Protest anti-boot

  • Autor subiect DeletedUser14520
  • Data de început

DeletedUser9563

Guest
Bella,vezi ca ai priceput mesajul baietelului?

Baietelule cel frumos sau ce oi fi nu crezi ca in loc sa ne sfatuiesti sa nu mai jucam daca nu ne convine, mai bine v-ati lupta sa curatati acest joc?Nu ne-a obligat nimeni sa intram in joc, dar odata intrati (unii chiar de 5 sau 6 ani sintem pe aici), dar tocmai pentru ca am intrat avem si drepturi , nu doar obligatii.La fel cum si echipa de administrare are si obligatii fata de jucatori , cu gold sau fara, pentru ca fara ei Grepolis nu ar exista.Acum ma gindesc ca nici macar nu te-ai deranjat sa faci ceva la tichetele pe care le-ai preluat.Vrei sa fie curatat jocul asta de pe Grepolis Romania sau vrei ca jucatorii care s-au saturat de mizerii sa se duca pe alte servere si sa ramii cu trisorii?Nu stiu numai ce parere ar avea Inno daca serverele romanesti s-ar goli deodata, ca nu cred ca se mai atrag inca jucatori noi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9563

Guest
A fost admin.Am tichete preluate de el.Cred ca chiar pe Byzantium, lume care inca e activa.
 

DeletedUser

Guest
baietelu vieti, a mai fost rugat de echipa sa nu isi mai spuna parerea pe aici :)) avand in vedere faptul ca a fost moderator (nu admin)
 

DeletedUser11146

Guest
Bella,vezi ca ai priceput mesajul baietelului?

Baietelule cel frumos sau ce oi fi nu crezi ca in loc sa ne sfatuiesti sa nu mai jucam daca nu ne convine, mai bine v-ati lupta sa curatati acest joc?Nu ne-a obligat nimeni sa intram in joc, dar odata intrati (unii chiar de 5 sau 6 ani sintem pe aici), dar tocmai pentru ca am intrat avem si drepturi , nu doar obligatii.La fel cum si echipa de administrare are si obligatii fata de jucatori , cu gold sau fara, pentru ca fara ei Grepolis nu ar exista.Acum ma gindesc ca nici macar nu te-ai deranjat sa faci ceva la tichetele pe care le-ai preluat.Vrei sa fie curatat jocul asta de pe Grepolis Romania sau vrei ca jucatorii care s-au saturat de mizerii sa se duca pe alte servere si sa ramii cu trisorii?Nu stiu numai ce parere ar avea Inno daca serverele romanesti s-ar goli deodata, ca nu cred ca se mai atrag inca jucatori noi.

Ce vorbesti. Ai noroc ca nu se pot afisa rezultate cu ticketele preluate si rezolvate sa vezi ca eram pe loc 1. Si tu imi zici ca nici nu ma oboseam.

Tu esti exemplul perfect de om pentru care nu merita sa fiu admin.... Ingrati ca tine se gasesc pe toate colturile, dar intelectuali mai rar...

Misis Bella: Ti se pare ca am zis eu o minciuna si nu stiu eu? E un joc privat, daca nu va convine, plecati dar nu injurati sau jigniti oamenii care chiar muncesc, in acest caz evident adminii acestui joc. Te tine cineva cu forta , ti-a pus pistolul la tampla sa joci grepolis? Daca era asa , intelegeam, nah.., esti obligata si macar ai pretentii la fat frumos, dar asa....

Voi chiar nu ganditi pe bune... , cu tot respectul daca iau examenul INM si dau de oameni ca voi fiti siguri ca nu vor castiga in instanta cat timp eu voi trai. FACETI JOCUL SI TARA DE RAS!!!

- - - Actualizat - - -

baietelu vieti, a mai fost rugat de echipa sa nu isi mai spuna parerea pe aici :)) avand in vedere faptul ca a fost moderator (nu admin)

Te inseli, am fost admin. Ca de obicei, vorbesti dupa cum si auzi. Adica prost.

P.S Ce vorbesti? parerea mea ce tine strict de joc e doar a mea si o zic cand vreau eu. Ca nu pot sa zic detalii din interior, asta e partea a 2. Toate informatiile date sunt strict de exterior, neavand nici o legatura cu fosta mea functie, asa ca gandeste te rog.

Eu nu dau 2 bani daca o sa fiu banat, eu de grepolis oricum m-am lasat, dar poate mai deschideti si voi ochii si nu le mai faceti viata grea adminilor aiurea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca te-ai lasat, pleacaaa!!! nu mai incurca lumea

ce crezi. ca iti arunca careva vreun os?
 

DeletedUser

Guest
Prafule,tu nu prea ai jucat ma,mai mult dormeza si tu si cam atat. Cum sa fii banat daca nu prea ai jucat mai deloc?

- - - Actualizat - - -

daca te-ai lasat, pleacaaa!!! nu mai incurca lumea

ce crezi. ca iti arunca careva vreun os?

Cu siguranta asta asteapta :))))

Ps. Vezi ca iar primim avertismente/ban pt insule :)))))
 

DeletedUser11146

Guest
Prafule,tu nu prea ai jucat ma,mai mult dormeza si tu si cam atat. Cum sa fii banat daca nu prea ai jucat mai deloc?

Acuma ce pot sa zic, am uitat, doar daca ai 80+ orase esti banat, un amarat cu 30-50 orase nu are motive sa fie banat :))))

Tu te auzi cand vorbesti macar?. Fii serios macar....

Uite cu ce vorbe de intelectual incepi " prafule ". Tu nici macar nu te uiti la statutul tau social si vi si arunci cu vorbe de genul, TU care ai fost banat pentru BOT. Rusine sa iti fie.

V-am spus eu ca hotul striga HOTIII, uitati exemplul pe viu....
 

Missis Bella

Membru activ
Daca ai spus adevarul sau o minciuna e treaba ta, dar macar ai putea ca din postarile tale sa rezulte un pic de respect pentru noi.," A AJUNS SA IMI FIE SCARBA DE MENTALITATEA ROMANEASCA IN ACEST JOC, si aici vorbesc de voi jucatorii"" , te-ai referit la noi, toti jucatorii.
Ai scris de parca, tu ai fi patronul INNO . Ca orice firma privata, scopul este sa atragi jucatorii ca sa se rotunjeasca profiturile, sa le prezinti avantajele jocului, nu sa-i alungi.
 

DeletedUser11146

Guest
Scopul e sa fii om mai presus de toate. Daca nu esti om in viata asta degeaba. Poti sa fii orice. Este egal cu 0.

Iar omenia in jocul asta este pe care de disparitie.

Cand ati vazut sau auzit voi sa fie laudat macar o singura data un admin pentru munca depusa?

Mereu criticati, orice criticati, nimic nu va convine, ei mereu sunt vinovati, voi sunteti perfecti, ei sunt aia corupti. Dar macar odata le-ati multumit oare? Sau in afara sa aruncati cu pietre nu mai stiti altceva?

Lasa-ma pe mine cu reclama, eu nu am ce reclama sa fac, eu unul imi exprim propria parere si atata tot. Nu mai sunt admin, deci nu vorbesc din punctul unuia de vedere.
 

DeletedUser

Guest
Acuma ce pot sa zic, am uitat, doar daca ai 80+ orase esti banat, un amarat cu 30-50 orase nu are motive sa fie banat :))))

Tu te auzi cand vorbesti macar?. Fii serios macar....

Uite cu ce vorbe de intelectual incepi " prafule ". Tu nici macar nu te uiti la statutul tau social si vi si arunci cu vorbe de genul, TU care ai fost banat pentru BOT. Rusine sa iti fie.

V-am spus eu ca hotul striga HOTIII, uitati exemplul pe viu....

Nu are rost sa-mi bat capul cu tine. Oricum esti atat de inteligent,incat nu intelegi absolut nimic
smiley_emoticons_lol.gif
!

Ps. Sunt foarte serios,altfel nu te faceam praf :)))!
 

DeletedUser11146

Guest
Nu are rost sa-mi bat capul cu tine. Oricum esti atat de inteligent,incat nu intelegi absolut nimic
smiley_emoticons_lol.gif
!

Ps. Sunt foarte serios,altfel nu te faceam praf :)))!

Nu e vorba ca nu are rost. NU POTI sa iti bati capul cu mine. Practic nu ai cum sa ajungi tu , un corupt in adevartul sens al cuvantului, un botist sa imi vorbeasca mie de sus . Oricat ai vrea, niciodata nu o sa poti sa ajungi la nivelul si realizarile mele.

Eu maine poimaine devin judecator/procuror, sunt deja la medicina . Dar tu ce esti? Un neica nimeni care umbla cu boturi pentru ca e mult prea slab ca sa reziste fara.

Asta e ultimul meu mesaj pentru specimenele ca tine. Daca o sa ne mai vedem vreodata, aceea o sa fie la judecatorie unde intentionez sa stau pe viitor :) . O seara placuta la revedere
 

DeletedUser11146

Guest
Nu e vorba ca nu are rost. NU POTI sa iti bati capul cu mine. Practic nu ai cum sa ajungi tu , un corupt in adevartul sens al cuvantului, un botist sa imi vorbeasca mie de sus . Oricat ai vrea, niciodata nu o sa poti sa ajungi la nivelul si realizarile mele.

Eu maine poimaine devin judecator/procuror, sunt deja la medicina . Dar tu ce esti? Un neica nimeni care umbla cu boturi pentru ca e mult prea slab ca sa reziste fara.

Asta e ultimul meu mesaj pentru specimenele ca tine. Daca o sa ne mai vedem vreodata, aceea o sa fie la judecatorie unde intentionez sa stau pe viitor :) . O seara placuta la revedere

P.S Am iesit de pe aceasta comunitate. Va doresc tuturor sanatate si sper sa va revina mintile la loc.

DE LA MINE ACESTA ESTE ULTIMUL MESAJ. HRISTOS A INVIAT!!!!

- - - Actualizat - - -

Tu esti cel mai integru de pe jocul asta .

Nu cel mai, dar cu singurata unul dintre putinii :), la fel ca si in viata doamna/domnisoara Bella. Mereu am fost si mereu voi fi.
 

DeletedUser9563

Guest
Deci am ajuns ingratul baietasului.Si mai cere respect un asemenea personaj.Incepe chiar sa imi fie scirba de ce se intimpla pe serverele romanesti.Joc din 2011 (mi-am sters primul cont cind am plecat cu toti cei din alianta pe en) si mi-am facut altul cind am revenit si ceea ce se intimpla pe serverele romanesti nu am intilnit in 2 ani de server international.

Chiar ma bucur ca ma consideri ingrat si te lauzi ca ai fost numarul 1 la tichete rezolvate, dar oare rezolvate in favoarea cui?A reclamantului sau a reclamatului?Chiar nu as vrea sa dau de un procuror/avocat ca tine si cred ca nici de un medic ca tine,daca te bagi si la medicina.Nu esti cu nimic mai superior pentru ca intri in magistratura, dar poate te vei bucura de noua imunitate a avocatilor care se cloceste acum.Avocatii, parlamentarii si membrii guvernului si presedintele , plus toti politicienii sint deasupra legii pe care "prostanii" trebuie sa o respecte.

- - - Actualizat - - -

Si ma opresc aici, ca deja vad pe cineva care urmareste conversatia si chiar nu merita sa iau ban pe forum pentru tine.
 

db22urs

Membru activ
Tot ce pot spune este ca dupa mentalitatea ta toti sunt de vina.

Oameni buni, cititi termeni si conditii. Este jocul INNOGAMES, este al lor si doar al lor si pot face CE VOR EI. In momentul in care voi ati creat un cont , OBLIGATORIU ati acceptat termenii si conditiile.

Pe multi ii aud " dar eu donez, trebuie sa am drepturi". Ce drepturi sa ai daca e un joc PRIVAT. Apartine cumva statului si nu stiu eu? . Ti-ai dat consimtamntul cand l-ai jucat, ei bine , joci dupa regulile lor. Nu va convine, nu mai jucati, nu mai aveti atatea pretentii de la un joc care este gratuit si care apartine cuiva care repet, POATE FACE CE VREA.

Logic acum, cum poti sa dai in judecata un om pentru ceva ce este al lui? Nu poti. Este jocul lor si fac ce vor ei cu el. Simplu si la subiect. Faptul ca voi jucati este un PRIVILEGIU si nu un drept. Obisnuiti-va cu asta. Asa a fost, asa este si asa a fost mereu. ESTE JOCUL LOR. NU VA OBLIGAT NIMENI SA IL JUCATI, CAND ATI FACUT-O V-ATI DAT ACORDUL :)
esti putin cam varza la capitolul asta, cu toate ca spui ca ai vrea sa ajungi la un tribunal. tu ai auzit vreodata de drepturile consumatorului? tu ai idee ce presupune se lucrezi cu publicul, asa cum face inno? iti spun eu, habar nu ai.

Ipotetic vorbind, daca inno vrea sa iei ban, o face si gata , faptul ca nu o face deoarece este logic ca vor sa isi tina jucatorii, asta e partea a 2. Dar voi confundati NU O FACE cu NU POATE / NU ARE DREPTUL SA O FACA.....
are dreptate capone, mere noob poti fi. ai dat un test de inteligenta cand ai intrat in echipa de admini? daca nu, ar trebui implementata traba asta...
A AJUNS SA IMI FIE SCARBA DE MENTALITATEA ROMANEASCA IN ACEST JOC, si aici vorbesc de voi jucatorii
exact ce spuneam, 2 tabere: maretii admini, vs "voi jucatorii".

- - - Actualizat - - -

Eu maine poimaine devin judecator/procuror, sunt deja la medicina . Dar tu ce esti? Un neica nimeni care umbla cu boturi pentru ca e mult prea slab ca sa reziste fara.

Asta e ultimul meu mesaj pentru specimenele ca tine. Daca o sa ne mai vedem vreodata, aceea o sa fie la judecatorie unde intentionez sa stau pe viitor :) . O seara placuta la revedere
daca vrei la judecatorie, vezi ca ai cam gresit facultatea:) decat poate daca judecatoria face si un post de prim ajutor. ai mare grija, mai cere ceva info. :)
 

DeletedUser13911

Guest
Bine v-am regasit..hahahahahaha
Ala cu medicina nu e frumuselu..?.imi pare cunoscuta oratoria
 
Ultima editare de un moderator:
Sus