Spam 2

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
tu pleaca ba terminatule ca pe farsala te-ai chinuit cu gina si bibanul care era sageata sa-mi bagati nava si nu ati fost in stare si dupa ce am luat ban global pe contul ragee ati luat si voi orase
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
apropo legat de farsala ca sa vada toata lumea ca cu gina si bibanul nu am nimic imi cer scuze pentru ce le-am zis pe lumea respectiva dar pe tine te fut in gura ba boschete ce esti
Nava ti-am bagat saracule,dar nu era sprijin,si banul ai luat dupa ce I incasate cele 3 nave,te-a pus drq sa dai in weekend fake-uri si luni sa dormi ca un bebelus:)).Cine te-a pus sa te iei de fiica lui Alin?N-ai stiut ca ea va fi cu mn?;))
 

DeletedUser16184

Guest
ce nave am luat ma?:)))))))))))))))))))))))))))))) baaaaaa pe farsala nu am luat nicio nava ba puta de venetia decat dupa banul global asa ca ma sugi ba terminatule.Banul luat in data de 21 fraiere si m-am uitat acum pe grepolife si am pierdut orase pe 22 deci deja eram in ban si banul ala ca m-a durut in pula de zeuxis si am avut taria sa-l injur nu sa-l pup in cur cum fac alti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Cred ca-ti voi face poze de acuma;));pe unde te prind voi avea ocazia sa-ti bag nave..Oricum esti un hot;),ai furat goldul lui Alin de pe cont pe zakros si te mai iei si de fiica lui,mie mi-ar fi rusine....Clar si mie mi-a fost furat de Pedestro 8.8k si am jelit o sapt,cine o fo si ala.
 

DeletedUser16184

Guest
Ba i-am luat goldul da foarte bine mi-o asum dar pe langa goldul pe care l-am luat,i-am respins in seara aia vreo 4 nave de la savoia si da frate m-am luat de fiisa imi cer scuze pentru asta a fost o greseala de a mea si mi-o asum,dar uite ca pe idalium suntem colegi si comunicam si mi-am cerut si acolo fata de el scuze si daca m-a iertat sau nu e treaba lui dar mai mult de scuze nu am ce sa-i cer.Stie si el dupa cum ma comportam pe zakros cu dusmani si oricine a fost coleg cu mine stie cum ma comport cu un dusman dar dupa daca pe vreo alta lume devenim aliati sau jucam in aceiasi alianta imi cer scuze pentru tot ce s-a intamplat pentru ca jocul asta de grepolis a devenit psihic mai mult :) daca am intrat in mintea dusmanului fac ce vreau din el si imi iese de multe ori dovada este stergerea lui alice de pe delos cand am tinut-o in fake-uri si m-am luat de fiisa ca na sunt hot stiu detalii picante din viata ei sau din viata oricarui dusman ,dupa ce ea mi-a dat negative cand am ajuns langa ea si s-a ales fantoma :) si mai am multe exemple si daca imi pun in cap sa fac o fantoma o persoana imi iese dar acum nu am nicio tinta dau din plictiseala cate un fake din cand in cand nu mai am o tinta
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser6507

Guest
Las-o pe Alice ca plangea pe grupul de wapp cu lacrimi;)).Hai ca ma bag la somn,ceau ceau.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Pai tu nu ai cum sa urci la nivelul meu ba retardule ca esti un prost si cacat nu mananca nimeni este doar adevarul care te doare vezi si tu pe desfasuratoarele de la ank cand isi ia nave ce se intampla cu biremele alea dar nu le vezi ma ca mori de ciuda ca-ti scoatem oameni si ca usor usor venim dupa tine si ne sugi pula si ce pula mea va banat pe voi ma terminatule?Pe manners si cruciatul ca sunt super prosti si folosesc multicont si sa nu mai zic de grandpa cu stupefy iarasi alti 2 prosti :) si la joc esti cu mult sub nivelul meu pana atunci mai cucereste si tu o interna si dupa vorbesti cu mine de cucerit orase si acum cauti scuze ca 30 de min ca dastea baaaaa faptul e fumat terminatule si tot imi bag pula in sorta si in tine si in morti ma-tii
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
tu cand iei bataie jocul e pe ultimul plan besi dracu cu scuzele astea avort esuat ce esti
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Ia ba terminatule de aici poza sa vezi ce inseamna sa strangi deff pe o cucerire si pe langa aceasta sa mai ai si 2 cuceriri cu sageata .Niciodata demos nu o sa stranga atata ba jegule din cauza ca aveti doar permanente bagate pe orase si stati blindati si pana in gaura curului cu permanent si va dati dupa jucatori
smiley_emoticons_lol.gif

Poftim astea 66k bireme si 280k deff terestru sa nu mai zic de nava colegilor din seara asta intr-un minut 10k bireme,au violat-o pe ank serile astea de face saraca si al doilea copil si nu se stie tatal
 

Atașamente

  • WhatsApp Image 2019-02-05 at 00.58.47.jpeg
    WhatsApp Image 2019-02-05 at 00.58.47.jpeg
    101,6 KB · Vizualizări: 10
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
o duc pe sorta la produs ba fraiere ii vand virginitatea si pe tine te pun sa te uiti cand o fute altu ba fraiere si dupa te pun sa-i dai limbi in pizda dupa ce are sperma la pizda fraiere
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
dai si tu 2 limbi in pizda ca doar atat poti
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
haide ba fraiere mai injura altceva mai nou
smiley_emoticons_lol.gif
distrusule ,de abia astept sa ne gasim in vara in constanta bine asta daca o sa iesi din canalizarea in care traiesti
 

DeletedUser16184

Guest
Ai vise mai baiatule :) imi bag pula in gura ta si faci scuipat si dupa imi bag pula in pizda lui sorta sa intre mai usor si dupa iar imi bag pula in gura ta sa-mi zici ce gust are combinatia dintre mine si sorta=)))
 

DeletedUser16785

Guest
Se mai spune multumesc:))
Bre acum m am uitat la negot :)))) , baa noob am glumit cu goldul :))))) . Pune ofertele sa ti l dau inapoi , ca dupa imi aud vorbe ca m ai tinut in gold . Am inca vreo 17.000 aproximativ in cont :)).
 

DeletedUser16653

Guest
Moderatorii de forum ce rol au? Îmi cer scuze ca întreb. Scrie undeva ca jocul grepolis este interzis minorilor? Eu nu am văzut. Dacă nu e interzis minorilor atunci moderați discuția dintre cei doi buni prieteni. Cel mai probabil se și cunosc și fac show pe aici. Dar sa citim asta toți nu prea e în regula. Editați miile de injurii. Trebuie sa fie o lege pe undeva sa poată fi reclamat inno pt acceptarea unor astfel de limbaje pe un forum public.
Uite de exemplu în postarea de mai sus respectivul a avut bunul simt sa pună . .. Alții de ce nu pot?
 

DeletedUser12202

Guest
Moderatorii de forum ce rol au? Îmi cer scuze ca întreb. Scrie undeva ca jocul grepolis este interzis minorilor? Eu nu am văzut. Dacă nu e interzis minorilor atunci moderați discuția dintre cei doi buni prieteni. Cel mai probabil se și cunosc și fac show pe aici. Dar sa citim asta toți nu prea e în regula. Editați miile de injurii. Trebuie sa fie o lege pe undeva sa poată fi reclamat inno pt acceptarea unor astfel de limbaje pe un forum public.
Uite de exemplu în postarea de mai sus respectivul a avut bunul simt sa pună . .. Alții de ce nu pot?
CORECT !
Iuli,Gina,felicitari.Sunteti buni,cei mai buni.E...Grepo....Fiti mandri de cei de care v-ati batut joc cu jocul vostru,cu intrigile voastre.De ce nu va puteti savura castigul in tacere ? Gina,esti...buna ,buna rau!Din pacate,doar...atat.Daca taceai filozof ramaneai !Dar,propun sa ti se ridice osanale,macar aici !Le meriti.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus