Propuneri Personalitatea lunii februarie

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Stiu ca iti place sa ma iei la misto, insa cu mine nu iti merge. Cel putin nu ma cobor la nivelul tau. :))
Eu am dat doar un exemplu. Nu mi se pare corect ca un jucator cu 3 orase sa aibe acces... cei buni chiar daca sunt mici se remarca repede. Cunosc astfel de jucatori, si cresc repede. Si daca tot am fost mare, le trimiteam cate 50-100.000resurse pe zi si se dezvoltau. Ma refer la Grepolis din alta tara...
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca iti place sa ma iei la misto, insa cu mine nu iti merge. Cel putin nu ma cobor la nivelul tau. :))
Eu am dat doar un exemplu. Nu mi se pare corect ca un jucator cu 3 orase sa aibe acces... cei buni chiar daca sunt mici se remarca repede. Cunosc astfel de jucatori, si cresc repede. Si daca tot am fost mare, le trimiteam cate 50-100.000resurse pe zi si se dezvoltau. Ma refer la Grepolis din alta tara...


..............cred ca nu la mine te-ai referit cu mistoul, nu?
 

DeletedUser

Guest
unul e deschis special pt rebelul, care are impresia ca se ia toata lumea de el:))


....vezi ca e unul singur, dar cred ca ai intrat din gresala in arhiva, la pesonalitatea luni ianuarie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Stiu ca iti place sa ma iei la misto, insa cu mine nu iti merge. Cel putin nu ma cobor la nivelul tau. :))
Eu am dat doar un exemplu. Nu mi se pare corect ca un jucator cu 3 orase sa aibe acces... cei buni chiar daca sunt mici se remarca repede. Cunosc astfel de jucatori, si cresc repede. Si daca tot am fost mare, le trimiteam cate 50-100.000resurse pe zi si se dezvoltau. Ma refer la Grepolis din alta tara...

Odata ce au obtinut medalia are dreptul sa intre
daca are 3 orase inseamna ca pe unul la intemeiat pe unul la cucerit Si a facut mai multe puncte de batalie decat ai facut u intr-un an sau in 2 de cand joci

PS: Mai sunt jucatori care au dat inceput nou Dar din cate stiu medalia lea ramas
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus