Sfarsit lumea Mochlos

DeletedUser16184

Guest
Pai vtm ne ducem in 50k bireme,voi usoare de unde?=)))))))) baaaaa terminatule eu ti am zis de multe ori si cand ai jucat cu mine calitate nu cantitate =))) ai sa vezi ca ti pica olimpul in cap si vei baga alta fisa de a castiga o lume =)))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pai vtm ne ducem in 50k bireme,voi usoare de unde?=)))))))) baaaaa terminatule eu ti am zis de multe ori si cand ai jucat cu mine calitate nu cantitate =))) ai sa vezi ca ti pica olimpul in cap si vei baga alta fisa de a castiga o lume =)))
Intr o lume paralela :))))))
 

DeletedUser17370

Guest
Pai vtm ne ducem in 50k bireme,voi usoare de unde?=)))))))) baaaaa terminatule eu ti am zis de multe ori si cand ai jucat cu mine calitate nu cantitate =))) ai sa vezi ca ti pica olimpul in cap si vei baga alta fisa de a castiga o lume =)))
si daca castigam ce faci ?
 

DeletedUser16184

Guest
Ai drq zei n au fost in stare sa sparga o nava...ati avut azi 170 180 de atacuri si nu ati spart nava=))))) acum 2 zile ati avut in jur de 120 130 de atacuri=)))))))) dar atunci ati mers pe chestia ca au adormit playeri si au uitat sa atace dar acum ce scuza aveti ca a fost nava in plina zi=))))))))) pisamas pe voi de roboti=))))
 

Atașamente

  • 20210527_163429.jpg
    20210527_163429.jpg
    397,4 KB · Vizualizări: 10

SoulOfOcean

Membru
Asptetam adversari din toamna. De cei actuali ne-am plictisit :)


f8e168783f
Ai dat și tu cu spartoii prima dată, întreabă-l pe bobo câte o dat până amu și pe zeu, în bonus , nu te mai lăuda atâta. :)
Numa și io nimenersc cu defu mereu în spartoii voștri...aia e...mergem înainte. Nu?
 

DeletedUser16184

Guest
E vina mea ca jucatorul vostru s a facut fantoma?=)))) pai vezi ba ratatule ca nici sa ti asumi o chestie simpla nu esti in stare=))) cand l ati luat la voi ati facut pula mare ca rupeti dregeti=)))) si v am zis si atunci ca eu nu cert jucatori ci doar "incercarile esuate",asa ii si gimodelo katha si alex pana la final de lume ti fac si p aia fantoma=)))))) =)))))
 

Atașamente

  • 20210527_164611.jpg
    20210527_164611.jpg
    367,4 KB · Vizualizări: 7

DeletedUser16184

Guest
Apropo si vedeti ca turn nu este deloc=))))) daca era si turn nici nu atingeati biremele=)))
 

DeletedUser16184

Guest
Suntem in refacere , plus e zid 25 cu turn acolo si orasul e fantoma nu friends .

ti am zis odata mars azi :))
Da in refacere pentru ca acum 2 zile ati avut iar 110 120 de atacuri pentru ca nu sunteti in stare sa dati atacuri la iesire din bonus intr un interval de 30 de min=))))))) pe cand noi am avut si atunci puterea sa strangem 30k bireme peste noapte=))))))) si in astea 2 zile noi am avut pe cucerirea de astazi 50k bireme(adunate cu cele sparte pana acum) tinand cont ca si cu 2 zile in urma am avut daune de 13k bireme=)))))) erati bucurosi ca s au lasat culi si prisoner=)))) de prisoner nu mi pare rau ca il stiu de pe mai multe lumi si ca e bun doar la inceput de lume apoi e 0 barat =)))) motivele lui culi de ce s a lasat nu le stiu ca era bun ca deffender dar na avem jucatori care sa l inlocuiasca=)))) pe cand voi?Ce jucatori aveti?care nu sunt in stare in 2 zile sa refaca usoarele desi usoarele se refac mai repede decat biremele tinand cont de bonusurile de la eroi
 
Sus