si te luai de mn ca nu-l am?=))) cand nici macar tu nu-l ai;)),mergi pe jos ca n-ai nici bicicleta ....ce mai vorbim de masina,dar bani sa bagi in jocuri ai;)),si eu is distrus?=))))aaa...am uitat:(,iti baga mihaela ca sa ai pt jocuri...ca tu.... na.... profiti de saraca mihaela si ii ceri sa-ti bage ea... ca tu sa tii banii pt zile negre=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Bai ivane pature si tu ai ajuns la fel de prost ca si aia din demos,ai ajuns de la un joc sa te legi de viata de zi cu zi de mihaela care chiar nu are nicio vina ce face ea cu bani ei sau cu viata ei,dai ma frate clasa pe joc nu prin niste jigniri ca nu rezolvi nimic asa,vrei sa demonstrezi ca esti mai tare ca el da-i pe joc ma.Nu va mai legati de vietile de zi cu zi,cel mai bine va uitati in gradina voastra ca azi iti este bine maine ti se poate distruge totul din cauza ca in loc sa ai grija de tine ai grija de ce face altu...nu sunt eu fan bila sau ceva de genul dar sincer niciodata nu l-am vazut comentand fara sa fie provocat si oricat este el prost de gura si ajunge repede pe stop,pe joc a dat la multi clasa si inca o va face din cauza ca-l duce capul pentru un joc si bravo lui ca are o femeie ca si mihaela si ca la ei in relatie exista comunicare si intelegere,tu acum esti invidios pe el si daia te legi de aceste aspecte.Vor mai exista lumi in care sa-ti arati puterile vs bila dar ai grija sa nu ramai cu buza umflata
 

DeletedUser16785

Guest
noob ti am mai spus si voce ca nici 18 ani nu aveam cand am luat carnetul :)))) ha ha tu crezi ca eu nu vad semaforul de vegetatie :))) cred ca semaforul ala era intr un copac :)))) ori tufis :))))
Si vezi sunt un barbat intretinut :)))
 

DeletedUser16785

Guest
Ce ii spui ma Andrei lu asta de relatii cand el singura relatie ce a avut o e cu MANUELA :))). Sau poate cu Gucci :)))
 
Sus