Sfarsit lumea Mochlos

DeletedUser16184

Guest
Baaaa acum te inteleg=))) cand esti 0 barat pe harta devii mascota=)))))))) @RAGNARAR. Cat gold ii dai pentru postul de mascota?=)))
 

DeletedUser16184

Guest
=))))) te a dat de gol hookah=))))))))) iar singurul tau examen e ala de a mi suge pula=)))
 
=))))) te a dat de gol hookah=))))))))) iar singurul tau examen e ala de a mi suge pula=)))
ce gol ma terminatule ca eu chiar am examen, esti retardat ca daca eram eu pe cont, nu luam doar 1 oras, ti le luam pe toate si daca iti mai ramanea vreo unul te duceai si-n pula de ce te demolam violatule :))))
 

DeletedUser17370

Guest
Praduitorilor e tot guta nicolae magnificul caer se lauda ca sta in m55 dar de fapt sta acolo pt ca este lasat pt ca ne-am axat pe united/legiunea. guta e nesemnificativ, e slab

prisoner a fost important, culii a fost important
 
ufDLurV.png

ba ce sufera :)))))))))))))
 

DeletedUser16184

Guest
Cum e bajetii din 100 de atacuri sa dati jos doar 13k bireme ?=)))))) dar na e ceva normal cand atacati cu alde 310 320 de usoare si 50 100=)))
 

DeletedUser17358

Guest
schiopu asta are examene si n.are timp de joc dar isi face timp sa faca aici pe smecheru cu figurile lui .
Ba caine jigodios daca nu ai timp de grepolis nu mai ameninta pe aici lumea ca faci si dregi , tu mai intai ia testu de capacitate si hai ca la lidl peste drum au nevoie de kasier
 
schiopu asta are examene si n.are timp de joc dar isi face timp sa faca aici pe smecheru cu figurile lui .
Ba caine jigodios daca nu ai timp de grepolis nu mai ameninta pe aici lumea ca faci si dregi , tu mai intai ia testu de capacitate si hai ca la lidl peste drum au nevoie de kasier
du te ma in pula mea, sa ai noroc sa-mi perii pantofii dupa ce termin facultatea =)))))))))))))))))))))
 
Sus