Set de propuneri

  • Autor subiect DarkAngel 4ever
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
1 atacuri cu unitati e buna pntru "o pacaliala" tu trimiti 1 sabier si 50 manticore

ala isi face pentru respingerea sabierulu si manticorele il distrug

2 cu cu alianta

ar fi o idee dar mai degraba liderii sa o faca asa doar ca sa controleze forumul hmm ar merge dar nimeni nu o va accepta poate incepatori

3cu rapoarte o sectiune separata as sugerao si la mesaje :">
 

DeletedUser7478

Guest
As avea si eu o "Idee",aceasta poate fii aplicata numai in cadrul aliantelor,numai intre membrii unei aliante.
Asa cum intemeietorilor/liderilor,le apare in joc,la sectiunea membri,activitatea/inactivitatea jucatorilor,ma gandeam sa se creeze un "buton" in dreptul fiecarui jucator si acesta sa arate daca jucatorul este online/offline.De aceaasta optiune beneficiind toti jucatorii unei aliante.Ma refer in interiorul aliantei,pentru a nu afla dusmanii(decat cu spioni) cine este on/off.

Sper ca m-am facut inteles.Daca nu incerc alta formulare!:)

Nu vrei sa primesti si instiintare cand cineva intra sau se deconecteaza de pe cont?:-&
 

DeletedUser8276

Guest
Cea mai tare chestie in jocul asta ar fi ca la rapoarte in loc de inbox sa fie categorii gen Vraji Atacuri Spionaje. Pe mine asta m-ar multumi cel mai mult
 

DeletedUser9304

Guest
eu as vrea sa facem un lucru cu negotul pentru a fi mai captivant jocul adica:sa trimitem trupe pentru a apara carava cu resurse si sa putem ataca aceste caravane daca nu sunt cu destui soldati care sa le apere sa luam resursele si sa nu fie aratat faptul ca am atacat noi caravana.probabil ca va veti gandii cu stim cand va venii caravana vom putea plasa spioni pe insula care ne vor da de stire si vor incerca sa opreasca caravana pentru a ajunge trupele noastre la ei
 

DeletedUser7851

Guest
eu as vrea sa facem un lucru cu negotul pentru a fi mai captivant jocul adica:sa trimitem trupe pentru a apara carava cu resurse si sa putem ataca aceste caravane daca nu sunt cu destui soldati care sa le apere sa luam resursele si sa nu fie aratat faptul ca am atacat noi caravana.probabil ca va veti gandii cu stim cand va venii caravana vom putea plasa spioni pe insula care ne vor da de stire si vor incerca sa opreasca caravana pentru a ajunge trupele noastre la ei

1. foarte complicat
2. sigur nu e alt joc?
 

DeletedUser

Guest
am o idee hai sa fie o noua lume a eroilor cu totul altfel alti zei adica apolo vulcan mercur marte si dina cu alte vraji si unitati mitice alte feluri de trupe si alte tipuri de nave
 

DeletedUser7478

Guest
eu as vrea sa facem un lucru cu negotul pentru a fi mai captivant jocul adica:sa trimitem trupe pentru a apara carava cu resurse si sa putem ataca aceste caravane daca nu sunt cu destui soldati care sa le apere sa luam resursele si sa nu fie aratat faptul ca am atacat noi caravana.probabil ca va veti gandii cu stim cand va venii caravana vom putea plasa spioni pe insula care ne vor da de stire si vor incerca sa opreasca caravana pentru a ajunge trupele noastre la ei

Hahahahahhhahahahaaaa :D iar ai confudat forumul,aici e alt gen de game Dorele.Propunerea ta e foarte ok dar incearca pe alt forum si alt gen de joc, sunt sigur ca acolo va fi primita cu foarte mult entuziasm.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10265

Guest
buna sunt un mare fan grepolis si al antichitati ce ati spune daca sar adauga la joc cum ar fii sa facem planuri.... jucatori si sa sriem ordine soldatilor sa numim generali exact cum ar fi in realitate ! o propunere ! si ar fii foarte tare !!!!........

- - - Updated - - -

eu sunt de acord cu hercule e o idee buna si ce e asa greu de priceput oamenilor nu vati uitat in viata voastra la filme eu zic ca dc sar adaga toate ideile de pe acest forum ar fii un joc de milioane !
 

DeletedUser

Guest
"eu sunt de acord cu hercule"

mda...si toti am sta sa atacam caravane cu resurse ...mai bine atacam alte orase cu trupele
 

DeletedUser10265

Guest
dar e super fiindca facem resurse stii ! si putem compensa soldatii ! dar ori cum nu e prea nustiu ce dar va rog zariti ce am scris mai sus! e interesant!
 

DeletedUser10265

Guest
ok cum spuneti voi ... dar ce spuneti de propunerea mea?
 

DeletedUser

Guest
buna sunt un mare fan grepolis si al antichitati ce ati spune daca sar adauga la joc cum ar fii sa facem planuri.... jucatori si sa sriem ordine soldatilor sa numim generali exact cum ar fi in realitate ! o propunere ! si ar fii foarte tare !!!!.....
Intemeiaza o alianta,esti intemeietor ,recruteaza playeri si incearca ceea ce crezi tu ca ar fi ca in antichitate.Fa planuri de atac sau aparare,..numeste generali,da ordine scrise ,etc ..
Cred ca se poate intr-o anumita masura...nu e nevoie de update al jocului pentru asa ceva!
 

DeletedUser10265

Guest
ba da asa jocul ar fi mai captivant si mai super ! asa parca e prea sec!
 

DeletedUser

Guest
Tocmai ti-am spus ca poti face ceea ce iti doresti si in "formula" actuala...sau poate am inteles eu gresit ceea ce vrei...:(
 

DeletedUser

Guest
El nu cred ca doreste asta in cadrul unei aliante.. El cred ca ar vrea asta in propria armata :)

Ruslan, daca asta iti doresti imi pare rau dar nu e genul respectiv de joc :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus