Razboaiele Lumii Xi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Conform cererilor voastre am deschis o tema unde sa se dezbata raboaiele de pe lumea Xi.

Singurele rugaminti pe care le am la voi sunt sa evitati SPAM-ul si sa folositi un limbaj decent, chiar si atunci cand tensiunea creste​
 

DeletedUser

Guest
W.O.G vs Armada

asta nu e razboi, e macel.
razboi e din punctul de vedere ca nu suntem in aceleasi tabere.

exemplu: pe M54 unde s-a bagat nava la Bugsy si Armada are o gramada de orase, s-au lansat de catre armada in total vreo 40 de atacuri. In afara de Bugsy nimeni nu a dat cu mai mult de 60 de usoare.

Pe M44 unde a bagat nava Bugsy la lenwe, W.O.G a lansat peste 50 de atacuri ( de pe M55,M45, M44), nici unul sub 100 de usoare. si s-au spart 6000 de bireme.

Armada momentan nici 1000 de bireme nu poate sparge pe M54, acolo unde se duce acest asa zis razboi.
 

DeletedUser8276

Guest
asta nu e razboi, e macel.
razboi e din punctul de vedere ca nu suntem in aceleasi tabere.

exemplu: pe M54 unde s-a bagat nava la Bugsy si Armada are o gramada de orase, s-au lansat de catre armada in total vreo 40 de atacuri. In afara de Bugsy nimeni nu a dat cu mai mult de 60 de usoare.

Pe M44 unde a bagat nava Bugsy la lenwe, W.O.G a lansat peste 50 de atacuri ( de pe M55,M45, M44), nici unul sub 100 de usoare. si s-au spart 6000 de bireme.

Armada momentan nici 1000 de bireme nu poate sparge pe M54, acolo unde se duce acest asa zis razboi.

sa mori tu ce tare esti... sper sa fii si in realitate macar jumate din cat de cocos esti pentru un joc:)))
stiu ca s-au spart a atacat si eugenides... sataniste mai dai ma un telefon lu eugenides poate ii mai creste inima ca era tare bucuros ca l-ai sunat juma de ora... a si vedeti ca vinde cristinel contu inghesuitiva cai pe primu loc olimpicu'

ai o bere de la mine macar atat sa castigi si tu cu adevarat ca in rest nu o sa ramai decat cu 9 poze la profil si daca mai dai putin din codita poate iti iau 2 beri asta daca esti barbat sa le bei daca nu merge si cico pt tine


- - - Updated - - -

inca o chestie daca ai curaj si dai delete la cont fac o cheta cu baietii si iti dam 100 de euro premiu pt curaj:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sa mori tu ce tare esti... sper sa fii si in realitate macar jumate din cat de cocos esti pentru un joc:)))
stiu ca s-au spart a atacat si eugenides... sataniste mai dai ma un telefon lu eugenides poate ii mai creste inima ca era tare bucuros ca l-ai sunat juma de ora... a si vedeti ca vinde cristinel contu inghesuitiva cai pe primu loc olimpicu'

ai o bere de la mine macar atat sa castigi si tu cu adevarat ca in rest nu o sa ramai decat cu 9 poze la profil si daca mai dai putin din codita poate iti iau 2 beri asta daca esti barbat sa le bei daca nu merge si cico pt tine


- - - Updated - - -

inca o chestie daca ai curaj si dai delete la cont fac o cheta cu baietii si iti dam 100 de euro premiu pt curaj:)))

mda... vad ca suferi rau, cred ca pe tine nu te mai ajuta nici daca dai delete cont :)
esti un caz pierdut
 

DeletedUser

Guest
dar vad ca are activitate... sau nu are curaj?

- - - Updated - - -



a fost lider! acum e levix sheful vostru deaia l-am propus...

Eu nu inteleg de ce tu continui sa zici ca levix este "sheful" mie nu mi`a dat niciodata niciun ordin....deci eu mereu ma uit stramb cand spui tu ca el e bossul, sheful, Iisus, care da ordine in stanga si in dreapta. Cred ca cine iti da informatii de la noi din alianta nu ti le da bine. Eu nu am vazut pana acum sa ii se impuna cuiva sa faca ceea ce nu vrea....
Oare eu nu stiu ce se intampla la mine in alianta?

- - - Updated - - -

Din cate tot scrii tu neluh peste tot, as crede ca levix este un mega tiran care da cu barda in cine nu i se supune. Chestia este ca eu pana acum m`am inteles perfect cu el am o parere foarte buna despre el, nu cred ca este asa tiran cum ai tu impresia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vreau eu sa fiu tiranul la noi in alianta teo :D
ma lasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaati ?!?!?!?:p
 

DeletedUser8276

Guest
Eu nu inteleg de ce tu continui sa zici ca levix este "sheful" mie nu mi`a dat niciodata niciun ordin....deci eu mereu ma uit stramb cand spui tu ca el e bossul, sheful, Iisus, care da ordine in stanga si in dreapta. Cred ca cine iti da informatii de la noi din alianta nu ti le da bine. Eu nu am vazut pana acum sa ii se impuna cuiva sa faca ceea ce nu vrea....
Oare eu nu stiu ce se intampla la mine in alianta?

- - - Updated - - -

Din cate tot scrii tu neluh peste tot, as crede ca levix este un mega tiran care da cu barda in cine nu i se supune. Chestia este ca eu pana acum m`am inteles perfect cu el am o parere foarte buna despre el, nu cred ca este asa tiran cum ai tu impresia.

eu nu joc pe mai multe conturi si nici nu citesc forumul altcuiva... el este seful pt ca va propus fuziunea si voi fiind cei mai de temut dusmani ai lor:) ati acceptat... daca erati dovetiti aratati clasa in una o alianta pentru care nu am nici macar un dram de respect pt ce a facut... dar fiecare isi urmareste interesul... si daca nu iti place parerea mea cand zic ca el este seful tau te rog sa nu imi mai citesti post-ul ca se supara morrigane pe tine... fiecare isi da cu parerea. nu este un mega tiran este un om care v-a facut din tastatura. este in vacanta dar totusi activ. nu am zis niciodata ca el este tiranul. am zis ca el ne-a atacat la 3 zile dupa ce oameni de la noi trimeteau sprijin la ei in alianta si oameni care i-am ajutat au ramas acolo si cedeaza orase in m54 deasta am luat si foc. si nu ma impresioneaza deloc. si pacat de aia care fac treaba si de ceilalti care se uita am mai zis asta. si asa mult cum il lauzi tu pe morrigane a luat o decizie de rahat. parerea mea. adica ne batem 6 luni de zile si dupaia hai sa fim prieteni?:) in fine voi stiti. Poate cand se vor mai lasa de la noi am sa intru si eu la voi:) sau cel mai probabil voi da delete. TIN SA II SALUT SI PE TOTI BAIETII CU MULTI ACCOUNT SI PE TOTI BAIETII CARE STAU DUPA PERDEA SI NE CITESC FORUMUL PENTRU A LE TRANSMITE CELORLALTI. MULT SUCCES BAIETI SPER CA ASA SUNTETI SI IN VIATA (C..VE).
 

DeletedUser

Guest
Eu nu inteleg de ce mereu o iei razna si te agiti atat. E clar ca esti frustrat de ceva....te doare ceva...asta e s`a facut fuziunea asta e. Si stai tu linistit ca nu ne`a facut din tastatura, chiar eu am discutat cu el termenii si conditiile acestei fuziuni si din cate vad nu a facut de capul lui....a tinut cont si de parerea noastra celor veniti din UNA. Chiar vrei sa iti dau toate detaliile acestei fuziuni? Chiar vrei sa stii tot ce s`a discutat? Stai tu linistit ca nu de frica ne`am dus acolo
 

DeletedUser8276

Guest
Eu nu inteleg de ce mereu o iei razna si te agiti atat. E clar ca esti frustrat de ceva....te doare ceva...asta e s`a facut fuziunea asta e. Si stai tu linistit ca nu ne`a facut din tastatura, chiar eu am discutat cu el termenii si conditiile acestei fuziuni si din cate vad nu a facut de capul lui....a tinut cont si de parerea noastra celor veniti din UNA. Chiar vrei sa iti dau toate detaliile acestei fuziuni? Chiar vrei sa stii tot ce s`a discutat? Stai tu linistit ca nu de frica ne`am dus acolo

dar nici nu e moral din punctul meu de vedere... nu ma intereseaza detaliile acestei fuziuni... nu sunt frustrat cu nimic tocmai am castigat o lume asa ca nu ma mai pasioneaza prea tare lumea asta. nu ma agit deloc ti se pare... sunt doar enervat pe cei care i-am ajutat si ne ataca... am inteles ca asta e... si am inteles ce fel de persoane sunt unii. si nu ma doare ce se mai intampla mai departe. ma enervat insa faptul ca se laudau unii ca vai de mine ce au cucerit inactivii... sau altii care nici nu au 5 orase si sunt cei mai tari din alianta... sau cei care au 100 de orase si sunt cei mai fricosi din alianta... sau cei care cedeaza orase doar ca sa ne demonstreze noua ceva.... ce nu o sa inteleg niciodata. dar nu conteaza mergem mai departe. sper ca pe alte lumi sa nu mai intalnesc situatia asta... mai mult ca sigur nici nu o sa mai joc pentru ca nu am cu cine
 

DeletedUser

Guest
Neluh, mie mi se pare ca tu esti ca o tata in targ care stie sa comenteze actiunile celorlalti si nu se vede pe sine. Nu ai inteles pana acum ca nu ne intereseaza parerea ta? La noi in alianta( pentru ca desi nu doresti sa admiti faptul ca ne intelegem bine si DA am devenit o alianta) persoanele din conducere sunt egale si conteaza pentru noi parerea tuturor. Poti sa spui tu ca levix e seful sau ce alte insinuari doresti sa mai spui, poti sa spui ca nu suntem morali ca am facut aceasta fuziune( daca se uita cineva pe statistici va observa ca noi am cucerit mai mult din vechiul The conq, de aceea o conditie a fuziunii a fost sa nu recruteze de la voi oameni, decat anumiti jucatori f activi).Acum dragul meu Neluh, eu nu ma supar pe Teo ca iti raspunde, suntem prietene, nu ma supar pe asa ceva. Probabil nu intelegi de ce sarim toti asa cand te iei de Levix, vezi tu cine a mai jucat cu gasca noastra stie ca noi suntem obisnuiti ca daca se ia cineva de unul de al nostru sarim toti( cei din fostul Reborn iti pot confirma, ca doar de aceea se si suparau mereu pe jucatorii nostri).
Iti voi repeta din nou, nimeni nu te vrea la noi in alianta, comentariile tale chiar sunt in plus mereu il urmaresti pe Levix ca sa comentezi si sa fii rautacios, avand impresia ca cine stie ce spui, dar sincer reusesti doar sa enervezi lumea. Eu deja ma astept in fiecare zi cand verific forumul sa vad un comentariu de al tau la ceva ce a postat Levix, e ca si cum ai o obsesie pentru el. Eu sincer iti doresc bafta pe orice lume joci, felicitari ca ai castigat o lume si sper ca vei ajunge sa observi singur ca toate aceste comentarii ale tale nu demonstreaza nimic, decat arata supararea ta pe hotararea luata de Levix de a renunta la voi. Mie sincer imi pare rau de tine ca esti atat de suparat si tii inca ranchiuna pe Levix, mie mi se pare ca te consumi prea mult.
Un mic sfat: incearca sa nu mai comentezi de persoane sau de fapte ce nu le cunosti.
 

DeletedUser8276

Guest
Ai dreptate.Nu am nici o treaba cu levix decat ca e in avantaj si se crede prea mare ca mama ce a realizat el pe spatele vostru. si a celor care sunt tradatori si dupa 6 luni de zile dau atacuri asupra noastra. Spre informarea ta nu el a renuntat la noi ci noi la el. pentru ca nu ne-a intrebat nimeni de fuziune. ei ne-au pus primii la dusmani nu noi pe ei dar nu mai conteaza. distractie placuta mai departe:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3991

Guest
asta nu e razboi, e macel.
razboi e din punctul de vedere ca nu suntem in aceleasi tabere.

exemplu: pe M54 unde s-a bagat nava la Bugsy si Armada are o gramada de orase, s-au lansat de catre armada in total vreo 40 de atacuri. In afara de Bugsy nimeni nu a dat cu mai mult de 60 de usoare.

Pe M44 unde a bagat nava Bugsy la lenwe, W.O.G a lansat peste 50 de atacuri ( de pe M55,M45, M44), nici unul sub 100 de usoare. si s-au spart 6000 de bireme.

Armada momentan nici 1000 de bireme nu poate sparge pe M54, acolo unde se duce acest asa zis razboi.

S-a chinuit W.O.G - ul 1 saptamana, zi de zi sa-mi bage o amarata de nava pe unul din cele 6 orasele ale mele si de fiecare data s-au lovit ori de 2-3 bireme "magice" ori de cateva sute de soldatei ascunsi dupa o colina si scosi la interval la momentul potrivit.
Cand revin din vacanta, aduc poze:)) , sa le mai tai greata celor care se lauda pe aici.

Armada!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ooooaaaaaaaauuu!
ce bun esti !!! cel mai tare!!!
bravo bravo!!!
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca a fost vorba de noroc...
Si atat? Numai "Armada" si "W.O.G." sunt?
Ati auzit de Legio Dacorum? sau de Royal Blood?
Si ei sunt in razboi.. si se pare ca LD-ul e cu un pas in fata de fiecare data! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus