Serverul fantomelor

juseppe2

Membru
ti-am gasit stapan da cica trebuie sa promiti ca nu-l mai lingi pe capone in cur ... poti sa faci asta?
sau nu poti pentru ca si capone te linge in cur?
 

juseppe2

Membru
Lasa-i bre :)))))). Curvele inca cred ca


Pai a mai facut-o inainte ca s-o faca in continuare :))) ?

Iar daca intr-adevar era prostul nostru pe acest server, avea ''n'' modalitati prin care sa arate acest lucru ( sa ne cedezele noua orasele in loc sa se faca fantoma, sa ramana in continuare ca spion, sa ne cedeze orase minuni.. si etc. sau mai vrei si alte exemple?) dar spre deosebire de voi, a preferat sa fie baiat pana la capat, desi chiar putea fi un prost, si intr-un final o curva.. asa ca voi!

Respect lui!
capone ca lider de alianta credeam ca le ai cu strategia ... pai cand vreodata ar fi stat o zdreanta ca rezz pe insula de minuni ma? tu crezi ca eu tin pe insula de minuni jucatori care nu au terminat nici o lume pana acum?

si cine de la voi sa ia orase in 55? pai v-am ras de pe granita si tu vrei sa imi zici ca ati fi rezistat in mijlocul marii 55? vai de capul tau ... pai nu te-ai laudat tu ma prostule ca si acum ai om cu drepturi de ascuns care e de-al tau?
 

DeletedUser16184

Guest
Ce pula mea tot vorbiti ma aici?:))))))))))) va doare ca ati pierdut lumea? sau ca unii dintre voi mi-au supt pula?:))))))))))) sunteti fantome ba pisatilor,sons e castigatoarea lumii cu viteza 6 singura din romania pana in acest moment:) va doare adevarul ca ati fost mai slabi?ca demosari mi-au supt pula si apoi gucci cu max? v-am dat la muie si o sa va dau la muie pe orice lume ca sunt la un nivel prea inalt cand voi sunteti la -1 :)))))))))))) plangeti aici pe forum ca in hall of fame la paros scrie sons of anarchy :))))))))))))))))))))
 

DeletedUser6507

Guest
Atata tam tam pt o lume=)),sonsul va castiga de acuma doar lumile in care vor fi aliante slabute;),rest praf.
 

DeletedUser15009

Guest
Si fire man il cearta pe rage :))
Postez doar jumatate din poza.. Daca o postez toata ii da juseppe contul de lider afara... Fiind al lui paturile
 

Atașamente

  • Screenshot_20200125-084030.png
    Screenshot_20200125-084030.png
    890,1 KB · Vizualizări: 42

DeletedUser16184

Guest
Si fire man il cearta pe rage :))
Postez doar jumatate din poza.. Daca o postez toata ii da juseppe contul de lider afara... Fiind al lui paturile
Eu cu fireman nu am avut niciun dialog=)))) iar eu ca si lider desi aveam drepturi nu m-am implicat deloc :) erau deja oamenii mult mai capabili pe partea de strategie decat mine,eu doar mi-am facut jocul :)
 

DeletedUser17096

Guest
Sal'tare lume!
Ce mai e nou pe aici?Tot cu scandalu'? :)))
 

saca 24

Stie Tot
și, nimic? niciun scandal, nicio înjurătură, nimic, nimic? numai am ce citii pe wc dimineața :)))
Eu ma calugaresc.Detentia de 6 zile ale Domnului Stil,m-a schimbat intr-un om mai bun.
De azi inainte doar ma rog pentru cei ce aleg calea gresita a forumului,pentru cei ce injura. :))))

Ps:M-a dat drept lectie pe mine si ceilalti au prins de frica ;) :))))

Ps2:Culmea e, ca eu nu am injurat niciodata pe aici :)))) Dar m-a banat
 

n3bunu

Membru
Eu ma calugaresc.Detentia de 6 zile ale Domnului Stil,m-a schimbat intr-un om mai bun.
De azi inainte doar ma rog pentru cei ce aleg calea gresita a forumului,pentru cei ce injura. :))))

Ps:M-a dat drept lectie pe mine si ceilalti au prins de frica ;) :))))

Ps2:Culmea e, ca eu nu am injurat niciodata pe aici :)))) Dar m-a banat

interesant ban ce să zic, chiar mă întrebam ce se întâmplase cu tine, cei cu înjurăturile zilnice fiind încă prezenți prin zonă :)))

P.S te-a dat degeaba exemplu :)))

P.S.S trebuia să scri o carte să-ți reducă pedeapsa :))) :))))
 

saca 24

Stie Tot
interesant ban ce să zic, chiar mă întrebam ce se întâmplase cu tine, cei cu înjurăturile zilnice fiind încă prezenți prin zonă :)))

P.S te-a dat degeaba exemplu :)))

P.S.S trebuia să scri o carte să-ți reducă pedeapsa :))) :))))
Probabil l-a deranjat o postare de-a mea,ceva legat de carnati.
Cred ca se stie care-i faza cu si despre carnati,ce-l leaga si pe Domnul Stil de asta.(un server anterior)
Dar n-a fost nimic jignitor.

Dar na,altii care isi baga si isi scot,aici pe forum,n-au primit nimic :))

Cam asa e si cu justitia din Romanica noastra frumoasa.

Furi o gaina ca sa nu mori de foame,primesti 10 ani.
Dai in cap,omori oameni,furi de la stat sute de milioane de euro,primesti 2 ani cu suspendare :)))
Asa si cu mine.Faci o gluma si iei ban :))
Injuri ca la usa cortului?Stai bine mersi pe forum..

Dam inainte asa..
Csf,n-ai csf. :)

Ps:Scriu lejer o carte,oricand,in caz ca ajung la bulau :))))
Am talentul asta :D
 
Ultima editare:

DeletedUser16184

Guest
e bulangiu tare stil asta pentru lumea thebes nu face topic...
 
Sus