Scafandra mea, bombarda mea

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17370

Guest
@mr.sunshine forum lsotty, ia zi, oncur pe nysa? tristule care esti.
Nu joc pe Nysa ci pe Katane / Mochlos , la relanatiu asa dar daca ma provocati , joc. Momentan nu vad nici pe ciclin dar nici pe Alithana pe langa mine....

313260ac60
 

DeletedUser13927

Guest
copil avortat la nastere,vezi ca eu nu te-am injurat de doamna ma-ta! eu am zis cine esti pe nysa si ca esti atacat. Daca nu era adevarat ce-am zis eu,de ce te ataci asa grav? pt ca stii ca am dreptate :)
 

DeletedUser13927

Guest
P.S. Spune-i lu ragnar ca pe mochlos inca ma pis pe el si pe greci :)
 

DeletedUser17370

Guest
copil avortat la nastere,vezi ca eu nu te-am injurat de doamna ma-ta! eu am zis cine esti pe nysa si ca esti atacat. Daca nu era adevarat ce-am zis eu,de ce te ataci asa grav? pt ca stii ca am dreptate :)
Da ?
hai sa vedem la ce ora m-am atacat eu si la ce ora mi-ai scris tu.... nu cumva eu ti-am scris acum 13 minute si tu acum o ora ?

fd4b5522fa
 

DeletedUser13927

Guest
Misto edit la poza, mai incearca :))) Eu nu fac greseli gramaticale. sorry boy, try again. si unde ti-am scris? Ca eu nu mai joc pe nicio lume. Hahaha
 

DeletedUser17370

Guest
Misto edit la poza, mai incearca :))) Eu nu fac greseli gramaticale. sorry boy, try again. si unde ti-am scris? Ca eu nu mai joc pe nicio lume. Hahaha
Edit la poza ? Esti intreg la cap ? a stai,,,, eu nu sunt intreg la cap....poza e de pe nysa... da sigur :)) vezi cum esti un retardat de copil ? te minti singur in vorbe ca joc pe nysa si poza e de pe mochlos


fe8feee1e4
 

DeletedUser13927

Guest
eu pe nysa? Ba tu te auzi??? Mi-au ramas doar orasele pe Mochlos. Si daca ai sange in tine,arata mesajele cu mine unde am injurat si pe urma arat si eu
 

ciclin

Stie Tot
Pune vocal ma lasă vrajeala, deocamdată nu mai joc niciunde, când ma apuc te anunț din timp ca să ști
 

DeletedUser13927

Guest
copil fara creier ce esti tu, caca-m-as pe rasa ta de paduche infect. Tu cu toata satra ta de tigani nu stiti decat sa pupati in cur si sa jucati cu multi account si alte rahaturi. La un joc cinstit sunteti ZERO ABSOLUT!

Edit la poza ? Esti intreg la cap ? a stai,,,, eu nu sunt intreg la cap....poza e de pe nysa... da sigur :)) vezi cum esti un retardat de copil ? te minti singur in vorbe ca joc pe nysa si poza e de pe mochlos


fe8feee1e4
 

DeletedUser13927

Guest
e clar, n-ai nimic :) autistule. vezi-ti de jocul tau acolo,

P.S. Daca as fi spus asa ceva,trebuia sa am ban, tantalaule. La nimic nu te duce mintea aia creata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus