Protest anti-boot

  • Autor subiect DeletedUser14520
  • Data de început

DeletedUser6507

Guest
Poi eu pe en mi-am luat ban ca nimica ,mi-am creat un cont pe care am jucat o saptamana ,am uitat parola si mi-am facut alt cont,primu cont mi lau banat si pe asta nou nu mi-au facut absolut nimic.Deci contu cu care ai inceput iar teau lasat sa continui pe alalalt ti lau banat ,ar fi frumos asa
 

DeletedUser

Guest
eu doar m-am referit strict la acel citat..
cat despre masuri ,creezi sa se vor lua?..s-a facut petitie chestia cu instantu la trupe..degeaba. ca na era o sursa de facut bani..
cat despre boot..adminii stiu pe toti care folosesc sau au folosit asa ceva ,,dar in functie de "apartenenta" au inchis sau nu ochii...
cu referire la situatia dupa gythium,,cu cei 3 ,de la care a plecat circul,,pai daca i-ai prins cu bot,,,pai frate "rupe fashu in ei| daca au trisat iar daca nu ,si au fost banati aiurea atunci adminii care au facuto sa se duca dracu pe farmville si sa lase pe altii capabili..ca asa iese scandalul ,nu exista transparenta si de asta adminii au reputatia de "corupti,suspiciosi,impartiali" sau cum li se mai zice de cei care se cred nedreptatiti

Da da cazul celor 3 si eu sunt foarte curios pe ce motiv au luat 7 zile neatacabil :)) ca din moment ce a reiesit ca nu au bot, pentru ce banezi 7 zile neatacabil? Iar daca aveau bot pentru ce dai 7 zile neatacabil si nu atacabil. Foarte dubios ce se intampla. e o Enigma
 

DeletedUser15668

Guest
img
 

DeletedUser7589

Guest
Poi eu pe en mi-am luat ban ca nimica ,mi-am creat un cont pe care am jucat o saptamana ,am uitat parola si mi-am facut alt cont,primu cont mi lau banat si pe asta nou nu mi-au facut absolut nimic.Deci contu cu care ai inceput iar teau lasat sa continui pe alalalt ti lau banat ,ar fi frumos asa

Ai pierdut parola, ai făcut altul, era normal. Ia încearcă să faci vreo trei conturi fără să declari conexiunea, să te ajuţi cu resurse, să mai iei şi nişte galbeni, şi vedem ce se întâmplă :)
 

DeletedUser

Guest
da care e problema ta? daca omu da la sec pe fantoma, eu nu va inteleg. Vi aici cu niste dovezi de tot rahatu. ca ala da atacuri la sec pe fantoma ca sa bage nava.


Fustrarea-i MARE.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14520

Guest
stiu 3 atacuri pe secunda de pe 3 orase diferite
se ocupa stil de caz..eu mi-am facut datoria sa anunt
cand observati lucruri iesite din comun nu ezitati sa faceti tiket..se pare ca adminii sunt preocupati de acest subiect si raspund cu promtitudine..jos palaria
 

DeletedUser8466

Guest
Bine ca am uitat de serverul romanesc:)...
Romanul ,oriunde s-ar duce,triseaza:)).Au facut ei in asa fel incat cu o gramada de bani si 2-3 scripturi se dau zei pe joc.Si cand le mai trimiti cate un msg mai si sufera cu tine ,ca tu esti un "mic" si el e ditamai carnatu' in fata ta ca are 20 de orase peste tine "dar uita sa isi aduca aminte" ca triseaza:)).Intotdeauna vor exista trisori,care fara acele ajutoare sunt pielea...gainii:)
 

DeletedUser15674

Guest
Intotdeauna vor exista trisori,care fara acele ajutoare sunt pielea...gainii:)

exact asa a fost capone pana sa bage bot-ul, statea cu mia de bireme pe oras de frica, si intemeia la greu ca nu avea nici o sansa la bagat nave
 

DeletedUser8466

Guest
Trisori exista ptr ca li se da voie de catre admini corupti.Asta sa fie clar.degeaba va schimbati voi numele la orase,degeaba scriem noi pe forum,ei tot ceea ce au facut pana acum vor face si pe viitor,vreti grepolis adevarat? Sa va strangeti cativa buni si plecati pe Italia(este probabil cea mai slaba comunitate) sau pe EN(unde trebuie sa bagi minim 1000 de monezi la 3-4 zile sa poti face fata,ca daca nu...faci spate.Lasati RO ca este nesimtirea in floare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7589

Guest
Trisori exista ptr ca li se da voie de catre admini corupti.Asta sa fie clar.degeaba va schimbati voi numele la orase,degeaba scriem noi pe forum,ei tot ceea ce au facut pana acum vor face si pe viitor,vreti grepolis adevarat? Sa va strangeti cativa buni si plecati pe Italia(este probabil cea mai slaba comunitate) sau pe EN(unde trebuie sa bagi minim 1000 de monezi la 3-4 zile sa poti face fata,ca daca nu...faci spate.Lasati RO ca este nesimtirea in floare

Am jucat 2 ani pe en, am fost în top fără să exagerez cu goldul - standard premium şi la urgenţă o navă construită, exact ca pe ro. Sunt mai mulţi ca pe ro cu gold, dar banii nu vor înlocui ştiinţa jocului, chiar dacă INNO se străduieşte din greu :)
 

DeletedUser11146

Guest
Joaca vs o alianta formata din 100 ca Versace , Tavi dar cu gold fara numar etc.... si mai vorbim atunci. Mai refac si instant si mai si intra ca prin magie la secunda. Atunci sa vedem oare, ne mai arde de joc?
 

DeletedUser7589

Guest
Joaca vs o alianta formata din 100 ca Versace , Tavi dar cu gold fara numar etc.... si mai vorbim atunci. Mai refac si instant si mai si intra ca prin magie la secunda. Atunci sa vedem oare, ne mai arde de joc?

Asta e teorie. Pe Byzantium ro procentual au fost mult mai mulţi jucători gold într-o singură alianţă decât am întâlnit pe en. Şi tot procentual, tot pe ro se bagă mai mulţi bani, în sensul că ei au cam acelaşi număr de jucători "fără număr", numai că ei îi au la vreo 10k jucători pe o lume, în vreme ce noi îi avem la cel mult 2k. E drept, acolo cam toata lume joacă standard premium, pe când la noi sunt mult mai puţini.
Şi nici nu vom vedea probă de boot print cu atacuri la secundă pe o fantomă. Pentru că aşa cuceream fantomele pe lume cu revoltă. Pe asediu un jucător bun nici nu trimite altfel decât la secundă. Să mai spun că mi-au intrat cinci din şapte atacuri în aceiaşi secundă, la o cucerire? Se întâmplă, tot aşa cum uneori nu am putut să trimit nici jumătate din numărul de atacuri programat, pentru că mă arunca serverul ba prea înainte, ba prea înapoi. Dar pentru asta există acest factor aleatoriu, fără el jocul ar fi total lipsit de farmec.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14226

Guest
Extensia pentru google chrom cunoscuta de unii ca si putosek (o caracatita mica si roz) este considerata boot ?
 

DeletedUser15680

Guest
Dar ce face acest boot de tot va bateti capul cu el?
 

DeletedUser

Guest
De unde sa vezi asta, ei sunt zmei nu oameni, cand gresesc nu stiu sa-si recunoasca greseala.
 

Stil

Community Manager
Nu e chiar asa de simplu cum presupuneti dvs. si nici nu detin palarie. Dar doresc sa va aduc la cunostinta faptul ca echipa Grepolis, nu are voie sa ofere informatii decat persoanelor implicate in respectivul proces. Nu colegilor, nu dusmanilor de joc. Echipa Grepolis nu va bana un jucator fara sa detina o dovada in spate. Nu este vina noastra ca, colegii dvs. va mint si va manipuleaza.
 
Sus