Scafandra mea, bombarda mea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17370

Guest
Ma numesc cosmin am porecla ciclin de mic , nu stiu cum si mananc multe dulciuri si joc la pariuri sportive sa ami castig rezistenta. Pardon existenta
Ă da si sunt din resita
By @ciclin
 

ciclin

Stie Tot
Îți mai scriu o singura data, pune vocal aici pentru toată lumea, nu pentru mine special, înțelegi?
 

DeletedUser17370

Guest
Astep dovada,merci!
Astept si eu dovada ca sunt ce usere afirmi ca sunt si asa mai departe. Ai ? Nu ai dragul meu.

O dovada stii ce inseamna ? Mesaj redirectionat / forward , un mesaj poate fi editat cu inspect element , stiai acest acest aspect / lucru {ia-o cum vrei tu s-o iei}? Eu mesajul cu tine l-am editat ca sa vezi si tu ce inseamna a edita un mesaj .
 

DeletedUser13927

Guest
Astept si eu dovada ca sunt ce usere afirmi ca sunt si asa mai departe. Ai ? Nu ai dragul meu.

O dovada stii ce inseamna ? Mesaj redirectionat / forward , un mesaj poate fi editat cu inspect element , stiai acest acest aspect / lucru {ia-o cum vrei tu s-o iei}? Eu mesajul cu tine l-am editat ca sa vezi si tu ce inseamna a edita un mesaj .
Diferenta e ca eu am zis ca ai editat iar tu ai recunoscut :)
 

DeletedUser15262

Guest
Astept si eu dovada ca sunt ce usere afirmi ca sunt si asa mai departe. Ai ? Nu ai dragul meu.

O dovada stii ce inseamna ? Mesaj redirectionat / dsa, un mesaj poate fi editat cu inspect element , stiai acest acest aspect / lucru {ia-o cum vrei tu s-o iei}? Eu mesajul cu tine l-am editat ca sa vezi si tu ce inseamna a edita un mesaj .
marele jucator tu ai jucat vreodata grepolis :))?
 

DeletedUser15262

Guest
te ajuta tata david sa faci ce?apropo scuze ca nu am raspuns azi am fost putin ocupat,sugi de la david tatza din mijloc de pleci in bratele lui?iti amintesc butule ca tu ai inceput cu demolarile pe un coleg.Vazand ca ti-am raspuns cu aceiasi moneda ai apelat la colegi cu vraji negative.E normal sa-ti raspund la fel,ma potolesc cand ajungi la pubertate ,pana atunci mai ai de supt tzatza de la david,aia din mijloc stii tu .Apropo opreste-te cu globalele in aliantele noastre,daca ma apuc si eu,iar ma tem ca iar ramaneti fara cativa membri.Nu vreau sa-l vad pe david cum spune si aici citez de pe whapul vostru"m-am cacat pe mine cand am vazut ca prisoner a plecat din alianta".Am o vorba nu starni rahatul ca miroase ;)
19cbf2f6b0618a8a73a2a96bd770db3d.png
08b53c814205df77a17d1433c109e800.png
 

RAGNARAR.

Stie Tot
IUDA SI ISUS LIVE PE MOCHLOS :)

Ragnarar — azi la 1:39
Prietenii de langa tine au un gand ascuns la fel si cum avea iuda fata de isus
[1:39]
nu merita tradatorii sa i consideri frati
[1:39]
pentru cine am avut suflet nu uit pana mor s ar fii bucurat sa ma vad jos
[1:39]
am facut atatea scheme sa traga pe mine in loc sa ma tina aproape si la rau si la bine
[1:39]
Scafandrul rip :D
 

uratudin2009

Membru activ
1619046375200.png
1619046394700.png
si mai vine o surpriza pe vineri, ca voi nu ati fost in stare nici sa tineti un secret si v-a vandut un lider in pula mea de handicapati :)))))))
 

DeletedUser17370

Guest
Vedeți că lumea este câștigată de doar 25 persoane .Nu o pleava de aliante

Uitați statistica friends plus grecii (aliati) vs dușmani.

Unde încap 292? Aaa stai.. pe usa din dos.
Va da veol lord
835a22f73f
 

TitiChirpic

Membru
Daca friends poate sa bage 126 in 25 .. banuiesc ca se pot baga si 292 in 25 .
Oricum acolo sunt 292 in 3-4 aliante.. friends e o singura familie.. au mai multa bataie de cap .
 

DeletedUser17370

Guest
Daca friends poate sa bage 126 in 25 .. banuiesc ca se pot baga si 292 in 25 .
Oricum acolo sunt 292 in 3-4 aliante.. friends e o singura familie.. au mai multa bataie de cap .
Nu conteaza. Si united este o familie mare... unde vor baga atatia, nicaieri.
Eu facui comparatie dusmani vs dusmani.... nu familie vs familie. daca fac familie vs familie, friends sunt 105-115 cam asa iar united 115-125

apropo, esti fanul meu de m-ai postat la semnatura?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus