Spam 2

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

SoulOfOcean

Membru
Citez.
"Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children. I shall wear no crowns and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls. I am the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come."
―The Night's Watch oath[src]
Mi-o tot venit în cap chestia asta de câteva zile, am citit şi cărţile, acuma le recitesc a 2-a oară. Are şi lumea asta farmecul ei, după 2 ani de grepo sau 4 lumi(cu asta jucate) pentru mine e cea mai tare.
Şcoala Demos e cea mai tare!!
 

TitiChirpic

Membru
Nu stricati forumu cu citate din carti .. aici lumea vine sa se injure.. sa se scuipe.. sa mai afle ceva desprea familia lui sau a altora :D.
 
Ultima editare:

saca 24

Stie Tot
:))) bine zis.
Apropo,nu se poate deschide un subiect special ,,cu si despre injuraturi"? Sa ne imbogatim si noi vocabularul.Sunt convins ca suntem de prin toate colturile tarii aici pe forum si fiecare zona are..regionalismele ei(logic)privind injuraturile ;)
Sa va zic cateva de prin Moldova?:))))
Sa ne injuram cu...stilll,zic!:)))))

Ps:nu cu still,ci cu stil. v.ati prins,nu? :D
 

DeletedUser12202

Guest
De ce sa ne...injuram :)?
Mi-ai adus aminte de o intamplare de demult :).Un coleg(eram...tineri,stagiari la vremea aceea) ,avea o idee geniala-din pct.lui de vedere.Imi spune si merge superincrezator si incantat la director.Vine dupa cca 1:30 ore.Curioasa,logic il intreb ce a facut.Imi spune,citez : "Asa de elegant mi-a explicat ca este o tampenie ideea mea,o aberatie,ca i-am spus : sa traiti cand am iesit !"
Concluzia ?trageti-o voi :).
 

DeletedUser16785

Guest
1 Wild Fangs 2878 39.99%
2 Sons of Anarchy 1733 24.08%
3 tenacii 578 8.03%


Felicitari voua , dragi colegi !!!!!
 

DeletedUser6507

Guest
Data viitoare poate castigi fara ajutor de la altii;) micutule,sunteti foarte slabi;)
 

DeletedUser16785

Guest
Taci dreaq de parlit :)).
De acum o sa imi fac alianta si o sa joc singur ca poate asa nu o sa mai plangeti .
Ati avut 2 mari 55/45 noi 2 mari 44/54 daca erati buni ne cucereati ne dadeati cu harta in cap.
Cum Angels au ajuns la noi si Raptors au ajuns la voi :)))
Singuri care au fost baieti si si au recunoscut infrangerea sunt manastireanu si Soul .
Femei plangacioase ce sunteti .
Nu ati fost in stare sa o scoateti pe gina din marea voastra care statea langa spuma Sonsului si voi vreati sa va bateti cu grei Wildului .
 

DeletedUser16785

Guest
Prin primavara -vara posibil sa reintram Wild-Fangs va asteptam iar .
 

DeletedUser6507

Guest
Taci dreaq de parlit :)).
De acum o sa imi fac alianta si o sa joc singur ca poate asa nu o sa mai plangeti .
Ati avut 2 mari 55/45 noi 2 mari 44/54 daca erati buni ne cucereati ne dadeati cu harta in cap.
Cum Angels au ajuns la noi si Raptors au ajuns la voi :)))
Singuri care au fost baieti si si au recunoscut infrangerea sunt manastireanu si Soul .
Femei plangacioase ce sunteti .
Nu ati fost in stare sa o scoateti pe gina din marea voastra care statea langa spuma Sonsului si voi vreati sa va bateti cu grei Wildului .
Prietene vezi ca eu am jucat in Angels pana sa fiu dat afara,si i-am spus ginei la telefon ca presimt ca ea nu are incredere in mine si la dominatie o sa ma daie afara... cam asa s-a si intamplat,0 caracter,dar nu-i problema,poate te duci cu miloaga pe la a b si c ca sa mai castigi o lume.Pe idalium ce o sa faci?o sa te rogi de braveknghit(Dan) ca sa castigi si tu acolo?:))o sa pun vocalele pe forum si o sa vedem cine plangea,poate si niste poze:).Si n-am avut 45/55,in 45 erau multi tenacii,copilasule.Tare curios eram cine ar fi castigat daca nu se baga Angelsu,cred ca va dadeau cu harta in cap sonsul,voi abia luati orase de la Angels,cand ati avut pact cu sonsul,si ne bateam cu ambele aliante si maxim 2-3 orase pierdeam pe noapte... si alea de la dormeze... si cuceream cam tot atata de la voi.
sunt colegi tai,tu i-ai denumit:),asta e wild-ul.Si poate jucati grepolis nu farmerama,ca doar festivaluri ati mancat pe paine:),
https://postimg.cc/F7Qf8KRW
Iar tu mie la telefon mi-ai spus ca planul era facut cu gina de la bun inceput ca sa faceti in asa fel incat ANONYMOUS sa daie stergere ca sa puteti castiga voi in liniste,ca altfel se unea sonsul cu ANONYMOUS si nucleul Angels era expus,asa ca nu mai te da mare cu mare "wild"ca daca era sa stam spectatori si sa ne uitam cum va bateti voi cu sonsul ati fi dat stergere cand ajungea sonsul la 2k de orase.Dar na ...sistemul programatorilor e prost gandit pt dominatie.
 

DeletedUser16785

Guest
Noob .
1. ai fost dat afara pt ca esti un dobitoc si jumatate si faceai pe toata lumea terminatii si distrusi .
2. Vocalul era intr o zi cand am avut nervii si vocalul l au primit cam toti din Wild prietene , nu numai tu inclusiv l am pus pe comferinta , crezi ca ma feresc sau ma dau alt cineva ??? atunci esti prost .
3.Certurile in Wild intodeauna au avut efect pozitiv prostule , intreaba pe oricare din Wild cum misca colegi dupa ce fac un pic de scandal :))))) .. lol ce dobitoc .
4.Combinatile ce au fost facute cu Angels ma privesc pe mine si pe Gina si au fost facute astfel incat si noi si ei sa aibe de castigat , cum ai spus si tu noob posibil ca Sons sa fi castigat , ASA ACUM VEZI PE DOMINATIE JUCATORI WILD SI ANGELS.
5. E un joc de strategie si strategiile facute de noi au dat roade , desi nu inteleg dc va cacati pe voi cand ati avut 2 mari si noi 2 mari erati buni ne invingeati .
6. Prostule pe lumea noua sunt intrat pt Gina nu ma intreseaza conducerea nu ma intreseaza nu stiu ce sunt intrat sa o ajut pe Gina si atat , nu ma intreseaza sa castig , inclusiv i am spus ca pot juca si sageata la o adica . Nu am rugat pe nimeni sa intre pe lumea noua u am dat nici un mesaj cuiva sa intre pe lumea noua.
7. Ce spectatori sa fiti ma prostule ca daca nu faceam eu mutarile cu Gina angelsul nu mai era de mult harta .. esti un noob si jumatate .
8. Pana sa luam angels la noi Wild era deasupra Sons cu peste 300 orase noob , si cum ai pus si tu printul ala , da noi rupeam festigalele inclusiv schimbasem mult baile in teatre sa generam cultura mai rapid ca voi :))) , deci eram pregatiti noobele pt orice .
9. Lasa ca o sa castigati voi urmatoarea lume frustratii vietii am vazut ce puteti in harta :) .
10. Sonsul a fost de 10 ori mai slab in harta fatza de Angels si sa vazut asta ca va luam in 45 cate 10 orase zilnic :)))) de aia ati si sters ca erati rupti pe toate fronturile decat Soul mai rezista pe 45 restul ati pierdut orase pe capete :))) , sa nu mai spun ca in 55 matura gina singura cu voi :))) sa nu mai spun zona unde era tania ,marinescu si Sarata ati pierdut zeci de orase in zona aia :))) .

Va astept pe o alta lume sa imi/ne aratati ce sunteti in stare :) , pana atunci ciocul mic ca v am spart pe lumea asta
 

DeletedUser6507

Guest
Noob .
1. ai fost dat afara pt ca esti un dobitoc si jumatate si faceai pe toata lumea terminatii si distrusi .
2. Vocalul era intr o zi cand am avut nervii si vocalul l au primit cam toti din Wild prietene , nu numai tu inclusiv l am pus pe comferinta , crezi ca ma feresc sau ma dau alt cineva ??? atunci esti prost .
3.Certurile in Wild intodeauna au avut efect pozitiv prostule , intreaba pe oricare din Wild cum misca colegi dupa ce fac un pic de scandal :))))) .. lol ce dobitoc .
4.Combinatile ce au fost facute cu Angels ma privesc pe mine si pe Gina si au fost facute astfel incat si noi si ei sa aibe de castigat , cum ai spus si tu noob posibil ca Sons sa fi castigat , ASA ACUM VEZI PE DOMINATIE JUCATORI WILD SI ANGELS.
5. E un joc de strategie si strategiile facute de noi au dat roade , desi nu inteleg dc va cacati pe voi cand ati avut 2 mari si noi 2 mari erati buni ne invingeati .
6. Prostule pe lumea noua sunt intrat pt Gina nu ma intreseaza conducerea nu ma intreseaza nu stiu ce sunt intrat sa o ajut pe Gina si atat , nu ma intreseaza sa castig , inclusiv i am spus ca pot juca si sageata la o adica . Nu am rugat pe nimeni sa intre pe lumea noua u am dat nici un mesaj cuiva sa intre pe lumea noua.
7. Ce spectatori sa fiti ma prostule ca daca nu faceam eu mutarile cu Gina angelsul nu mai era de mult harta .. esti un noob si jumatate .
8. Pana sa luam angels la noi Wild era deasupra Sons cu peste 300 orase noob , si cum ai pus si tu printul ala , da noi rupeam festigalele inclusiv schimbasem mult baile in teatre sa generam cultura mai rapid ca voi :))) , deci eram pregatiti noobele pt orice .
9. Lasa ca o sa castigati voi urmatoarea lume frustratii vietii am vazut ce puteti in harta :) .
10. Sonsul a fost de 10 ori mai slab in harta fatza de Angels si sa vazut asta ca va luam in 45 cate 10 orase zilnic :)))) de aia ati si sters ca erati rupti pe toate fronturile decat Soul mai rezista pe 45 restul ati pierdut orase pe capete :))) , sa nu mai spun ca in 55 matura gina singura cu voi :))) sa nu mai spun zona unde era tania ,marinescu si Sarata ati pierdut zeci de orase in zona aia :))) .

Va astept pe o alta lume sa imi/ne aratati ce sunteti in stare :) , pana atunci ciocul mic ca v am spart pe lumea asta
Bine bree,sa-ti aduci si medicamente:),n-ai intrat tu pentru gina,la tine o vorba e ca un vant.Iar eu dupa cum ti-am spus n-am jucat la "win"cum n-am jucat nici pe zakros,pe nici o lume nu joc "sa castig eu in general"ci sa nu castige "dintosii si cocosii" care se cred zeii in grepolis,dar sunt petarde,strategie nu se numeste sa aduci o alianta de partea ta ca sa castigi,strategie se numea daca gaseai o bresa sa castigi fara ajutorul unei aliante.Ca doar ai spus chiar tu "wildul nu are nevoie de pacte,wild-ul se bate cu toata harta"pai vad ca aici nu a fost asa:)),cand ati vazut ca pierdeti orasele in fata Angelsului,imediat v-ati dus la sons cu propunerea de pact,pt ca dupa ce s-a facut fuziunea aliantei lui Dark pe m45,majoritatea jucatorilor sau dus la sons,si atunci ati fi mancat sticksuri.Ca pe granita m44/54 pierdeati orase in fata Angelsului,iar pe m44/45 pierdeati in fata sonsului si ati zis sa faceti pact cu sonsul,ca sa va puteti bate doar cu Angels,ca na.... se numeste strategie=)),ca pe urma sa castigi cu Angels ca na... cu alianta care ai avut pact nu ai putut sa castigi,de fapt ce tot zic... n-ai fost in stare sa castigi daca nu se facea treaba asta.
 

DeletedUser16184

Guest
Biluta la inceput de lume a fost la mine in alianta si nu o sa aibe treaba demos cu angels parerea mea fiecare e cu marea lor si cu dusmani lor cum tu esti in sons si ai pact cu pirati unde sunt eu asa au si ei cu demos si se bat pt 54 cu voi si demos pe 55 cu noi :) cine e mai bun sa castige
 

DeletedUser16785

Guest
Paturile , ma besinosule nu ma cred zeul grepolisului sunt alti mai buni ca si mine , sunt arogant pt ca ma tine si nu dau inapoi nu fug de pe o insula s.a , si sunt arogant cu petarde din astea ca si tine care nu sunt buni de nimic si doar gura sunt de ei , m ati tinut in fake uri o luna de zile , peste 2.000 fake uri pe noapte si tot atatea pe zi si tot m am pisat pe voi ma si am avut zile cand mi ati dat si cate 2 nave si tot m am pisat pe voi .
Cum am spus sunt arogant pt ca nu aveti ce sa imi faceti in harta , sunt un T-Rex .
Si apropo Wild a rezistat 3-4 luni fara pact pe lumea asta si tot am luat orase si tot am razbit printre voi , si noob pactul cand l am facut cu Sons tu crezi ca ei nu stiau ca noi suntem pretendenti pt dominatie ?? sau eu nu stiam ca ei o sa ne fie pretendenti :))) atunci esti copil , dar tot am facut pactul de comun acord pt ca era in beneficiul ambelor aliante .

Noob iti mai spun doar atat daca era Sons asa buna pe lumea asta dc nu au reusit ma sa scoata Tenacii din 45 ???
 

DeletedUser16759

Guest
felicitari 7bal pt castigarea lumii insa nu te mai da zmeu, si multumeste-i gina.
atat eu cat si manastireanu recunoastem ca ne-ati infrant dar cum |? cu ajutorul ginei.
 

DeletedUser16785

Guest
Da sa sti ca daca nu recunosteai tocmai tu , nu stiu cum dreaq dormeam eu la noapte :)))))))))) .
Mi ai facut seara mai buna :))))).

Si zmeu o sa fiu toata viata si in virtual si in real pt ca ma tine :) .
 

DeletedUser6507

Guest
Paturile , ma besinosule nu ma cred zeul grepolisului sunt alti mai buni ca si mine , sunt arogant pt ca ma tine si nu dau inapoi nu fug de pe o insula s.a , si sunt arogant cu petarde din astea ca si tine care nu sunt buni de nimic si doar gura sunt de ei , m ati tinut in fake uri o luna de zile , peste 2.000 fake uri pe noapte si tot atatea pe zi si tot m am pisat pe voi ma si am avut zile cand mi ati dat si cate 2 nave si tot m am pisat pe voi .
Cum am spus sunt arogant pt ca nu aveti ce sa imi faceti in harta , sunt un T-Rex .
Si apropo Wild a rezistat 3-4 luni fara pact pe lumea asta si tot am luat orase si tot am razbit printre voi , si noob pactul cand l am facut cu Sons tu crezi ca ei nu stiau ca noi suntem pretendenti pt dominatie ?? sau eu nu stiam ca ei o sa ne fie pretendenti :))) atunci esti copil , dar tot am facut pactul de comun acord pt ca era in beneficiul ambelor aliante .

Noob iti mai spun doar atat daca era Sons asa buna pe lumea asta dc nu au reusit ma sa scoata Tenacii din 45 ???
Din cauza moralului copilasule.Daca tenaci sunt slabi mai bn iti dai 2 palme si te duci in pat si te culci.Nu erau toti jucatori buni si activi in marea aia.Marea majoritate a jucatorikor erau pe granite nu pe m45.Pe lumea noua voi nu sunteti in stare sa luati orase de la tenaci... ce vorbesc aiurea.Si daca te dai asa zmeu... vezi ca eriniile harpiile si grifoni + oras a fost numai bun pt mn... daca nu ciripea accose si nu te suna sa te trezeasca pana dimineata aveai 4-5 nave cu sageata si incepeai sa plangi si-ti dadeai stergere.Tot amenintari pe mn... si tot degeaba... cum ai spus tu... "termino cu atacurile ca ma duc sa mananc"=)).Zmeule,
"Grupul nostru e ziar pt paturile"zapacita aia cu amenintari ca ma da la Police pt un apel noaptea =)),puscarie nu faceam,o amenda si aia e,iar daune morale primea ciuciu,ca nu a fost afectata emotional sau sa aiba o trauma ca sa ceara daune... de fapt putea sa ceara,dar primea lapte si biscuti.A da,bine ca ai spus "ca o sa joc chiar si sageata,daca o sa vrea gina"hai ca chem si eu acum sagetile sa faca 3-4k pct cat sa poata cuceri orase.Cum intra o nava cu sageata de la voi intra si ale mele.Ceau ceau si vezi ca am luat permisul,astept bmw-ul ala,daca te crezi zmeu cu bani
 

DeletedUser16759

Guest
Nu primeai nici amenda pt ca ai sunat-o. de ce ? fiindca ai sunat-o o data si i-ai dat fake-uri o gramada

nu avea ce sa zica la politie... decat "pai stiti domn politist,ma joc grepolis si cineva ma suna, imi da fake" ... radea si ala de ea cand auzea ..

E instabila psihic zapacitata.. ce vorbesti ?

nu ai injurat-o cand ai sunat-o, nu ai sunat-o in continu, 1-2 apeluri i-ai dat cu nr ascuns si exista op[tiunea de a blocat numerele ce suna cu asc . ai sunat-o strict de joc, nu sa faci misto de viata reala. deci nu aveai ce amenda s aiei
 
Sus