Razboaiele Lumii Xi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
hai ca v-am lasat,suficient pe seara asta,intodeauana a fost si e placut sa matur pe jos singur cu voi toti la pachet pe forumul asta... enervati-va si puteti trimite navele :))


eu chiar m-am distrat cu voi... :))

Citeste cu atentie Bugsy ce-ai scris aici..... Stii cum zici aici.... Ne explici ca, ce frumosi sunt norii pe cer - dar afara e senin...

N-ai nici o sustinere in ceea ce zici, esti penibil de'a dreptu si consumi curentul degeaba de la E-ON....

Totusi de ce mai scrii pe acest forum???
Demonstreaza-ne ca macar ca poti lua un oras de la un INNACTIV LD macar, ca tutzy, si poti sa dai apropo-uri macar....
 

DeletedUser

Guest
travica, demonstreaza tu ca poti sa mai colonizezi un oras :D stii tu...orasel de 750 de puncte!

- - - Updated - - -

Travicutz am o intrebare pentru tine, barosanu este inactiv?? Astept raspuns. Mersi
 

DeletedUser

Guest
Hai sa lamuresc o ENIGMA greu de inteles pt unii... si anume NUMELE contului meu de grepolis - asta ca sa nu mai vad din bun simt macar pe acest forum diminutivul "travica..etc..etc"
Tesalarissa - vine de la GRECIA ANTICA, principalul subiect al acestui frumos joc pt cei cinstiti desigur.
Tesa - vine de la Regiunea Greciei actuale si celei Antice - TESALIA
Larissa- vine de la capitala acestei regiuni, care si in ziua de azi se numeste Larrisa. In aceasta zona se gaseste pete 80% din istoria OLIMPULUI - Mtii Meteora!!! - pt cunoscatori vorbesc.

Iar pt teutz - Nu sunt lift sa ma cobor la nivelul tau!!!
 

DeletedUser

Guest
Dap. De azi inainte, M56 nu mai e Legio. Cand vorbim de "marile lor", nu mai putem pune la socoteala si marea asta.

:D cred ca m-ai uitat ... ce rau imi pare!!! , chiar asa am ajuns ? , intradevar ca am o vacanta prelungita , dar nu-i nici o problema ca voi reveni si vreau sa va reamintesc ca marea 56 a apartinut LD-ului si va apartine cu tot cu marea 55 si care vor mai urma ... :))))

- - - Updated - - -

Ouch...pana si pe marea lor au pierdut locul 1...opaaa...gasca de ********* ramane doar cu vorbe aruncate in aer...patetic.

Andreutudorelule ... nu ai pierdut orase pentru ca nu ai dus inca lupte adevarate per se... infiltreaza-te cu orase pe teritoriu inamic,prin mijlocul lor si o sa vezi cum pierzi orase... baietii de pe m54 inca va asteapta...aveti timp sa dovediti ceva pana la inceperea unei noi lumi cand probabil multi dintre noi va vom saluta cu respecte...scopul nostru a fost indeplinit cu succes... ************************* ... ;)

Mi-a ajuns cu voi deja...mari si tari ca va recuperati cateva orase de pe marea voastra,reveniti-va ma...noi v-am facut "luptatori" venind cu orase intre voi... profesionisii lui peste prajit...pana luna trecuta nici nu existati...acu nu mai puteti de aere,renuntati naibii la fasole...

:D ... cine vorbeste !!! :D

- - - Updated - - -

Oare daca va rog sa pastrati o limita a decentei in limbaj cer prea mult? :-/ Fara jigniri chiar nu se poate?

Jigniri ???!!! .... fara suparare dar cine zice ca LD-ul nu a existat pana sa vina colonizatorii si aparatorii aliantelor mai slabe... tre sa rad un pic :))) ... in zona noastra ?

- - - Updated - - -

Ia incordeaza-te tu cat poti de tare si chiar fa-o...mai fa-mi puncte de alte doua orase,promit ca nici nu o sa mai bag defensiva prea multa pe ele :))

probabil te gandesti la orasele alea doua...o vai...tu crezi ca eu stau in doua orase...de ce sa imi fie mie frica draga?!
nu imi e frica nici de tine,nici de alianta ta,nici de neamu vostru de la maimuta incoace...nu mai delirati aiurea v-am zis...
V-am atacat,va atac,v-am bagat nave,probabil o sa va mai bag,poae o sa va iau si orase...ce vreti de la mine,minuni?! cu ce argumente sustineti voi afirmatiile?! zici ca sunt fricos...dovedeste fratica...si eu as putea sa zic ca esti gay,dar nu o fac pentru ca inca nu am dovezi...
Hmmm...unde ai atacat tu ??? Aaaa ... cu vreo cateva usoare la o cucerire de-a noastra ... MARE REALIZARE DIN PARTEA TA , incepi sa fiii simpatic ... ups ca am zis-o :D

- - - Updated - - -

Bai tata...ti-am mai zis fara atacuri referitoare la persoana sau familie...ce e asa greu?!Suferi de amnezie?
Nu trebuie sa fac pe masculul nicaieri,chiar sunt ...poti verifica si tu daca vrei,dar e bine sa o faci intai la tine si sa te hotarasti...mai departe..nu te freaca grija de realizarile mele din viata reala,v-am zis ca voi faceti confuzii grave...incepeti sa traiti prea mult aici si confu ndati lumile...e grav !

A pomenit cineva , sau a fost atac la viata reala ??? hmmm...nu se vede !!! Din contra ... ai fost felicitat !!!

- - - Updated - - -

bai saca ...tu esti sub orice limita ,nu am cuvinte si nu vreau sa te insulat,ar insemna sa cobor la nivelul tau si nu pot...e bine ca te suporti pe tine insuti desi ma cam mir..hai ca v-am lasat,suficient pe seara asta,intodeauana a fost si e placut sa matur pe jos singur cu voi toti la pachet pe forumul asta... enervati-va si puteti trimite navele :))


eu chiar m-am distrat cu voi... :))
Ce ar fi daca ai putea sa te ridici la nivelul meu ? Nu-ti cer sa te cobori !!!

- - - Updated - - -

Hai sa lamuresc o ENIGMA greu de inteles pt unii... si anume NUMELE contului meu de grepolis - asta ca sa nu mai vad din bun simt macar pe acest forum diminutivul "travica..etc..etc"
Tesalarissa - vine de la GRECIA ANTICA, principalul subiect al acestui frumos joc pt cei cinstiti desigur.
Tesa - vine de la Regiunea Greciei actuale si celei Antice - TESALIA
Larissa- vine de la capitala acestei regiuni, care si in ziua de azi se numeste Larrisa. In aceasta zona se gaseste pete 80% din istoria OLIMPULUI - Mtii Meteora!!! - pt cunoscatori vorbesc.

Iar pt teutz - Nu sunt lift sa ma cobor la nivelul tau!!!
Clasa Tesa !!! Macar acum isi pot da seama ca nu santem corigenti la scoala vietii !!!
 

DeletedUser1011

Guest
bai saca ...tu esti sub orice limita ,nu am cuvinte si nu vreau sa te insulat,ar insemna sa cobor la nivelul tau si nu pot...e bine ca te suporti pe tine insuti desi ma cam mir..hai ca v-am lasat,suficient pe seara asta,intodeauana a fost si e placut sa matur pe jos singur cu voi toti la pachet pe forumul asta... enervati-va si puteti trimite navele :))
eu chiar m-am distrat cu voi... :))

ce aveti cu copilul, tocmai ce-a venit mama lui, si i-a oprit calculatorul...
 

DeletedUser

Guest
Hai sa lamuresc o ENIGMA greu de inteles pt unii... si anume NUMELE contului meu de grepolis - asta ca sa nu mai vad din bun simt macar pe acest forum diminutivul "travica..etc..etc"
Tesalarissa - vine de la GRECIA ANTICA, principalul subiect al acestui frumos joc pt cei cinstiti desigur.
Tesa - vine de la Regiunea Greciei actuale si celei Antice - TESALIA
Larissa- vine de la capitala acestei regiuni, care si in ziua de azi se numeste Larrisa. In aceasta zona se gaseste pete 80% din istoria OLIMPULUI - Mtii Meteora!!! - pt cunoscatori vorbesc.

Iar pt teutz - Nu sunt lift sa ma cobor la nivelul tau!!!

Deci esti varza si nu esti in stare sa imi dai un rapuns....BRAVO TRAVICA!
 

DeletedUser

Guest
@ovidheo - kilye74, razvanel87 sunt niste playeri slabi si innactivi - unu chiar nu mai exista cred... Dar au fost lupte frumoase cu tine

Eu zic ca asediul de la k1ya e o dovada practica a faptului ca pas cu pas, devenim din ce in ce mai capabili sa initiem si sa sustinem un asediu la granita si pe un jucator activ. :)
 

DeletedUser10583

Guest
Eu zic ca asediul de la k1ya e o dovada practica a faptului ca pas cu pas, devenim din ce in ce mai capabili sa initiem si sa sustinem un asediu la granita si pe un jucator activ. :)

hi, hi, hi....ati invatat si voi sa faceti asedii serioase. a durat cam mult. trebuia sa luati lectii de la noi de acum cateva luni. in cazul nostru se strang 12.000 de bireme de la 3-4 jucatori. mai invatati...
oricum, cu o floare nu se face primavara. acum o sa va bucurati o lunga perioada de timp si o sa va admirati in oglinda :)

oricum, mi-a placut remarca " devenim din ce in ce mai capabili sa initiem si sa sustinem un asediu la granita si pe un jucator activ." BRAVO alianta de pe locul I ! invatati !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9377

Guest
hi, hi, hi....ati invatat si voi sa faceti asedii serioase. a durat cam mult. trebuia sa luati lectii de la noi de acum cateva luni. in cazul nostru se strang 12.000 de bireme de la 3-4 jucatori. mai invatati...
oricum, cu o floare nu se face primavara. acum o sa va bucurati o lunga perioada de timp si o sa va admirati in oglinda :)

oricum, mi-a placut remarca " devenim din ce in ce mai capabili sa initiem si sa sustinem un asediu la granita si pe un jucator activ." BRAVO! invatati !
multumim de "lectii" domnilor profesori!
"Elevul isi depaseste mereu invatatorul"(ati sesizat asta deja) nu'i asa?;)
 

DeletedUser10583

Guest
cu tine e greu. degeaba ne straduim. ai orasele varza. te vizitez doar pentru resurse

9XHCWJIfMnJ7OLxr2ZBb.png

VhJmKvPPQkYchYT5Z8vv.png

3TGXdHdUzN2jOA4-9mjG.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10583

Guest
ehhhh, nu ma programa ca nu imi plac treburile organizate. vin cand vreau si iau cat vreau. stii tu, cum te jefuiesc eu in mod obisnuit. vad ca iti place "cu de-a sila"
 

DeletedUser9377

Guest
dupa ce termini cu "jefuiala infantila"
treci si prin dormitorul meu vreau sa iti arat ceva!:)mai exact Calendarul de Crăciun Grepolis!;)
 

DeletedUser10583

Guest
nu stii tu ce se face in dormitor. de cand m-am mutat langa tine ai si tu parte de ceva actiune...din pacate doar pe grepo. am vazut ca iti place violenta, dar deja nu te mai saturi....vrei si in dormitor, hm?
apropo, calendarul acela poate fi publicat. nu il mai ascunde in dormitor ca nu ti-l fura nimeni. nu fi fricos, mami, ca nu e viata asa de dura . hai, curaj !
 

DeletedUser8418

Guest
Pastrati si pentru mine ceva,cat de cat sa fac vreo 2000 de parade daca puteti,va astept mai ales pe chinez si gabit,cemi plac de ei:D
 

DeletedUser10583

Guest
:) zici?
cristy----supraaprecia
doctorash ----- exista cratima in ortografia limbii romane. ar trebui sa iti umpli timpul cu scoala, nu cu grepo. scoala are prioritate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus