Sfarsit lumea Mochlos

1621953126791.png
C'est fini, succes celor care intra pe urmatoarea lume, mi-a facut placere sa joc vs majoritatea cu exceptia tormentor, AndreiCox, DoareRau, grasunicii, Haiduc67, LastKing, Prisoner si VENOM1.
Celor mentionati mai sus, va urez multa muie, durere si suferinta in viata, sunteti niste sclavi si pizde ordinare.
Mentiuni speciale pentru Sergiu si celalalt al carui nume nu-mi amintesc, aproape singurii jucatori decenti de pe harta.

Felicitari tuturor celor din FRIENDS, pentru o familie (dez)organizata pe 4 mari dar care cand era nevoie, se putea. Ne auzim in toamna.
 

RAGNARAR.

Stie Tot
ASTEPTAM ADVERSARI IN TOAMNA ;)

FRIENDS MAI MULT DECAT O ALIANTA = O FAMILIE !!!

SA VA DISTRATI TOTI VARA ASTA , CA AVEM DE TRAS IN TOAMNA , VA PUPA AL VOSTRU RAGNAR :) !!!
 
Vezi atașament 4413
C'est fini, succes celor care intra pe urmatoarea lume, mi-a facut placere sa joc vs majoritatea cu exceptia tormentor, AndreiCox, DoareRau, grasunicii, Haiduc67, LastKing, Prisoner si VENOM1.
Celor mentionati mai sus, va urez multa muie, durere si suferinta in viata, sunteti niste sclavi si pizde ordinare.
Mentiuni speciale pentru Sergiu si celalalt al carui nume nu-mi amintesc, aproape singurii jucatori decenti de pe harta.

Felicitari tuturor celor din FRIENDS, pentru o familie (dez)organizata pe 4 mari dar care cand era nevoie, se putea. Ne auzim in toamna.


Ei na, ma simt flatat
 

DeletedUser16184

Guest
=)))) a zis careva ca s a terminat?=))))))) a zis baiatul ca se lasa oamenii :) dar orasele tot la noi ajung =)))))))))))) nu ne trebuie cantitate=))))))) voi sunteti multi si prosti=))))
 

DeletedUser16184

Guest
Pai de la toti oamenii ce s au lasat toate au ajuns la noi=)))))))))))) ca exista dormeze aparte sa fie sanatosi=)))))))) nava voi mie cu actiune cand bagati?Ca ziceai ca mi baga alex la bonus,la 3 etc etc doar vorbe in vant...
 

DeletedUser16184

Guest
Si ma bucur ca nu ai avut de comentat la partea cu multi si prosti=)))) ceaules ca iar iti dau importanta si te exciti pe aici pizdulico in calduri
 

Grep0

Membru Nou
Bogg sau ragee sa te invat o schema pentru lumile urmatoare, cand bagi garda scoti si prastiasii de pe oras =)))
 

DeletedUser16184

Guest
Ce prastii prinzi ma?=))) 50 60 care ies din cazarma?=))))) ai tupeu sa comentezi?=))))) pai cate trupe ti am prins eu tie mi ar fi rusine sa comentez petardo=))))
 

DeletedUser16184

Guest
Si multe altele=)) asa ca ciocu mic =)))
 

Atașamente

  • 20210525_192613.jpg
    20210525_192613.jpg
    438,5 KB · Vizualizări: 27

DeletedUser16184

Guest
Mai bine asa nu?=))) decat 100 de usoare=)))) hahahahahaha slabilor n aveti ba ce sa mi faceti=)))) decat sa mi sugeti pula slabilor=)))
 

Atașamente

  • Screenshot_20210525-201310_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210525-201310_WhatsApp.jpg
    878,9 KB · Vizualizări: 21

DeletedUser17370

Guest
Mai bine asa nu?=))) decat 100 de usoare=)))) hahahahahaha slabilor n aveti ba ce sa mi faceti=)))) decat sa mi sugeti pula slabilor=)))
Ce e de lăudat în asta ?
Conteaza ca ai pierdut orașe. Nu trupele sparte la smaug.... mereu ai fost, esti și vei fi victima violurilor într-un mod repetat.
 

DeletedUser16184

Guest
Eu?=))))) Tu ai fost violat pe paros,byllis,hermenossa,zakros,naxos,sparta si daca mai stau sa ma gandesc lumi mai vechi imi mai aduc aminte=))))
 

DeletedUser16184

Guest
Iar pe paros,hermonessa si byllis violat de catre mine=))) prima data cand am violat o pizda masculina=))))
 

DeletedUser17370

Guest
Iar pe paros,hermonessa si byllis violat de catre mine=))) prima data cand am violat o pizda masculina=))))
Violat esti doar tu și amintești violat de viata.
Unde am pierdut orase am pierdut din diferite motive.. m-am lăsat, nu eram on s.a.m.d.

Pe cand tu... pe fiecare server ai luat ban și + orase pierdute.

În final.. conteaza cine castiga lumea. Nu orase pierdute și etc. Arată ce lumi ai castigat ? Nici una. De ce ? Dovada certă ca esti un slab
 
Sus