Serverul fantomelor

DeletedUser11080

Guest
ba alex ,ai luat-o braila ma?;te credeam un pusti mai destept de atat ma,,ai ajuns sa te lauzi pe aici cu nus ce realizari...ce raman in lumea virtuala ,aici toti suntem niste looseri care pierdem in fata acestui joc,nimeni nu realizeaza nimic,ci doar isi iroseste timp ,bani ,nervi ..si daca vrei sa te referi la drumu spre succes cred ca e o singura alianta pe serv asta care il detine,,faptu ca a-ti castigat si voi o lume nu va da dreptul sa va dati smardoi pe aici...te saluta himura si iti aduce aminte faptul ca"capul plecat sabia nu taie"si ca ar fii bn sa nu uitam de unde am plecat ca "drumul spre succes "e mai greu la coborare.
 

Stupefy v.2

Stie Tot
De unde am plecat? Daca am jucat 2 lumi in demos asta nu inseamna ca este alianta mea.. la fel a jucat si x, y, z in demos si nu inseamna ca de acolo a plecat.
Ma joc cu grupul meu restrans.. din ala provin ;) nu am o alianta favorita, joc in bataia vantului.. lumi si lumi
Nu conteaza unde joc, cand joc.. cu cine joc, doar ma asigur ca inving
Asa a fost si pe Delos.. n am jucat initial in demos, dar de cand am intrat in demos impreuna cu grupuletul din care fac parte s-a vazut diferenta.. daca incerci sa negi asta.. te minti singur.
Si inca ceva, prieteniile nu se strica pentru o decizie, sa-i spui tu :rolleyes:
 

DeletedUser15009

Guest
Big like Stupefy. Unde joaca Stupeffy cu grupul lui lumea e castigata de alianta respectiva.
 

DeletedUser10827

Guest
cred ca devin si eu activ pe forum...ca e rost de luat la harta cu hamsteri :cool:
 
Sus