Spam 2

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

DeletedUser16759

Guest
Ce ii spui ma Andrei lu asta de relatii cand el singura relatie ce a avut o e cu MANUELA :))). Sau poate cu Gucci :)))
Sau poate mihaela cu paturile :) nu ma mai implica pe mine in ce zice paturile de mihaela.
 

DeletedUser6507

Guest
Ce ii spui ma Andrei lu asta de relatii cand el singura relatie ce a avut o e cu MANUELA :))). Sau poate cu Gucci :)))
Pai vezi ca inca o data tot is mai destept ca tine,tu nu stii aproape nimic despre mine cand eu... stiu aproape totul,daca ai fi avut carnet de la 18 ani ai fi avut si masina(cum are gina),ca nu l-ai fi luat doar ca sa il ti de pomana,asa ca... .Cat despre rage... tu vezi la buzunarul tau,ca n-ai stiut ce sa ii cumperi unei fete de ziua indragostitilor,si te-a parasit din cauza unui grup de wapp.Si n-ai stiut nici cum sa te impaci cu ea,atata nu te-a dus capul,si ai inceput sa ma injuri pe mn si pe Capone,am pus injuraturile pe forumul extern,dar ai dat "report"si au fost nevoit sa stearga adminii postul meu.
 

DeletedUser16184

Guest
Ba macar am iubita si am avut nu ca tine :) si meritati altceva inafara de injuraturi si scuipati intre ochi? Ba si sa-ti zic nu ne despartisem=)))))) sunt cu ea si acum fraiere=)))) tu inafara de minore de 13-14 ani si laba nu o sa obtii niciodata :).Ca eram certat cu ea e altceva in orice relatie exista certuri :) dar alea te intaresc dar ce sa stii tu=))))) laba si atat
 

DeletedUser6507

Guest
Ba macar am iubita si am avut nu ca tine :) si meritati altceva inafara de injuraturi si scuipati intre ochi? Ba si sa-ti zic nu ne despartisem=)))))) sunt cu ea si acum fraiere=)))) tu inafara de minore de 13-14 ani si laba nu o sa obtii niciodata :).Ca eram certat cu ea e altceva in orice relatie exista certuri :) dar alea te intaresc dar ce sa stii tu=))))) laba si atat
Nu stii prea multe despre mine:),de fapt,imi plac alea mai dezvoltate,ca de la astea mici nu am ce sa invat,dar de la alea dezvoltate invat mult mai multe.Cat despre viata mea... esti cam 0.Poate tu esti cu fata aia,dar sa ajungi sa faci cv cu fata aia nu prea asta crede,daca pt un "simplu grup" v-ati despartiti atunci,si tu n-ai fost in stare sa ii cumperi cv fain de ziua indragostitilor,,, de fapt nici n-ai stiut.... deci nici n-ai stiut ce sa ii cumperi unei fete de ziua indragostitilor,si erai disperat ca ai intrebat-o pe prietena ei,si de "noob" ce erai nici macar nu aveai habar ca vb cu mn si nu cu prietena ei:),sunteti asa de orbi ca habar nu aveti cu pers cu care vorbiti,hai ca Ionut mai are habar,dar tu n-ai ce sa te compari cu Ionut,ceau ceau.
 

DeletedUser16184

Guest
Stau sa explic la toti prostii ce inseamna o viata=)))))))) nu mai vorbiti de altii pentru ca sunteti invidiosi daca nu ati fii jeguri aici poate ati avea si voi o prietena o casa o situatie financiara buna s.a.m.d nu ati trai toata viata cu laba si intr-o canalizare prin italia sau pe la granita =)))
 

DeletedUser6507

Guest
Pai ba prietene daca mie imi plac alea mai dezvoltate e treaba mea ce-mi place,fiecare cu viziunile lui.Daca lui unul ii plac alea mai micute ca niste cateluse e treaba lui.Eu vreau sa vad de la o fata ca gandeste inainte sa scoata cv din gura.Nu sa o vrajesc din 2-3 cuvinte.Daca tu te-ai impacat cu fata aia asa repede inseamna ca ori e proasta ori ii era mila de tn.Ea s-a suparat din cauza acelui grup,crezand ca vorbesti cu alta.Cum ai spus si tu "o asteptam sa vina si cand am vazut-o am inchis telefonul si a crezut ca ma ascund de ea,si i-am aratat ca pe grup trimiteam mesajele nu vb cu alta".Deci vezi prietene ca am o memorie f buna si nu uit ce imi trimite-ai.Daca tot ai iubita si te lauzi cu ea,ai reusit sa faci cv cu ea,sau e o relatie monotona,ai evoluat,ati facut planuri de viitor?iti raspund eu,ati facut fix ..... ati pierdut doar timpul stand impreuna.Te bagi si tu cu mn in seama ca io injur ca nuj ce... .Pai cand ai auzit ca o sa intru pe Farsala ai inceput sa ma injuri ca un disperat micutule.Si acum e posibil sa am conversatiile.Asa ca vezeti de ale tale ca n-ai valoarea mea si nu stii prea multe despre mn,de asta sunt si mai inteligent ca voi.
 

DeletedUser16785

Guest
Pai vezi ca inca o data tot is mai destept ca tine,tu nu stii aproape nimic despre mine cand eu... stiu aproape totul,daca ai fi avut carnet de la 18 ani ai fi avut si masina(cum are gina),ca nu l-ai fi luat doar ca sa il ti de pomana,asa ca....
Esti noob si jumatate :) Spune mi tu la ce mi ar folosi masina cand lucrez 6 zile din 7 12 ore pe zi si fac 10 minute pana casa pe jos :)))) Asta tinand cont ca sunt in afara tari:))) ca sa am pe ce da bani in plus :))))
Ce om normal la cap ar proceda asa ???
Sunt pieton de 3-4 ani de zile :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Esti noob si jumatate :) Spune mi tu la ce mi ar folosi masina cand lucrez 6 zile din 7 12 ore pe zi si fac 10 minute pana casa pe jos :)))) Asta tinand cont ca sunt in afara tari:))) ca sa am pe ce da bani in plus :))))
Ce om normal la cap ar proceda asa ???
Ce om normal ar baga bani intr-un joc cand poate sa-si cumpere o masina?hai sa vorbim de normalitate.Nu faci 10 minute faci chiar 20 de minute pana acasa.Nici daca alergi nu faci 10 minute,ca esti in urma cu pregatirea fizica.
 

DeletedUser16785

Guest
Ti am aratat ca am masina prostule :))) .
Defapt nu stiu ce trebuie sa ma justific pt tot nebunul , am n am e problema mea ce fac cu bani mei parca spuneai ca imi baga Mihaela acum ca bag eu:)
 

DeletedUser6507

Guest
Ma faci sa rad=)).Ai trimis o poza cu tn intr-o masina... pai poze poate toata lumea sa faca in masina:)).Arata permisul si mai vorbim;)),ceau ceau.Iti baga si Mihaela Ionute ca ii e mila de tn,dar tu profiti de ea.Ea iti baga ca te iubesti si tu profiti de lucrul asta...saraca fata.Si da...bagi si tu... dar ea baga mai bine;).Tu strangi bani pt zile negre:))
 

DeletedUser16785

Guest
mooor:)))))Strang bani sa imi iau masina :)))))) ha ha ha ha :))) de aia imi baga Mihaela gold pe joc.
 

DeletedUser6507

Guest
Pai vezi... fata are bani... si tu profiti de ea...saraca fata;)).
 

DeletedUser16184

Guest
Ia ba jegule ca inca o data iti dau la muie alaturi de ex jucatori din demos care isi baga si ei pula in sorta si in tot neamul ma-tii,tu niciodata nu ma poti face de rahat ba terminatule si daia am fost dat si afara din demos ca nu puteam sa-mi tin gura cand voi faceati prosti si dupa va dadeati smardoi
smiley_emoticons_lol.gif
doar cateii au ramas langa din demos ba javro in rest ai adus doar oameni din alte aliante care nu au jucat niciodata sub numele demos dar si ei vor afla ce curva penala esti si vor pleca si ei.
 

Atașamente

  • Screenshot_181.png
    Screenshot_181.png
    137,6 KB · Vizualizări: 13
  • Screenshot_182.png
    Screenshot_182.png
    117,5 KB · Vizualizări: 12

DeletedUser6507

Guest
La fel e si micutul Ionut asta,ca nu iau permisul ca nuj ce ca .... cand lui ii baga Mihaela gold pe joc=))))))))))),si ma mai provoaca sa facem o conferinta si sa jucam trivador=))
 

DeletedUser16184

Guest
Upsssss scuza-ma dar te-am si cucerit :) si cu evitza mereu nu m-am inteles :) si teo stai linistit ca nu ar zice asta niciodata despre mine, :) o intrebam pe carmen domnule marius sau pe iulia?Si nu aduce vorba despre sev ca stii prea bine relatia mea cu el dupa faza evitza :))))))))) deci nu te mai scoate acum ca esti mai prost decat paturile. Ti-am dat mai multa muie decat i-am dat lui sorta boschetare
P.S Chiar 4 orase ti-am cucerit ba slabane si dupa te-ai bagat in vacanta boschetare
 

Atașamente

  • Screenshot_185.png
    Screenshot_185.png
    20,9 KB · Vizualizări: 9

DeletedUser16785

Guest
Paturica dami si mie 1k gold :))) sa bag si eu in event ce spui:)))
 

DeletedUser16184

Guest
Iara dai vina ca ai fost banat?:)))))))))))))))))) ba esti penibil ba terminatule cand esti super slab dai vina ca ai fost banat :))))))))))) ba la mine barem se stie ca pe delos am pierdut orase doar cand am fost banat pentru ca m-am luat de femeile lui zeuxis si dupa s-au dus sa-i planga :))))))))))))))))) ce asedii ati scos voi ba cu 50k?in ultimele zile au fost nave pe ank pe grandpa pe ilovepula ala stupefy toate moral 100 inca un jucator a cedat din cauza la fake-uri si a inceput sa injure sa-si schimbe numele la orase si astea si a fost exterminat de pe harta :))))))))) noi v-am spart 60k bireme pe un asediu pe andrei ba pizdo v-am spart pe putin 20-30k mitice pe o nava pe pwned s.a.m.d si deea nu a dat stergere din cauza voastra ba ci din cauza adminilor care nu sunt capabili sa-si faca treaba si o sa ma leg de viata ta mereu ba si de sorta ca tu ai inceput ratatule si baga-mi-as pula in morti tai si in sorta si pe ultimul drum.Sunteti slabi ba terminatilor si o sugeti mereu acum nu mai scap de voi de cand v-am dat pula la supt ati zis dracu ca e acadea.Am 2 orase ca am ramas sageata pizdo dar la fel de bine daca ma superi iara ajung langa tine si-ti iau orase si-ti bag pula pe gat pana te deformez ratatule
 

DeletedUser6507

Guest
Iara dai vina ca ai fost banat?:)))))))))))))))))) ba esti penibil ba terminatule cand esti super slab dai vina ca ai fost banat :))))))))))) ba la mine barem se stie ca pe delos am pierdut orase doar cand am fost banat pentru ca m-am luat de femeile lui zeuxis si dupa s-au dus sa-i planga :))))))))))))))))) ce asedii ati scos voi ba cu 50k?in ultimele zile au fost nave pe ank pe grandpa pe ilovepula ala stupefy toate moral 100 inca un jucator a cedat din cauza la fake-uri si a inceput sa injure sa-si schimbe numele la orase si astea si a fost exterminat de pe harta :))))))))) noi v-am spart 60k bireme pe un asediu pe andrei ba pizdo v-am spart pe putin 20-30k mitice pe o nava pe pwned s.a.m.d si deea nu a dat stergere din cauza voastra ba ci din cauza adminilor care nu sunt capabili sa-si faca treaba si o sa ma leg de viata ta mereu ba si de sorta ca tu ai inceput ratatule si baga-mi-as pula in morti tai si in sorta si pe ultimul drum.Sunteti slabi ba terminatilor si o sugeti mereu acum nu mai scap de voi de cand v-am dat pula la supt ati zis dracu ca e acadea.Am 2 orase ca am ramas sageata pizdo dar la fel de bine daca ma superi iara ajung langa tine si-ti iau orase si-ti bag pula pe gat pana te deformez ratatule
N-ai valoarea mea slabule,ceau ceau.
 

DeletedUser16184

Guest
N-ai valoarea mea slabule,ceau ceau.
tu pleaca ba terminatule ca pe farsala te-ai chinuit cu gina si bibanul care era sageata sa-mi bagati nava si nu ati fost in stare si dupa ce am luat ban global pe contul ragee ati luat si voi orase
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
apropo legat de farsala ca sa vada toata lumea ca cu gina si bibanul nu am nimic imi cer scuze pentru ce le-am zis pe lumea respectiva dar pe tine te fut in gura ba boschete ce esti
 
Sus