Sfarsit lumea Mochlos

DeletedUser17358

Guest
Zmaug ba lasai pe baieti astia nu te mai lua in gura cu ei ca astia cand jucau grepolis cand se juca grepolisu adevarat tu te jucai sims3 . Acum vu olympul asta vai pula lui si mai ales cu jucatori de pe lumea asta e un pisat , nu e grepolis
 
Zmaug ba lasai pe baieti astia nu te mai lua in gura cu ei ca astia cand jucau grepolis cand se juca grepolisu adevarat tu te jucai sims3 . Acum vu olympul asta vai pula lui si mai ales cu jucatori de pe lumea asta e un pisat , nu e grepolis
1622032271845.png
sa-mi bag pula-n mortii mamii lor)))))))) si ala nu e primul cont, primul cont a fost prin 2010
 

DeletedUser16184

Guest
N a auzit nimeni de tine si nici nu o sa auda ca esti slab=)))
 

DeletedUser17370

Guest
Asptetam adversari din toamna. De cei actuali ne-am plictisit :)


f8e168783f
 

DeletedUser16184

Guest
=)))))))))))) slabuleeeeeee scapam de "activi" si va iau in pula unu cate unu=))))))))) voi langa mine n aveti sanse=))))
 

DeletedUser16184

Guest
Baaa ratatule ma doare in pula=))))) voi de la activi nu luati orase=))))))) si orasele care le luati de la dormezele noastre sau spioni vostri le recuperam=)))) pe 54 ala daca raman singur vs 30 de playeri tot nu aveti ce mi face=))))))))
 
Baaa ratatule ma doare in pula=))))) voi de la activi nu luati orase=))))))) si orasele care le luati de la dormezele noastre sau spioni vostri le recuperam=)))) pe 54 ala daca raman singur vs 30 de playeri tot nu aveti ce mi face=))))))))
=)))))))))) pune si bea sa vezi cum te futem in stil francez pana iti revii
 

DeletedUser16184

Guest
=)))) pai doar asa sa bagati si voi nave ca pe secunda paraleli=)))
 

DeletedUser16184

Guest

Atașamente

  • Screenshot_20210527-143334_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210527-143334_Samsung Internet.jpg
    645,3 KB · Vizualizări: 13

RAGNARAR.

Stie Tot
Ea este wild nu mai este FRIENDS de mult , gandirea si comportamentul ei dovedesc ca este 0 in viata si ca persoana .

FRIENDS A RENASCUT , DACA AVETI CEVA IMPOTRIVA VA ASTEPTAM IN TOAMNA !!!!

STAI LINISTIT CA O SA VA SPARGEM TOT DEFFU SA NU MAI AI GURA PE AICI ;)
 
Sus