Propuneri Personalitatea lunii februarie

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Si de ce nu e personalitatea lunii acolo daca e asa de apreciat? Nu mai era loc? Sau au facut blat sa castige luna viitoare? =))=))=))

pai nu am vrut sa va pun cu moralul la pamant cu 3 titluri castigate :))
Nu sunt adeptul proverbelor, si i-am chemat pe toti jucatorii ca era un fel de bingo :))... esti multumita acuma ? O zi buna doamna/domnisoara Anca! Nu am nimica cu tine, am multi prieteni, insa nu strica sa mai ai si dusmani pe cine sa te descarci. Ma bucur ca sunt eu ala :)))).
@LORDUL: Tu esti ala din imagine ? Ai ajuns sa ai EDEN si pe haine ? :))
@nekk2012: Cand o sa ai experienta de 2 ani pe grepolis, cand o sa conduci o alianta de 150membrii pe locul 1, cand sunt momente de alianta este singura si se bate cu toate si rezista... atunci mai vorbim despre ,,izvorul de cunostiinte". Eu conduc si am condus aliante, si stiu ce vorbesc. Crezi ca daca esti intemeietor gata stai si nu faci nimic sau ce ?
 

DeletedUser5815

Guest
mai, putina modestie nu crezi ca ar fi binevenita? :) ... nu esti singurul care conduce sau a condus aliante prin zona, mai sunt din cei care te-au contracarat care au un mare cuvant de spus pe zeta :)
 

DeletedUser5815

Guest
btw, faptul ca de un an de zile nimeni nu ma mai ataca aici sa inteleg ca e un soi de a ma ingropa definitiv? :( .... chiar n-am cu ce sa ma laud, cata vreme sunt total scoasa in decor :( .... chiar nimeni nu vrea sa incerce daca mai misc? :(
 

DeletedUser

Guest
@tania321: eu incercam sa ii explic ca nu este floare la ureche sa fi conducator...
felicitari pt noul post :)
 

DeletedUser6873

Guest
btw, faptul ca de un an de zile nimeni nu ma mai ataca aici sa inteleg ca e un soi de a ma ingropa definitiv? :( .... chiar n-am cu ce sa ma laud, cata vreme sunt total scoasa in decor :( .... chiar nimeni nu vrea sa incerce daca mai misc? :(

Dau un fulger, vrei?
 

DeletedUser5815

Guest
hai ma, chiar asa rau am ajuns? :( .... candva tremurau izmenele pe aia de ii atacam, dar n-am primit niciun feedback :( ... m-am plictisit la modul asta ... ca atare n-am nicio sansa sa ajung in top :D
felicitari pt noul post :)
mutumesc! :)
 

DeletedUser6873

Guest
Pai pot sa te si atac , dar astepti 2 zile sa ajunga atacul?:)
 

DeletedUser

Guest
crist84pcr el este cel mai bun


Propunere invalida
Conform regulamentului nu poti face propuneri, ai doar 1 singur oras
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
ok, te astept poimaine :D

hai ma, serios, vorbesc, m-a intrebat atata lume de ce nu mai misc... raspunsul meu e STAS: pai daca nu-mi da nimeni motivul s-o fac :D
 

DeletedUser

Guest
: Cand o sa ai experienta de 2 ani pe grepolis, cand o sa conduci o alianta de 150membrii pe locul 1, cand sunt momente de alianta este singura si se bate cu toate si rezista... atunci mai vorbim despre ,,izvorul de cunostiinte". Eu conduc si am condus aliante, si stiu ce vorbesc. Crezi ca daca esti intemeietor gata stai si nu faci nimic sau ce ?

Eroule tea lasat sefu la conducere nu imi zi ca esti conducator in upgrade si u faci tot acolo ca nu te cred B-)

@nekk2012 asta are experenta de 2 ori cat ai u experienta asa ca nu ii cere lui experienta Eu sa fiu in locul tau nu asi mai vb de experienta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@nekk2012: Cand o sa ai experienta de 2 ani pe grepolis, cand o sa conduci o alianta de 150membrii pe locul 1, cand sunt momente de alianta este singura si se bate cu toate si rezista... atunci mai vorbim despre ,,izvorul de cunostiinte". Eu conduc si am condus aliante, si stiu ce vorbesc. Crezi ca daca esti intemeietor gata stai si nu faci nimic sau ce ?

Rebelul, sa stii ca dreptul la mesaj global nu e drept de lider, confunzi lucrurile, copile =))=))=))=))
 

DeletedUser

Guest
ok, te astept poimaine :D

hai ma, serios, vorbesc, m-a intrebat atata lume de ce nu mai misc... raspunsul meu e STAS: pai daca nu-mi da nimeni motivul s-o fac :D

Ooo am pile la admini, sis e "sefa" :D Felicitari, draga mea din tot sufletul :)

Stii foarte bine de ce nu te ataca, nu mai intreba. Pentru ca stiu ce inseamna sa te atace, orase pierdute si multe inca, usoare si bireme pocnite, de trupe nu mai zic, sunt cativa care au suferit repercursiunile atacurilor date "ca sa se dea cocosi" si au povestit si novicilor...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu, nu sunt conducator in UPGRADE. Eu ma refeream ca am condus si eu aliante si situ ce vorbesc, nu este usor... :))
 

DeletedUser

Guest
acum ma abat putin de la subiect, dar aici intra mai multa lume si cu cine nu am avut tangenta pana acum
am si eu o curiozitate
se zicea ca lumea aia a eroilor a fost creata pt jucatori experimentati
poate imi explica si mie cineva , asa ca sunt mai greu de cap , de ce pot intra jucatori care de abia au inceput jocul si abia au doua trei orasele ?????
doar ca baga premiu???
ei, ei, ce pacat ca sunt oameni care mai si gandesc si nu isi vad de treaba lor :)))))))
in numele celor care au putina varza murata in cap si le mai si fermenteaza din cand in cand de le vin idei, va rog.......din suflet..... nu ne mai desconsiderati , nu ne mai luati de prosti, nu mai faceti reclama ieftina
va multumesc si scuzati cugetarea mea :))))
 

DeletedUser

Guest
da ce credeai ca ar fi diferit?.........sa facem totusi diferentza intre reclama si produs:))
e ca in politica ,galeata,pixul ,plasa si bricheta inainte de alegeri=))
...........si da te-ai abatut de la subiect...........
 

DeletedUser3457

Guest
acum ma abat putin de la subiect, dar aici intra mai multa lume si cu cine nu am avut tangenta pana acum
am si eu o curiozitate
se zicea ca lumea aia a eroilor a fost creata pt jucatori experimentati
poate imi explica si mie cineva , asa ca sunt mai greu de cap , de ce pot intra jucatori care de abia au inceput jocul si abia au doua trei orasele ?????
doar ca baga premiu???
ei, ei, ce pacat ca sunt oameni care mai si gandesc si nu isi vad de treaba lor :)))))))
in numele celor care au putina varza murata in cap si le mai si fermenteaza din cand in cand de le vin idei, va rog.......din suflet..... nu ne mai desconsiderati , nu ne mai luati de prosti, nu mai faceti reclama ieftina
va multumesc si scuzati cugetarea mea :))))

Ar vrea ei sa aibe premium..::))))
Pai lasai mai..ca s-au gandit bine si astia de ii lasa...aia nu stiu sa joace si cuceresc sacalii orase mai usor :)))....
PS:care vrea orasele mele sa le ia..nu am chef sa joc acolo :)) Sunt plictisit de lumea eroilor :d
Kn_iTGzpVUYP04BLwzQs.jpg
 

DeletedUser

Guest
Pai de ce credeti ca nu o sa joc pe Lumea eroilor. Am intrat doar sa fac prezenta si atat :)
Ma asteptam la ceva nou, iar ca cerinte, sa nu aibe acces decat jucatori de peste 500.000p, si atunci se vedea cine este bun si cine nu, asa ... oricum va doresc mult succes celor care o sa jucati acolo.
 

DeletedUser

Guest
Eu ma asteptam sa nu ii primeasca pe aia care cuceresc fantome si inactivi
Da de ce doar cei peste 500.000p si nu si cei care au 200.000p
Sunt jucatori mici care joaca mai bine ca cei care au peste 1.000.000p
 

DeletedUser

Guest
ok
revin atunci
votati sosolinha :)))
va da.... brichete :))))

eronat...plase,
dupa ce ca m-am chinuit sa intemeiez un oras ca sa fiu pe lista si am sinucis o gramada de sabieri cand an incercat si eu sa cuceresc:)), noroc cu festivalurile.............
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus