Razboaiele Lumii Xi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10817

Guest
buna seara. nu obisnuiesc sa intervin dar mergeti prea departe voi cei din wog. nu mai insistati pe faptul ca sunteti doar cativa si noi suntem toti aici. nu e adevarat si stiti prea bine. chiar de la inceputuri de cand sunteti in m56 aveati pact cu cei din phoenix, iar pe parcurs multi din ei au trecut in wog. harta e rosie si plina de stelute deale voastre inca de ceva vreme si tot o mai ardeti cu bla bla-uri ca sunteti doar cativa aici si alte cele. sunteti mai mult de o gramada dar e problema voastra cum va organizati...sau nu. la numar nu ne sunteti net inferiori asa ca incercati cu alte pretexte pentru lipsa voastra de actiuni sau actiuni ratate in zona noastra.
 

DeletedUser

Guest
buna seara. nu obisnuiesc sa intervin dar mergeti prea departe voi cei din wog. nu mai insistati pe faptul ca sunteti doar cativa si noi suntem toti aici. nu e adevarat si stiti prea bine. chiar de la inceputuri de cand sunteti in m56 aveati pact cu cei din phoenix, iar pe parcurs multi din ei au trecut in wog. harta e rosie si plina de stelute deale voastre inca de ceva vreme si tot o mai ardeti cu bla bla-uri ca sunteti doar cativa aici si alte cele. sunteti mai mult de o gramada dar e problema voastra cum va organizati...sau nu. la numar nu ne sunteti net inferiori asa ca incercati cu alte pretexte pentru lipsa voastra de actiuni sau actiuni ratate in zona noastra.
tu cine mai esti ma?
 

DeletedUser1011

Guest
Nu cred ca ai vrea sa afli vreodata cine e cichinus, asa ca stai in barca ta.
 

DeletedUser

Guest
Dupa descriere se pare ca e cineva periculoasa si dura.
Citez descrierea lui cichinus:
''Întotdeauna mi-am dorit să devin cineva, acum când mă gândesc, trebuia să fiu un pic mai specifică. ''
 

DeletedUser

Guest
De ce s-a temut, de aia nu a scapat... a devenit "another brick in the wall"


:))
 

DeletedUser

Guest
tu cine mai esti ma?

Sa iti spun ceva..:) de la barbat la barbat..:) nu ai luptat contra cichinus,nu ai fost coleg cu ea..si 2 la mana niciodata nu adresezi unei doamne/domnisoare expresia "ma"sau "ba"..;) dasta nu se adreseaza expresia "ma"
 

DeletedUser

Guest
Sa iti spun ceva..:) de la barbat la barbat..:) nu ai luptat contra cichinus,nu ai fost coleg cu ea..si 2 la mana niciodata nu adresezi unei doamne/domnisoare expresia "ma"sau "ba"..;) dasta nu se adreseaza expresia "ma"

dar tu cine mai esti domnule?
 

DeletedUser

Guest
nu stii tu ce se face in dormitor. de cand m-am mutat langa tine ai si tu parte de ceva actiune...din pacate doar pe grepo. am vazut ca iti place violenta, dar deja nu te mai saturi....vrei si in dormitor, hm?
apropo, calendarul acela poate fi publicat. nu il mai ascunde in dormitor ca nu ti-l fura nimeni. nu fi fricos, mami, ca nu e viata asa de dura . hai, curaj !

:D ... Chiar asa domnu' ... mai mult curaj din partea ta ... :D

- - - Updated - - -

mersi de incurajare esti o scumpa!;)
P.S nu te supra aprecia!

Cred ca tu o faci deja !!! ... luptatorule :)))))))))))))))))))))))))

- - - Updated - - -

tu cine mai esti ma?
....ca tu ai fi un rege :) fara regat !!! , si putin respect domnule incoronat ...
 

DeletedUser

Guest
Noi n-am luat asa NICI UN ORAS IN MARILE VOASTRE... repet NICI UN ORAS!!! dar avem vreo 20-30 care stau bine si apartin de playeri buni. Nu mai vorbim de orasele din M55 - crescute de la ZERO!!!

Tesalarissa, cum comentezi schimbul de mesaje de azi dintre tine si colegul meu, cosma28a, in care il rugai sa lase balena ta sa-i intre in port?
 

DeletedUser

Guest
Tesalarissa, cum comentezi schimbul de mesaje de azi dintre tine si colegul meu, cosma28a, in care il rugai sa lase balena ta sa-i intre in port?

O incercare de a salva o operatiune in care am implicat niste colegi!!!
Daca mergea era bine, daca n-a mers e iarasi bine!!!

http://ro.grepostats.com/world/ro14/alliance/147/colonizations?page=0

Da pagina asta cum o comentezi??? La 2 orase luate de dusmani, luati si voi unu de la dusmani!!!

Oare din ce cauza??? Va zic eu, TRADAREA!!! Care va costa aceasta alianta. Mai bucura-ti-va de MINUNI cat mai aveti timp.
 

DeletedUser

Guest
Ok.. facem in felul urmator...

Eu ma pun sa-mi fac o cafeluta... sa ma mai uit peste cateva lucruri si apoi revin si va sterg ultimile pagini de discutii (si sper sa nu fiu nevoit sa mai usurez forumul de vreun utilizator -- in ciuda credintei populare, nu face nimanui placere acest lucru)... Daca mai aveti ceva de zis/citit/raportat, mai aveti vreo 15 minute....

Totusi, rugamintea mea ar fi ca dupa postul acesta sa nu mai existe discutii insultatoare si sa incercati sa ajungeti la o discutie de impacare, cel putin aparenta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Gata... V-am mai lasat sa va faceti cu ou si cu otet mai mult de 15 minute (s-au facut mai bine de 12 ore defapt) si am sters o buna majoritatea a paginilor, urmand ca-n urmatoarele zile sa sterg si tema aceasta. Imi pare rau, dar sunt prea putine discutii despre ce se intampla pe harta aici si mult prea multe in care incercati intr-un fel sau altul sa implicati echipa de suport si moderare sau sa va scuzati comportamentul si actiunile (fie din joc, fie de pe forum) prin insultarea interlocutorului.
Mai rau, sunt extrem de multe jigniri si atacuri la persoana destul de dure. Pana la urma urmei fiecare dintre voi are dreptul de a "comenta" o situatie si inteleg nevoia de a ironiza intr-un mod glumet anumite afirmatii, insa jignirile chiar nu-si au sens. Ca sa o luam si invers, multi sunteti ofensati cand vi se acorda raspuns. Trebuie sa intelegeti ca aveti intreaga responsabilitate pentru ceea ce scrieti, iar in momentul in care intrati in polemica si va exprimati anumite pareri intr-un anumit "caracter", nu va puteti astepta sa primiti raspunsul intr-o alta stare de spirit.
Stim ca, conform pareriilor voastre, noi ca echipa de moderare, suntem buni cand va lasam pe voi sa vorbiti si rai cand ii lasam pe ceilalti (sau depinde de situatie, invers, rai cand nu va lasam sa vorbiti si buni cand nu-i lasam pe ceilalti). Insa treaba noastra e sa impunem o granita obiectiva pentru toata lumea (care marea majoritate a timpului e permisiva -- pana nu se intrece masura) si nu e sa va aparam de acuze din cadrul jocului, nu sa va aparam de ironii sau de discutii in care, in marea majoritate a timpului, v-ati bagat singuri. Va rugam nu mai incercati sa aveti aceasta pretentie de la noi fiindca e normal ca apoi sa ramaneti dezamagiti.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus