Sa umplem de spam!

In dragoste si razboi orice e posibil, pacte daca au fost s-au tinut pana la sfarsitul lumii,nu am rupt niciodata pact cu nimeni,din cate imi aduc aminte pe psi am fost inconjurati de dusmani,am castigat lumea fara pacte,pe athena ban s-au laut pe nedrept? pe delphi am intrat sa ajutam piratii la o luna dupa voi iar pe gytium eram la minuni pe delphi si nu ne ardea de joaca pe mai multe lumi
cu respect justitiarul
 

DeletedUser

Guest
Pe psi ai avut 2 pacte, pe tau ati rupt cu deathrow, lumea athena nu ai castigato ca nu ai facut 7 din 7 la fel ca pe tau, iar pe delphi ati facut pact cu toata harta contra noastra si tu vi cu scuza aia de pe gythium ca nu mai stiati cum sa o incasati. Te vad aici justiariare cum mai dormi noaptea, inca 2 ore si incepe alarma.
 
Pe psi ai avut 2 pacte, pe tau ati rupt cu deathrow, lumea athena nu ai castigato ca nu ai facut 7 din 7 la fel ca pe tau, iar pe delphi ati facut pact cu toata harta contra noastra si tu vi cu scuza aia de pe gythium ca nu mai stiati cum sa o incasati. Te vad aici justiariare cum mai dormi noaptea, inca 2 ore si incepe alarma.
pe tau am facut 7 minuni din 7
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
cat despre faptul ca imi dai fake-uri nu ma deranjeaza multi doar atat pot face
 

DeletedUser14880

Guest
Haideti sa lasam ura de pe joc la o parte.. si sa ajutam acest caz social.. pe numele lui 7bal.. punem mana de la mana pentru o viata cu nave incasate mai putine..
 

DeletedUser14880

Guest
Intrebarea este cine esti tu neauzitule? :)) ca-ti dau cu mapa-n cap si tie
 

DeletedUser

Guest
Nu-l baga in seama, se pare ca a ajuns cu boala in ultima faza.
Mai are un neuron si ala fluiera a paguba.
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser15009

Guest
Ma frustratule asa de neauzit sunt incat scrii despre mine :))
tu sa imi dai cu mapa in cap :)))) hahaha poate doar cu poseta :))

Sev cu tine nu ma nu ma mai complic incerc sa te ignor . insa tu scrie in continuare despre cat de mare e crocodilul lui 7bal si de sifilisuri si de alte boli venerice ce ti au dat bajetii din gara de nord . cred ca ne confundam. dar intelege ca chiar nu vreau sa te ard .

Ba frustratule, ai grija cum vorbesti cu SevSceptic ca imi pun camarazii pe tine. Ai inteles ?
Cum il ignori ? Nu vei rezista ignorandu-l intrucat e mai important decat tine si de .. asa e romanul de 7bal..
Cat despre ars, nu ai cum sa il arzi atata timp cat ii suntem alaturi!!!!!!
sper ca am fost destul de inteles!
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser15908

Guest
V-as ruga sa va abtineti din a insulta Tarani... eu sunt de la tara si sunt mandru de asta.
 

DeletedUser6873

Guest
I'ati mai prostit si pe cei din Spartani sa va dea pact , si Ank si Manu nu pot sa imi dau seama cat de noobi sunt de au pus botul la vrajeala voastra

Daca puneau botul la vrajeala ta , cum au pus toti agaricii care au plecat nu mai erau noobi , nu?
 

DeletedUser15009

Guest
Wild Fangs , dar ce va statea in gat spartanii de i.ati vrut carne de tun ?
Puteati ft frumos sa intemeiati langa friends dar stati ca voi nu sunteti obisnuiti sa intemeiati fiindca va cuceream .
 

DeletedUser15344

Guest
Ba frustratule, ai grija cum vorbesti cu SevSceptic ca imi pun camarazii pe tine. Ai inteles ?
Cum il ignori ? Nu vei rezista ignorandu-l intrucat e mai important decat tine si de .. asa e romanul de 7bal..
Cat despre ars, nu ai cum sa il arzi atata timp cat ii suntem alaturi!!!!!!
sper ca am fost destul de inteles!
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
8af5ddde6f424af5aa934cc063c1dad0.png


tu ai vorbit ???? care camarazii ???? chiar va astept pana acum nu mi ati demonstrat nici unul nimic ...
 

DeletedUser15344

Guest
Wild Fangs , dar ce va statea in gat spartanii de i.ati vrut carne de tun ?
Puteati ft frumos sa intemeiati langa friends dar stati ca voi nu sunteti obisnuiti sa intemeiati fiindca va cuceream .


poate tie ti a stat ceva in gat ca noua nu ne a stat nimic, e joc . Chiar am vrut sa mergem inpreuna ,dar conditiile ce le am pus noi nu le au acceptat ei si conditile ce le au pus noi nu le a, acceptat noi mergem inainte atat noi cat si ei :) care sunt mai buni sa castige.
 

DeletedUser15009

Guest
Draga 7bal,
Uta-te pe ce data e mesajul, e pe data de 23 cand eram pe M45, vroiam la voi doar pentru a scapa din M45, dar sa vin la voi pentru a ramane, NEVER !!!!!!!!!!!!
Eu barem am fost spion pe Psi in A.O.N maxim 2 zile ca dupa am renuntat. dar voi wild fangs ?????? cat ????
inca mai aveti spioni si acum pe la noi prin aliante!!!!!!!!!!!!!

Ba da 7bal, ti-a stat in gat spartanii altfel puneai osul la treaba si intemeiati unde vroiati sa ajungeti fara a cere orase de la spartani ... parerea mea.
Pe deasupra folositi si tot felul de boot-uri de atacat/sprijinit la secunda cum ati facut si ep GYTHIUM !! SA VA FIE RUSINE!!!!!!

WILD FANGS DUSMANI PANA LA MOARTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Sus