Scafandra mea, bombarda mea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17370

Guest
in loc sa isi ajute colegii si sa participe la cucerirea templelor , el le-o da in gura propriilor colegi - indirect le-o in gura atacand jucatori si facandu-se scafandru . halal lider mai doare rau . doare rau prostia este ? la asta te-ai gandit cand ai pus nick "doare rau" .....
 

DeletedUser17370

Guest
Eu ma mir cum de sta careva cu el :)))
pentru gold oare? mie mi-a dat 200k gold ca sa stau cu el doar ca pe mochlos n-am timp si sunt printr-o academie dar totusi am si grade .
pe o viitoare lume unde intri si tu si intram si noi te asteptam la un duel .... daca nu vrei pe mochlos... iti dau link langa mn sa ne luptam ? Ca doar spuneai ca esti mare goldist .... ca ai bagat pe zaky 300k .... tradator infect ce esti ai tradat to be si cainii ca sa intri in grepo top alianta castigatoare . nici @mans nu te are la inima.... de aia ai si renuntat pe lumea nysa cedand orasul la turbowash .....
as fi putut juca si eu in invictus daca voiam , il stiu pe mans de pe lumi mai vechi si stiu ca e invatator clasele 1 - 4 . am avut cu el doar mici contre pe gonnos cand eram in caini , mici contre ca nu intelegea ca , cainii erau o pleava de jucatori pe gonnos si la actiuni din partea japoniei orice jucator din academia cainilor era out si dupa il acuza de tradare/spionaj cand de fapt japonia faceau actiuni grupa mare pe jucatorii din academie in mare parte . de ce ? fiindca oricine stie ca in caini nu a fost transparenta si ajutor intre ally mare si academii . cu academia era forum separat unde se ajuta in limita posibilitatilor , intaietate aveau cei din primma alianta .

daar imi pun intrebarea , dc sa joc in invictus alaturi de un @ciclin care este infect datorita tradarii pe zaky ? nu mai bine joc cu david unde nu ai cale de intrat ?

pe langa faptul ca aveam intrare in invictus , te intreb inca ceva .... pe ialysos cum de am fost in ghost div ? pe gonnos cum de a primit inv in japonia de la tavi ? iti spun eu de ce infectule , pt ca eu nu tradez . cand m-am lasat pe ialysos am cedat oraele in alianta . iar pe gonnos nu puteam accepta invitatia japoniei deodata intrat in caini ....

acum da , poate ca nu mai sunt primit in aliante pt ce am facut pe hermonosa dar sincer , nu imi pasa si nici nu ma intereseaza . am renuntat ,a m cedat orase la italieni ispre ca sa capat ura cat mai multa si sa nu mai fiu primit pe viitor , asa stiu cu certitudine ca daca vreau sa revin , nu mai sunt primit . drept urmare nu mai trebuie sa aloc timp jocului ci vietii de zi cu zi ... a facultatii , a serviciului

in schimb tu ce faci ? esti gay si imi ceri vocale si joci la pariuri sportive sa ai bani si tu de gold :))))))))))))
 

ciclin

Stie Tot
Ba boule, pune vocale sa te audă lumea aici, nu mie în privat, vezi ca știu ce nick ai, joci și acu, ești unu din motivele pentru care am renunțat, refuz sa fac parte din orice alianța care te include.și sa iau în pl orice alianța care te accepta. În rest ce sa zic, pune aici pentru toată lumea un vocal, privighetoare a grepolis-ului.
 

DeletedUser17370

Guest
Ba boule, pune vocale sa te audă lumea aici, nu mie în privat, vezi ca știu ce nick ai, joci și acu, ești unu din motivele pentru care am renunțat, refuz sa fac parte din orice alianța care te include.și sa iau în pl orice alianța care te accepta. În rest ce sa zic, pune aici pentru toată lumea un vocal, privighetoare a grepolis-ului.
Daca esti gay e problema ta . Ia spune ce nick am ? de fapt stai ca pusesem un link cu poza unde apare numele orasului , l-am sters acum .
ia mai sti ce nume am daca nu l-ai accesat???
 

DeletedUser17370

Guest
Fraierule nu cred ca ai accesat
Pana nu pui public un vocal aici sa te audă lumea, nu mai răspund la nimic.

alta data pun link-urile cu grabify ca sa vad cand il accesezi . nu era contul meu ci al unui tovaras . El imi daduse ss de pe lumea Nysa .

af8831b64c
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus