Propuneri Personalitatea lunii februarie

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5870

Guest
PERSONALITATEA LUNII FEBRUARIE
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~
PROPUNERI
(Termen 25-29 februarie 2012)


***
Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:

Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Zeta (deţin min.2 orașe);
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere);
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie;
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur;
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente;



[SUB]PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite
într-un anumit domeniu de activitate
[/SUB]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
hipe , este o persoana cu care te poti sfatui si care te ajuta in momente dificile! Pe scurt , o persoana cu "capul pe umeri"






Propunere valida - hipe
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3457

Guest
Danny20 , este un jucator adevarat si un luptator in acelasi timp,Daca ai nevoie de ajutor te poti baza pe el la orice ora din zi sau noapte,doar un sms sa ii dai daca nu este on pe joc.cu timpul a dovedit ca este fidel aliantei si colegilor.ce sa mai zic,un prieten si jucator extraordinar.
Deci merita toate laudele :)





Propunere valida - Danny20
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
kamineasca...pt ca te ajuta in orice fel de problema...chiar daca el este atacat se lasa pe el pt tine ... te ajuta in orice fel de problema
dupa mine el ar merita sa castige!!!




Propunere valida - kamineasca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Danny20 este un jucator/prieten pe care te poti baza oricand



Propunere valida - Danny20
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4310

Guest
Danny20 este un prieten de nadejde de cand am inceput sa joc pe zeta a sarit in ajutor mereu,toata stima pentru el.




Propunere valida - Danny20
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5523

Guest
danny20 este un prieten de nota 10 si un jucator pe care te poti baza orcand




Propunere valida - Danny20
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si eu as veni cu o propunere anume LoRdCrOwLeR este un jucator foarte bun se implica in orce fel de problema ,a ajutat alianta in nenumarate randuri si este un prieten adevarat cand ai nevoie el e acolo si te poate ajuta



Propunere valida - LoRdCrOwLeR
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3457

Guest
kamineasca...pt ca te ajuta in orice fel de problema...chiar daca el este atacat se lasa pe el pt tine ... te ajuta in orice fel de problema
dupa mine el ar merita sa castige!!!
mda nu te cred,sa vad rapoarte :) eu stiu ca el tipa dupa ajutor doar si alexandrusefu obliga jucatorii sa ii trimita sprijin ca-l toaca cei din Ares :)..Asa am auzit ..dar poate nu este adevarat..cine stie...:)))) pff glumeam...am si mesaje in care iti pot confirma :))


Spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu o propun pe sosolinha deoarece are un caracter puternic, ne ajuta pe toti la nevoie si ne tine alianta in picioare, e un exemplu demn de urmat pentru oricine, e intelegatoare, iertatoare, corecta cu oricine si ajuta pe fiecare cu ce se poate...


Propunere valida - sosolinha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4690

Guest
Tot kamineasca imi este aproape cel mai bun prieten si ma ajutat la bine si la greu


Propunere valida - kamineasca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8384

Guest
eu as propune pe sosolinha,este o adevarata jucatoare care ar face orice numai sa-si ajute prieteni.


Propunere valida - sosolinha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu o propun pe sosolinha pentru ca este un jucator adevarat, cu bun simt ,sociabil si nu in ultimul rand cea mai ..... simpatica de pe ZETA
pe scurt este persoana ideala pentru a castiga



Propunere valida - sosolinha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
SOSOLINHA nota 10 la tot ce face aici pe lumea Zeta: un jucator extraordinar : inventiv, personalitate puternica, simpatica, intr-un cuvant CASTIGATOARE.



Propunere valida - sosolinha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mda nu te cred,sa vad rapoarte :) eu stiu ca el tipa dupa ajutor doar si alexandrusefu obliga jucatorii sa ii trimita sprijin ca-l toaca cei din Ares :)..Asa am auzit ..dar poate nu este adevarat..cine stie...:)))) pff glumeam...am si mesaje in care iti pot confirma :))


e problema ta daca crezi sau nu
voi vorbiti cu edenu?
dati jucatori afara ca nu da sprijin la cei mari
dar pe cei mari cnd nu da sprijin la cei miki faceti cv
?
si in legatura cu kamineasca daca nu sti nu mai vb


Spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mda nu te cred,sa vad rapoarte :) eu stiu ca el tipa dupa ajutor doar si alexandrusefu obliga jucatorii sa ii trimita sprijin ca-l toaca cei din Ares :)..Asa am auzit ..dar poate nu este adevarat..cine stie...:)))) pff glumeam...am si mesaje in care iti pot confirma :))

si inca cv dasta s-au cucerit o gramade de orase de la ares ca il ataca pe el mereu nu?:)))))
man l-o mai ataca ca nu e cnv care nu a fost atacat odata pe grepolis...dar atata timp cat ajuta conteaza?
dar u poti obliga pe cnv sa dea sprijin?


Spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8384

Guest
bhai eu cred ca nu e bn sa va certaa-ti ,dintr-o scanteie se poate ajuge la o flacare


Spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3457

Guest
e problema ta daca crezi sau nu
voi vorbiti cu edenu?
dati jucatori afara ca nu da sprijin la cei mari
dar pe cei mari cnd nu da sprijin la cei miki faceti cv
?
si in legatura cu kamineasca daca nu sti nu mai vb

Man,eu sunt edenul...si nu ares..ma confunzi..nu stiu ce fac cei din ares..stiu doar ca la voi se obliga jucatorii sa trimita sprijin in zona lui kamienasca si atat..in rest nu ma intereseaza :)
si inca cv dasta s-au cucerit o gramade de orase de la ares ca il ataca pe el mereu nu?:)))))
man l-o mai ataca ca nu e cnv care nu a fost atacat odata pe grepolis...dar atata timp cat ajuta conteaza?
dar u poti obliga pe cnv sa dea sprijin?
Si cam cate orase de la ares ati cucerit voi??? ca ei au pierdut doar 28 in ultima luna iar voi 163 de orase...nu zic mai sutn aliante care au pierdut orase,dar la ei din cauza cuceririlor interne :p
Si utiate si la cucerirle voastre ca nu stati asa bine fata de alte aliante mult mai mici in pucntaj ca voi...deci daca nu stii nu vorbi,cauta,cerceteaza si apoi zi cine de la cine cucereste....
gasesti toate statisticile la ro.grepostats.ro/sectiunea zeta.

Spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8384

Guest
stiu,dar de la o cearta am facut o greseala mare

Spam
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus