Serverul fantomelor

DeletedUser14915

Guest
Am facut-o deja :) demos si oceania :)
Ca sa distrugi tu Oceania trebuie să mai pupi in cur jumatate de lume, iti urez bafta mult si buze moi :)))
Și cât l-ai pupat pe gucci, erați ca doi frați și acum va futeti iar :))))
 

DeletedUser16184

Guest
Cum am venit langa voi,lucian a cedat instant chiar daca juca si rosufla pe cont cu el,iar tu dadeai mesaje sa te las in pace :) deci stai potolit si ia-mi carnatul englezesc in gura si fugi de aici
 

DeletedUser6507

Guest
Tu langa care te duci cedeaza instant=)),esti bun tare,nu stiu cum sa o spun=)).
 

DeletedUser14915

Guest
Cum am venit langa voi,lucian a cedat instant chiar daca juca si rosufla pe cont cu el,iar tu dadeai mesaje sa te las in pace :) deci stai potolit si ia-mi carnatul englezesc in gura si fugi de aici
Bai cacat cu ochi, la Lucian bună stat nimeni pe cont asta in primul rand.
Si cand sa mi bag pl in gura ta ti am dat eu tine mesaj sa ma lasi in pace .....băiatule revino.ti.
Cum ai tupeul asta jegos, infect sa spui....Cand ai venit tu Lucian a cedat???
Mai prostu satului....Cand tu si cu handicapatul ala de gucci il țineți in fakuri 24 din 24, anul normal ca și-a închis alarma.
Si da aici am vb cu gucci si l-am rugat sa joace frumos....( Dar dupa aia am aflat ce copil avortat este si ca este o curvă proasta)
Si am vb si cu Poli sa, incetati cu fakurile, dar pentru a câștiga lumea si pentru o coronița a preferat să decadă in fata tuturor.
 

DeletedUser15009

Guest
Bai cacat cu ochi, la Lucian bună stat nimeni pe cont asta in primul rand.
Si cand sa mi bag pl in gura ta ti am dat eu tine mesaj sa ma lasi in pace .....băiatule revino.ti.
Cum ai tupeul asta jegos, infect sa spui....Cand ai venit tu Lucian a cedat???
Mai prostu satului....Cand tu si cu handicapatul ala de gucci il țineți in fakuri 24 din 24, anul normal ca și-a închis alarma.
Si da aici am vb cu gucci si l-am rugat sa joace frumos....( Dar dupa aia am aflat ce copil avortat este si ca este o curvă proasta)
Si am vb si cu Poli sa, incetati cu fakurile, dar pentru a câștiga lumea si pentru o coronița a preferat să decadă in fata tuturor.
Aici ai perfecta dreptate . Din cauza fake-urilor a cedat, el cand joaca este jucator de top , la fake-uri clacheaza si il doboara psihic .
Si mai usor cu limbajul acesta sau doamna ma-ta.ro nu te-a invatat sa vorbesti civilizaT?
 

DeletedUser16184

Guest
Bai cacat cu ochi, la Lucian bună stat nimeni pe cont asta in primul rand.
Si cand sa mi bag pl in gura ta ti am dat eu tine mesaj sa ma lasi in pace .....băiatule revino.ti.
Cum ai tupeul asta jegos, infect sa spui....Cand ai venit tu Lucian a cedat???
Mai prostu satului....Cand tu si cu handicapatul ala de gucci il țineți in fakuri 24 din 24, anul normal ca și-a închis alarma.
Si da aici am vb cu gucci si l-am rugat sa joace frumos....( Dar dupa aia am aflat ce copil avortat este si ca este o curvă proasta)
Si am vb si cu Poli sa, incetati cu fakurile, dar pentru a câștiga lumea si pentru o coronița a preferat să decadă in fata tuturor.
Ba pisatule,lucian e un 0 si ramane un 0 :) si jucau 2 pe cont,ca nu ai sange in tine sa recunosti e partea a doua :)))))))) si da cum am venit eu a cedat lucian,simplu :) i-am dat la fake-uri de l-am zapacit :) de ce?sa nu uitam cate fake-uri dadea noaptea chiar mie mi-a dat fake-uri care eu inca nu eram langa new hope pentru ca era frustat ca-l futea vlad in pizda si il largea grav :)))))))
ai ramas corigent,ceau ceau
 

EatTheRich

Membru
Am zis la inceput de server ca Universul va da inapoi tuturor trisorilor. Se pare ca soarta v-a regulat cel mai urat pe voi astia care ati umblat stramb. Rage, singurul 0 de pe serverele romanesti esti tu. Sa spui ca Lucian e un zero, trebuie sa fii idiotul idiotilor. V-a futut, dupa ati activat botul in Ianuarie si fake-ul si v-ati facut de cap cum ati vrut, ca Stil nu ii baneaza pe cei cu bot, ii baneaza pe cei care distribuie linkul pe forumul extern. O tiganeala de la inceput la sfarsit tipic romaneasca serverul asta.

Deci Sons, Rage v-a muit, si Rage, tu ai fost muit cam toata lumea. Ar fi misto sa nu castige nimeni serverul asta, sa va reguleze soarta si mai urat. Ceau
 

DeletedUser16184

Guest
Culmea ca suntem inca in picioare si am scapat de 2 lepre ce voiau sa se afirme si ele pe final de joc,ca toata lumea au frecat-o:)))))))))))) deci tot pe voi va regulat soarta,fantomelor :))))))))
 

n3bunu

Membru
Ce s-a ajuns de jocul ăsta... maxim 2 ani mai are și-l poate închide nenea Stil, că jucători n-o să mai fie. Ce satisfacție de om senil să ai, să te lauzi că dai fake-uri și ești campion pe asta?! și nu vorbesc aici doar de rage, că sunt destui ca el, e bătălia mare pe locul 1 la a fi debilul grepolis...

Tare aș vrea să văd campioni vs campioni la fake-uri, wild fangs vs sons.

Mai trist este că nu există o regulă pentru așa ceva, cum era pe alte jocuri de genul.
 

DeletedUser16074

Guest
Ce s-a ajuns de jocul ăsta... maxim 2 ani mai are și-l poate închide nenea Stil, că jucători n-o să mai fie. Ce satisfacție de om senil să ai, să te lauzi că dai fake-uri și ești campion pe asta?! și nu vorbesc aici doar de rage, că sunt destui ca el, e bătălia mare pe locul 1 la a fi debilul grepolis...

Tare aș vrea să văd campioni vs campioni la fake-uri, wild fangs vs sons.

Mai trist este că nu există o regulă pentru așa ceva, cum era pe alte jocuri de genul.
Păi un anti-social daca nu are ce face cu viata lui/ei da fake uri într-un joc virtual, cam aici a ajuns societatea asta :)
 

Anubis.K

Stie Tot
Am zis la inceput de server ca Universul va da inapoi tuturor trisorilor. Se pare ca soarta v-a regulat cel mai urat pe voi astia care ati umblat stramb. Rage, singurul 0 de pe serverele romanesti esti tu. Sa spui ca Lucian e un zero, trebuie sa fii idiotul idiotilor. V-a futut, dupa ati activat botul in Ianuarie si fake-ul si v-ati facut de cap cum ati vrut, ca Stil nu ii baneaza pe cei cu bot, ii baneaza pe cei care distribuie linkul pe forumul extern. O tiganeala de la inceput la sfarsit tipic romaneasca serverul asta.

Deci Sons, Rage v-a muit, si Rage, tu ai fost muit cam toata lumea. Ar fi misto sa nu castige nimeni serverul asta, sa va reguleze soarta si mai urat. Ceau


hello
Tu sa te plangi de "bot" sau programe interzise ?
Cred ca glumesti :))))))))))
Ia-te de mana cu creta, lucianmirk, lucian l si cine mai mai are impresia ca exista "bot" si mergeti pe un international sa vezi ce muie va luati, mult mai grav ca aici. Dupaia sa mai spui ca au si aia bot :))))))))))))))))))
Tu esti om din tara vecina si intotdeauna porti pica:)))))))))) te duci tot mai mult spre polul nord:)))))) s.a saturat rasa umana de tine :))
 

n3bunu

Membru
hm... vedeți măi ăștia nocturni din „SOA”, se pot băga nave și ziua, felicitări pentru cele 300+ atacuri în care v-ați cam rupt gâtul într-o alianță de 40 de persoane.

 

saca 24

Stie Tot
:))))
Anonymous e fondata prin 2015,pe serverul Corinth.
Eram prezent. :D

Nu.s la curent cu stirile de pe serverul asta,de asta am intrebat ;)
Pana la urma care.s sansele aici?Cine pe cine cotonogeste? :))))
 

DeletedUser6689

Guest
eh... se mai întâmplă și să ți-o furi de la niște anonimi :)))


Vezi atașament 3324
+935192ManuTheLord
ally.png
Sons of Anarchy
scade pct domnului ca el nu a atacat la asediu...el a atacat usoarele la colegi sa faca pct ca avea simturi
 

DeletedUser6689

Guest
:))))
Anonymous e fondata prin 2015,pe serverul Corinth.
Eram prezent. :D

Nu.s la curent cu stirile de pe serverul asta,de asta am intrebat ;)
Pana la urma care.s sansele aici?Cine pe cine cotonogeste? :))))
Sa ii aduci aminte celui mai pur anonim ...claud80
 

n3bunu

Membru
:))))
Anonymous e fondata prin 2015,pe serverul Corinth.
Eram prezent. :D

Nu.s la curent cu stirile de pe serverul asta,de asta am intrebat ;)
Pana la urma care.s sansele aici?Cine pe cine cotonogeste? :))))
dacă se va juca cinstit, fără mizerii și spam-uri de frustrați, se va continua frumos. personal nu cred că e decisă încă soarta Paros.
 
Sus