Serverul fantomelor

DeletedUser6507

Guest
Un ultim lucru de adaugat :) claudiu e un om de nota 1000 si mereu l-am admirat de pe vremea cand am jucat in aog,ca are un stil al lui de a mentine pacea in alianta si a tine o armonie cat mai ridicata si de ati oferi siguranta cand vorbeste cu tine,dar sa nu crezi ca nu injura leprele sau nu scapa de ele :)
=))),nota unui jucator/om se acorda in functie de beneficii.Poate pt tine e 1000 pt altul poate e 10,e in functie de deciziile pe care le-a luat pt un jucator.Tu ce nota i-ai acorda daca maine te-ar da afara si ar primi-o pe Cornelia inapoi,imediat ai incepe sa injur si sa faci scandal si astfel i-ar scada nota.Gandeste inainte sa scrii cv pe aici:)).Macar wild-ul futea aliantele adverse nu proprii jucatori,iar aici sonsul isi fute proprii jucatori dupa ce lumea e castigata.Deci care e alianta e mai penala?Si eu aveam o parere buna pe zakros sparta/farsala.Dar uite ca mi-am schimbat parerea:),dupa ce i-am cunoscut mai bine pe majoritatea.Faza mai e ca crede ca castiga de partea lor majoritatea jucatorilor din method pe viitor,de asta isi fut in halul asta jucatori.Dar hm ..vedem in timp daca va fi asa;).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Ahhh doamne ce face invidia asta din om :) lasa gucica vei putea lua coronita pe helorus=)))))
Panaaa atunciiii
Muieeeeeeeeeeee haterilor=)))))))))
P.s daca erai un important de player stateam sa-ti aduc ss-uri sa te fac de cacao dar cum nu esti nu ai aceasta onoare:) nu uita ai cerut ceva ce era imposibil si cand te-ai vazut cu musca pe caciula ai cerut inapoi inv dar ai primit al 3 lea deget :) baga mare acolo pe thebes ca abia astept dominatia :)
 

DeletedUser15009

Guest
Ahhh doamne ce face invidia asta din om :) lasa gucica vei putea lua coronita pe helorus=)))))
O am deja. Si nu de la Poli sau altcineva. Intra pe herlous si cauta gucci.sfallone
Acum cine este invidios ?
Eu sau dumitale? Si am castigat pe merit acolo nu era un rage din cauza catuia sa ies.

Uite ca am intrat pe herlous.. Intra si vrzi daca am coronita
 

DeletedUser15009

Guest
Ahhh doamne ce face invidia asta din om :) lasa gucica vei putea lua coronita pe helorus=)))))
Panaaa atunciiii
Muieeeeeeeeeeee haterilor=)))))))))
P.s daca erai un important de player stateam sa-ti aduc ss-uri sa te fac de cacao dar cum nu esti nu ai aceasta onoare:) nu uita ai cerut ceva ce era imposibil si cand te-ai vazut cu musca pe caciula ai cerut inapoi inv dar ai primit al 3 lea deget :) baga mare acolo pe thebes ca abia astept dominatia :)
Nu am cerut si nu voi cere invitatie.

Ma rog.. Daca vrei Vin cu dovezi si pt asta sa vezi ca am cerut invitatie pt test. Ca a spus clar poli ca ma zboara pe mn si persoana ce m a invitat. Si doar am cerut,mi s a dat si nu am intrat.
Ti o place tie cancanul dar nu ai noima

Acsta va fi ultimul meu raspuns catre tine.
Dute si cere i la poli dovada cand iam spud ca fu un test :) ca a facut un pariu cu mine ca nu voi fi invitat. Si a pierdut pariul.
Cat despre alte lumi ca ma faci,ca ma dregi
. doar lauda te. Doar la editat mesaje esti bun.. Pun pozele
Bafta. Vorbeste singur de amu"
 

Atașamente

  • Screenshot_20200124-040930.png
    Screenshot_20200124-040930.png
    195,5 KB · Vizualizări: 30
  • Screenshot_20200124-040947.png
    Screenshot_20200124-040947.png
    126 KB · Vizualizări: 30
  • Screenshot_20200124-041105.png
    Screenshot_20200124-041105.png
    118,1 KB · Vizualizări: 29

Anubis.K

Stie Tot
NU . gresesti
Eu am iesit si am spus clar , cat timp este rage nu mai am ce cauta in SOA . si am vazut si adevarata fata a liderilor soa. . PUEAM SA STAU SI SA TAC CUM AM SPUS DAR NU JOC PT CORONITA CI JUCAM DE PLACERE SI CA MI-AU LASAT O IMPRESIE BUNA LIDERII SOA ... DAR SE PARE CA DOAR M-AM INSELAT... DOAR SE PURTAU FRUMOS CU MINE CAT ERA DEMOS SA AIBA BENEFICIARI CARE SA LE DUCA FRONTUL . SI EU ERAM UNUL DINTRE EI..

Rage s-a laudat ca el + liderii soa face lista de minuni si ca vor fi 15 alesi de rage printre care si el si 25 de soa
Ei bine, am cerut un simplu lucru la poli , sa imi promita ca rage nu va fi in tura 1 astfel nu castiga nici 4/7 si nici 7/7 din prima... si ca nu se ocupa de lista
asa aveam cu ce sa ii dau in bot la rage ca este o lepra si minte daar de fapt rage nu este lepra , a stiut doar cum sa traduca si sa faca capre din lideri SONS incat sa se ocupe si el si sa fie lider.
Dupa care am cerut eliminarea s-a pt vorba "Si muia aia de gucci face talente acum ca ii baga gold max"
asta mi-a pus capac si am iesit fiindca Thebestanimal si Poli il sustine si nu il da afara cm a fost dat paturile.
P.S.: Eu am cont si in method si am observat ca este rage lider.. si poli si thebestanimal ma minteau pe fata nu ca nu este lider , cand le-am aratat dovada... a pai sti, e facut de mult

va prezint aici dovada ca rage nu era lider cand se facu fuziunea si dovada ca e pus lider de recent.. asta va arata cat de lepre si curve sunt poli si thebest
si bine inteles va prezint dovada precum Thebest sustinea sus si tare ca rage nu i lider

1. http://myprintscreen.com/s/1dnaf/1fd300d95d - Convorbire cu Thebest cand afirma ca rage nu i lider

2. http://myprintscreen.com/s/1dnag/1179f75c3c - rage lider

3. http://myprintscreen.com/s/1dnah/72fa14ac01 - rage cand nu era lider

EU CAND AFIRM CEVA AM TOATE DOVEZILE :)


pe cale indirecta ai vrut sa se rupa rage de noi ca sa mai fie actiune pe lume :))))))))
Mancati-va dracu pe thebes xD
 

DeletedUser16184

Guest
pe cale indirecta ai vrut sa se rupa rage de noi ca sa mai fie actiune pe lume :))))))))
Mancati-va dracu pe thebes xD
Bine spus au vrut :))))))) asa se intampla cand vrei sa sapi groapa altuia :)))) o sapi pe a ta:)))))) prosti ma anubis prostiiiiiiii :))))))) dupa zic baietii ca tot alde jussepe sau nu stiu cine si-au batut pula de ei pe lumea asta:)))))
 

DeletedUser6507

Guest
Bine spus au vrut :))))))) asa se intampla cand vrei sa sapi groapa altuia :)))) o sapi pe a ta:)))))) prosti ma anubis prostiiiiiiii :))))))) dupa zic baietii ca tot alde jussepe sau nu stiu cine si-au batut pula de ei pe lumea asta:)))))
Poate te gandesti dc nu ti-am dat raspuns sa intru in method "si te-am tinut in asteptare".Ca esti prost de gura si nu stii ce vorbesti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
Oricum zburai din method a doua zi :)))) voiam sa vad ce intenti ai :)))))
 

juseppe2

Membru
ba cornele tu ce draci mai vrei ma? pe 21.01 ziceai ca daca nu e dat rage afara pana la ora 8 tu te faci fantoma - nu te-ai facut. Apoi ai zis ca mai ramai sa ajuti fostii colegi si sa le faci puncte si sa cedezi orasele. Acum vad ca esti in anonymous si tot incerci in fel si chip sa convingi lumea sa iasa de prin aliante, sa scada punctele oraselor.

tu nu o sa mai joci vreodata in SOA pentru ca esti prea prost. Si eu iti garantez ca orice lider din orice alianta ar fi luat aceeasi decizie in privinta ta pentru faptele facute de tine aici.
 

DeletedUser15009

Guest
ba cornele tu ce draci mai vrei ma? pe 21.01 ziceai ca daca nu e dat rage afara pana la ora 8 tu te faci fantoma - nu te-ai facut. Apoi ai zis ca mai ramai sa ajuti fostii colegi si sa le faci puncte si sa cedezi orasele. Acum vad ca esti in anonymous si tot incerci in fel si chip sa convingi lumea sa iasa de prin aliante, sa scada punctele oraselor.

tu nu o sa mai joci vreodata in SOA pentru ca esti prea prost. Si eu iti garantez ca orice lider din orice alianta ar fi luat aceeasi decizie in privinta ta pentru faptele facute de tine aici.
Crezi ca voi mai vera sa joc in soa ? nu voi mai vrea, stai linistit. Lumea Paros este castigata de SONS dar vedem pe urmatoarele fara mine, fara paturile si fara multi altii nu se va mai castiga ! si atunci vei veni la mine foarte frumos si imi vei cere scuze ca ai fost capra lui rage, pana atunci NU ca acum ai 5 aliante sons de unde sa alegi membri .

Aici ai avut de unde alege ca nu a existat wild ca altfel method jucau in wild {majoritatea}

A da si datorita lui ompg ca s-a straduit sa faca fuziunea cu Method ca altfel acum nu ar fi fost rage.....

cat despre orase te-am intrebat daca vrei si aizis ca nu momentan .
 

DeletedUser15009

Guest
si despre convins lumea, stai linistit ca nici macar unui jucator adus de mine nu am dat mesaj sa iasa din SOA si nu voi da. de ce? pt ca nu ii implic in scandalul meu ca nu il vreau pe rage .

Piticu92 nu este adus de mine ci de paturile. Stii bine cand a facut paturile acel grup si te-a convins pe tine si maximus sa il primiti pe piticu92 :)

uite si un mic vide sa vezi la cine am dat global sa conving sa iasa de prin aliante , sa scada punctele oraselor....




39f52ad94d
 

DeletedUser16184

Guest
Method nu joaca pentru wild :) methodisti nu sunt jucatori wild:) ca au activat jucatori de acolo in wild nu inseamna ca daca o sa existe pe o alta lume method vs wild o sa se duca sa joace cu wild :) si in method sunt fosti jucatori care nu au mai activat in wild de pe zakros :) iar de pe zakros wild a mai activat pe alte 2 lumi unde acesti jucatori nu au fost :) doar andrey a fost putin pe lindos ca sageata si bubudar fiecare jucator e liber sa joace unde vrea :) nimeni nu are "contract" cu wild cum si in sons sunt fosti jucatori pirates demos wild etc etc
Daca le place atmosfera dintr-o alianta vor ramane in aceea alianta pana se impute treaba si tot asa :)
Accepta adevarul ca esti prost facut gramada si acum plangi dupa o coronita :)))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16184

Guest
@Ragnarar ce-ai facut papuso?Ai incercat sa ma demolezi,ai dat fake-uri si dupa ai stat spectator la o nava facuta doar de mine care am jumate din orasele tale?1v1?urat urat...si ai luat nava si de la un inferior cum il crezi tu...parca erai zeul grepolisului...ca te descurci de unul singur...
Pisatuleeeeeeeeeeeeeeee tu fara Method si Sons nu ajungeai pana la finalul lumei paros,sper sa te decizi pana la urma unde joci ca sa stiu unde ma concentrez mai mult ori pe paros ori pe thebes :) bine pe ambele lumi pierzi orase zeule:))))))))
Sa te iei de mana cu gucica pe thebes si sa va pregatiti pizdele ca vine jihadul peste voi pisatilor :))))))))) si exclusi si fututi in cur hahahahahahahahahahahahaha mai rai ca rezz ati ajuns hahahahahahahahahahaha gucica gucica acum o luna radeai de rezz,ai ajuns la un nivel cu mai rau ca el hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
NUMARUL 1 PE FAKE SI PE BOT-URI SALPA FETITELOR
ZEU LUAT IN PULA SI DE DEMOS SI DE RAGEEEEEE HAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA
 

Atașamente

  • Screenshot_646.png
    Screenshot_646.png
    151,3 KB · Vizualizări: 32
  • Screenshot_643.png
    Screenshot_643.png
    70,6 KB · Vizualizări: 33
  • Screenshot_632.png
    Screenshot_632.png
    507,1 KB · Vizualizări: 28
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6507

Guest
Oricum zburai din method a doua zi :)))) voiam sa vad ce intenti ai :)))))
=)),mama:)),atunci dc mai injurat prima data cand am intrat doar sa vad cat de usor se intra in method?De ce?De ce ai vrut sa intru in method pt a doua oara si ai zis ca is curve aia din sons,de ce?=))Ba nu o da la intors;)),ca mai bine de jumatate de srv am jucat fara ally,si in sons cand eram nu ma simteam bn,ca nu ma ajuta cn stie cn,erau grupuletele facute.
 

DeletedUser16184

Guest
Papusoiule, cred ca sunt cel mai castigat din ce a iesit pe paros :)))))

Nu trebuie sa suport umilinta de a stii ca mi-a trebuit ajutorul tau ca sa castig ceva si sa mai stie si ceilalti de pe serverul romanesc asta :)))))

Am facut un post pe forumul ascuns, mi s-a raspuns la el, am spus ca ma fac fantoma la ora D , asa am facut.
Asa ca poti sa mananci cat vrei kkt, eu am printurile care dovedesc asta.

Doar trei caprite vor exista pe Paros si nu le poate lua nimeni statutul asta multa vreme.
Jussepe caprita, Xynar cu botul mare si Cornelut dormeaza

Si violat doar unul :))) marele bombardier Rage ( aproape 40 de orase pierdute in 2 luni si ceva...)


Bafta :)))
40 de orase?Niciodata :) ai vrea tu
 

DeletedUser16184

Guest
Si cucerite am dublu la pierdute asa ca suge-o=)))) fantomita=)))
 

juseppe2

Membru
ca te-ai facut fantoma a fost cred cea mai inteligenta actiune din viata ta penibila.
e bine ca recunosti ca esti prost ... mai nasol e pentru noi ca trebuie sa te suportam.

si handicapatule nu ne-a dat capone oameni din demos ca nu sunt oamenii moneda de schimb. Toti cei care au venit din demos au cedat toate orasele din 44 la demos. Nu e ca si cum poti tine in alianta un jucator care nu vrea sa joace in alianta respectiva. Da tu esti prea batut in cap sa intelegi cum functioneaza o alianta.
 
Sus