Razboaiele Lumii Xi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10583

Guest
crysty, jucariile nu te fac sa plangi. ai gresit catalogarea. stiu ca iti doresti sa fii tu jucaria mea, dar nu am timp sa iti acord atat de multa atentie. lasa, multumeste-te cu vizitele ocazionale ale soldatilor mei.
apropo, cauta-ti jucarii care sunt mai jos decat tine in clasament sau creste si tu un pic ca sa ne putem juca impreuna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10583

Guest
chiny, ai facut copilul sa planga. sa iti fie rusine! raule !
 

DeletedUser8418

Guest
- vin ma si peste tine...ce ai fost fericit acum cateva zile...dar, ghinion...nu ti-am lasat jucaria pana la final, te atasasei prea mult de ea...o mai dam si altuia...

noroc mare ai avut,iti bagam nava singur ,problema a fost ca asteptam pe cineva cu sprijinul dar na putut intra si asa nu am mai continuat
 

DeletedUser1011

Guest
mare noroc...Doamne, Doamne...mai tine si cu noi, astia mici si amarati...Multumesc ca nu ai reusit tu, ca nu mai scoteam atat de multe puncte...
 

DeletedUser10583

Guest
ce sugerezi? ca esti un bun arhitect?
la atacatori esti pe locul 76, iar la luptatori esti pe 95. deci, shhhhh.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10583

Guest
exact. concluzia : nu mai comenta despre pozitia altora in clasament. chiny iti e net superior
 

DeletedUser1011

Guest
puiule, lasa copilul sa simta bine...asa ne place noua la coada clasamentului...d-aia ne baga in seama, ca suntem neinteresanți...harta e mare si vasta, si doar de noi se mai leaga...in curand se vor muta pe lumea special facuta pentru ei...le urez succes de pe acum.
 

DeletedUser

Guest
hi, hi, hi....ati invatat si voi sa faceti asedii serioase. a durat cam mult. trebuia sa luati lectii de la noi de acum cateva luni. in cazul nostru se strang 12.000 de bireme de la 3-4 jucatori. mai invatati...
oricum, cu o floare nu se face primavara. acum o sa va bucurati o lunga perioada de timp si o sa va admirati in oglinda :)

oricum, mi-a placut remarca " devenim din ce in ce mai capabili sa initiem si sa sustinem un asediu la granita si pe un jucator activ." BRAVO alianta de pe locul I ! invatati !

Iti sugerez sa-ti pastrezi ironiile ieftine pentru tine. Nu-mi amintesc sa te fi ironizat/atacat in vreuna din postarile mele. Chiar daca suntem in tabere diferite, sunt unul dintre cei care stie sa pastreze un echilibru in postari, fara atacuri la persoana si jigniri. Cativa din colegii tai au putut vedea asta deja in conversatiile purtate cu ei anterior.

Da, devenim. Am folosit un termen foarte corect. Am venit in marea voastra, era normal sa nu avem forta de atac/sustinere asedii, atata timp cat raportul de forte va era net superior si trupele noastre la 20-30 de ore distanta. Usor-usor s-a echilibrat balanta. Cred ca se vede asta pe harta.
 

DeletedUser

Guest
Iti sugerez sa-ti pastrezi ironiile ieftine pentru tine. Nu-mi amintesc sa te fi ironizat/atacat in vreuna din postarile mele. Chiar daca suntem in tabere diferite, sunt unul dintre cei care stie sa pastreze un echilibru in postari, fara atacuri la persoana si jigniri. Cativa din colegii tai au putut vedea asta deja in conversatiile purtate cu ei anterior.

Da, devenim. Am folosit un termen foarte corect. Am venit in marea voastra, era normal sa nu avem forta de atac/sustinere asedii, atata timp cat raportul de forte va era net superior si trupele noastre la 20-30 de ore distanta. Usor-usor s-a echilibrat balanta. Cred ca se vede asta pe harta.

Din pacate pt LD asa este. Dar parerea mea e ca si playerii de la coada clasamentului puteau face acest lucru, deoarece playeri gen: gogusteel, ursulety,orange, popescukosmin, doru1982, cheperskeepers, retzyu, madalyn, mamba, picoras, mitza, nightsky, tinyrock, tudorlupascu- markeloff, si multi altii au DONAT, PAZIT si uneori prin practici ilegale(detinete de parole, multiaccounting) au favorizat intrarea voastra aici, iar apoi au intrat o parte din ei la WOG.

Daca tot esti corect ovidheo, neaga cu argumente ce am scris eu aici.

Noi n-am luat asa NICI UN ORAS IN MARILE VOASTRE... repet NICI UN ORAS!!! dar avem vreo 20-30 care stau bine si apartin de playeri buni. Nu mai vorbim de orasele din M55 - crescute de la ZERO!!!
 

DeletedUser

Guest
Daca ati venit, care e motivul??

Nu pot vorbi in numele tuturor, insa eu personal am venit pentru ca in zona unde eram eu pe M55 - M54 era plictiseala in timp ce eu voiam actiune, voiam sa fiu undeva pe granita, unde sa se miste lucrurile.


Din pacate pt LD asa este. Dar parerea mea e ca si playerii de la coada clasamentului puteau face acest lucru, deoarece playeri gen: gogusteel, ursulety,orange, popescukosmin, doru1982, cheperskeepers, retzyu, madalyn, mamba, picoras, mitza, nightsky, tinyrock, tudorlupascu- markeloff, si multi altii au DONAT, PAZIT si uneori prin practici ilegale(detinete de parole, multiaccounting) au favorizat intrarea voastra aici, iar apoi au intrat o parte din ei la WOG.

La fel, o sa vorbesc doar in numele meu. Am luat cateva orase de la cativa inactivi din phoenix. Zona in care am acum orasele din M56 e la distanta de aproximativ 80 de ore cu balena de cel mai apropiat oras al meu din M55. Ar fi durat o perioada de buna de timp pana sa-mi construiesc un "oras-punte" de la 0 pana la nivel de "apt pt a lansa de acolo nava mai departe". Am preferat varianta mai simpla, in care am luat intai un oras-punte, apoi alte cateva orase de la aliatii Phoenix, de la cativa jucatori care erau mai inactivi, sau care la momentul respectiv anuntau ca se lasa de joc.
O parte a membrilor phoenix au intrat la noi ulterior, atunci cand conducerea a decis ca tratatele noastre nu au valoare si pot sa ne atace liberi la minuni.
 

DeletedUser1011

Guest
Multumesc, ai spus tot ce vroiam sa auzim, acum pot sa dau delete la cont!
 

DeletedUser

Guest
Nu pot vorbi in numele tuturor, insa eu personal am venit pentru ca in zona unde eram eu pe M55 - M54 era plictiseala in timp ce eu voiam actiune, voiam sa fiu undeva pe granita, unde sa se miste lucrurile.




La fel, o sa vorbesc doar in numele meu. Am luat cateva orase de la cativa inactivi din phoenix. Zona in care am acum orasele din M56 e la distanta de aproximativ 80 de ore cu balena de cel mai apropiat oras al meu din M55. Ar fi durat o perioada de buna de timp pana sa-mi construiesc un "oras-punte" de la 0 pana la nivel de "apt pt a lansa de acolo nava mai departe". Am preferat varianta mai simpla, in care am luat intai un oras-punte, apoi alte cateva orase de la aliatii Phoenix, de la cativa jucatori care erau mai inactivi, sau care la momentul respectiv anuntau ca se lasa de joc.
O parte a membrilor phoenix au intrat la noi ulterior, atunci cand conducerea a decis ca tratatele noastre nu au valoare si pot sa ne atace liberi la minuni.

Stiam acest lucru, insa poti relata si colegilor ca NU ESTE UN CAPAT DE LUME DACA SPUI LUCRURILOR PE NUME!!!
Asa ceva nu puteau scrie EVER teutz, satan sau bugsy - care par din alta lume fata de tine - asta propabil pt ca tu esti dintr-o alta zona a tarii si doi dintre ei sunt din NEINTERESANTUL "Bucale"!!!

Bravo Ovidheo de raspuns si din partea mea vei avea parte de RESPECT pe aceasta lume- cum ai si avut pana in prezent- relatia noastra din discutii pe joc a fost una f buna ma gandesc.

Trebuie sa stii ca SE POATE creea orase-punte si alte kestii dintra'stea si FARA AJUTORUL aliatilor sau a unor prieteni pe joc. Poti observa orasele mele din M55 (5 orase) si cele din zona TesaMicene(10 orase). Acolo, doar eu si inca 2-3 colegi din LD m-au ajutat - in nici un caz n-am intrat pe alte conturi sau n-am reusit sa iau de la dusmani de buna voie.
Deci, fiecare gasca are meritele lui, insa LD- este cert ALIANTA FARA PACTE SI ALIATI si in acelasi timp este ALIANTA CARE TOT CE A REUSIT A REUSIT PRIN MUNCA PROPRIE SI ACTIVITATEA PROPRIILOR PLAYERI!!! N-am folosit tot felul de pacte si tradari. Am innrolat doar playeri ce au dovedit ca pot face fata acestei aliante - insa avem si playeri innactivi sau care nu prea stiu sa joace - "Orice padure cu uscaciunile ei".

Deja am scris prea mult si cred ca s-au strecurat destule greseli.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus