Scafandra mea, bombarda mea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

TitiChirpic

Membru
Comparatia ta nu avea rostu .
Ai sa ramai uimit nu e mare diferenta de playeri daca iei aliantele separat.. nu cum le-ai luat tu doar ca sa dea bine spre cine trebuie .
Sunt fan-ul cui vreau nu e nimic ilegal .

Noapte buna .
 

DeletedUser17370

Guest
Comparatia ta nu avea rostu .
Ai sa ramai uimit nu e mare diferenta de playeri daca iei aliantele separat.. nu cum le-ai luat tu doar ca sa dea bine spre cine trebuie .
Sunt fan-ul cui vreau nu e nimic ilegal .

Noapte buna .
Iti multumesc ca îmi ești fan devotat,loial,credincios
 

RAGNARAR.

Stie Tot
un fleac v am ciuruit tot defful din 2 fulluri slabanilor

smiley-emoticons-zombie02.gif
 

RAGNARAR.

Stie Tot
60k deff din 2 fuluri ale mele plus restul deffului rupt de colegi la inceputul asediului , tot defful din coalitia vostra de petardieri s a dus , ne dam stergere ? Ca asa ati spus :D

9CAAB263-A629-4BF9-A69F-EE088C873307.jpeg
156AE064-9FC5-4763-B1FF-FEBF443DDB35.jpeg
60DC48B5-A2AF-4D9D-AB37-E9532C1A233E.jpeg
 

DeletedUser15262

Guest
Domnule critic grepolitan sau cum plm sa-ti spun .Noi calitativ si numeric avem cu 50% jucatori mai putini decat friends,si totusi supriza le facem fata,atat timp cat david incearca sa recruteze de la noi permanent :)) inseamna ca nu ii ies mendrele.David se lauda ca rupe farma tot ,in schimb el caute sa recrute .Trimite mesaje la noi..promisiuni cu gold etc ..limbi in fund .Friends au o gramada de jucatori decenti ce cauta sa castige lumea si ,sunt mai multi de 25.O sa vina momentul cand acei playeri isi vor da seama ca nu e bine,si uite asa o sa mai avem o alianta.Eu am rabdare si sunt sigur ca se va intampla.;)playeri din friends sunt buni dar lideri sunt de rahat!Tocmai ti-am spus cum sansele noastre de castig se vor mari.

PS.David treci la meditat.,,apropo vezi ca ti-am spart niste grifoni.Scuze

Vedeți că lumea este câștigată de doar 25 persoane .Nu o pleava de aliante

Uitați statistica friends plus grecii (aliati) vs dușmani.

Unde încap 292? Aaa stai.. pe usa din dos.
Va da veol lord
835a22f73f
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Vreau sa mi fac ernii si la cat v am farmat nu scapam de ei am zis sa ti fac pomana la cata cultura minuscula ai :)

Nu stiu cum sa ti zic dar acum pe olimp toata lumea ia dinstinctia deci schemele tale nu si au sensul , degeaba incerci sa imbarligi lumea petarda ;)
 

DeletedUser17370

Guest
Domnule critic grepolitan sau cum plm sa-ti spun .Noi calitativ si numeric avem cu 50% jucatori mai putini decat friends,si totusi supriza le facem fata,atat timp cat david incearca sa recruteze de la noi permanent :)) inseamna ca nu ii ies mendrele.David se lauda ca rupe farma tot ,in schimb el caute sa recrute .Trimite mesaje la noi..promisiuni cu gold etc ..limbi in fund .Friends au o gramada de jucatori decenti ce cauta sa castige lumea si ,sunt mai multi de 25.O sa vina momentul cand acei playeri isi vor da seama ca nu e bine,si uite asa o sa mai avem o alianta.Eu am rabdare si sunt sigur ca se va intampla.;)playeri din friends sunt buni dar lideri sunt de rahat!Tocmai ti-am spus cum sansele noastre de castig se vor mari.

PS.David treci la meditat.,,apropo vezi ca ti-am spart niste grifoni.Scuze
Tu ma minti asa ca,caut pe grepolife

Ia uite ca si voi sunteti multi.. doar ca sunteti slabi in dezvoltare

65d41a1f86
 

DeletedUser17370

Guest
mai vreau sa iti spun ca ai fost eliminat pe nysa ahahahahahahha

asa apare pe grepolife
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus